Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i bardzo ubolewam, dziwi mnie to. Przecież słuchaczami DP są głównie tzw. Janusze, którzy w latach 90 mieli 30-40 lat. Dlaczego teraz nie wracają do tych czasów na zasadzie "a kiedyś to było". Proponowałem zamianę DPM na Polo TV Classic, ale widzę, że orientacja fanów dp jest odmienna.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, neo_patryk napisał(a):

Prawda jest taka, że ten kanał był dla ZPR żyłą złota, dopóki nie wszedł do DVB-T.

Akurat z tym zdaniem się zgadzam, u mnie prawie cała gmina ma/miała zainstalowane DVB-T/T2 specjalnie dla kanału Polo TV, więc wychodzi na to, że Polo TV pozyskało widzów głównie dzięki DVB-T/T2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2023 o 15:11, Mateusz2006 napisał(a):

Kiedyś dyrektor Radia Opole twierdził że disco polo jest niepopularne.

Co za brednie ten dyrektor "pociska", disco polo jest nadal popularne, jako przykład mogą posłużyć wyniki oglądalności kanału Polo TV (i siostrzanego Disco Polo Music), ilość audycji muzycznych z tego gatunku i wyświetlenia pod teledyskami disco polo na YouTube.

 

W dniu 23.07.2023 o 12:47, Mateusz2006 napisał(a):

Jednym ratunkiem dla tego kanału to upaństwowienie go

Ja na upaństwowienie Polo TV bym nie liczył (tak samo jak @Kirk).

 

W dniu 21.07.2023 o 15:52, Mr. Music napisał(a):

Przecież oni w pasmie "Szalone lata 90" i tak grali kilkadziesiąt klipów na krzyż, a przecież mogliby wydobyć tyle perełek.

Zgadza się, mogliby wydobyć kilkadziesiąt teledysków z nieistniejących wytwórni, mam tu na myśli takie wytwórnie jak: Blue Star, Pro Dance, STD, Polgram Plus, Koch oraz wiele innych wytwórni, wtedy by Polo TV nie byłoby zmuszone do ograniczenia emisji pasma "Szalone lata 90".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że Polsat przy tym paśmie w Polo TV nie uźywa całego swojego potencjału z lat 90-tych. Może telewizja ze słoneczkiem w logo ma jeszcze jakieś teledyski w swoich archiwach? Jedyne co może działać na niekorzyść tych materiałów to czas. 

Edytowane przez Poland
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie rozumiem. Do czasu, kiedy właścicielem Polo nie był Polsat, to było zrozumiałe, bo ZPR miał wyłączność na stare teledyski GS (choć chyba też nie na cały katalog). Zresztą, nawet wtedy Polsat emitował czasem swoje nagrania z Ostródy lat 90, gdzie, jak wiemy, występowali sami ge-esowcy, ale potem? Jedyne wytłumaczenie, jak twierdzi prezes Stars, ludzie nie chcą starego DP.

 

Nie zapomnę też tego, jak na Polo powracał Disco Relax. Samborski wówczas twierdził, że ma "ok. tysiąc taśm", ale ograniczył się tylko do kilkudziesięciu klasyków (trzeba przyznać, że od biedy trafiła się perełka), a ostatecznie niemal z nich zrezygnował. Ciekawostką jest fakt, że klipy z wytwórni Polgram Plus, Music Ton i Omega pojawiały się tylko w DR na Polo oraz w pierwszej edycji Imperium DP, która najpierw leciała na Polsat Play. Nie wiem, dlaczego on te "tysiąc taśm" tak kisi. Rozumiem, że nie wszystkie klipy należały do jego wytwórni, ale coś tam by się znalazło. A tak? Ani nie gra ich TV, ani nie chce wrzucić do internetu. Wyczuwam tutaj charakter psa ogrodnika.

Edytowane przez Mr. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...