Skocz do zawartości

Dekoder ADB ITI 5800S


Rekomendowane odpowiedzi

Na tym dekoderze nie odbierzesz naziemnej telewizji, ponieważ nie ma tam tunera DVB-T. Jeżeli kupiłbyś ten drugi dekoder z oferty TNK HD tj. ADB-2850ST to możesz śmiało odbierać NTC, ponieważ ma dekoder DVB-T. Warunek jeszcze taki, że musisz być w zasięgu NTC. I dwie antenki satelitarna i naziemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha tylko ten tuner ADB-2850ST to kosztuje juz ok 300 zł. On jest tylko na tnk hd? Karta od tnk sd na nim nie pójdzie?

Cyfrowa telewizja naziemna czyli te 7 obecnych kanałów to już będzie "na zawsze darmowe" czy będą coś kombinować żeby to ograniczyć i płacić?

Bo mam tnk sd obecnie i mi się kończy doładowanie i nie wiem czy kupić tuner z dvb-t za ok 200 zł na naziemną czy pozostać przy tnk. Jak naziemna ma być cały czas darmowa to warto zainwestować te 200 zł.

Jak radzicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ma może ktoś już po takim czasie od kiedy są dostępne dekodery, porównanie pracy dekodera z tego tematu do dekodera ADB 2850ST. Chodzi mi o takie rzeczy jak czas uruchamiania, przełączanie kanałów, praca epg. Ciekawi mnie jak wypada praca tego dekodera na tle nowszego ADB 2850ST. Jeśli ma ktoś jakieś spostrzeżenia to napiszcie.

Moim zdaniem na plus jest to, że ma on podstawowe klawisze na panelu, w razie uszkodzenia pilota można tam przełączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>pharphocel, u mnie jest w menu zarówno HotBird jak i Astra.

Ale jak do tej pory nie podpinałem się do Diseq'a- jedyny wolny kabel mam wprost do quada na Hitbirda, a pogoda nie sprzyja łażeniu po dachu.

Spisałem z menu takie krzaczki:

MHPV 3689_1 Release, wersja aplikacji 7.1.0.68_5188, oprogramowanie 4.94a27. Oprogramowanie dekoder zassał sam, jakieś pół godziny to trwało, po pierwszym czy

drugim włączeniu do sieci i anteny, przed ostatnimi świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Ponieważ nikt nie napisał jaką ma wersję softu, mam takie pytanie. Dlaczego mimo, że zaczęło mi wykazywać, że oprócz HB mam Astrę, to dlaczego nie mogę z Astry ściągnąć, żadnego programu? Dodam, że konwerter podwójny przystosowany do odbioru z dwóch satelit!

No i może ktoś wie, jak wymusić aktualizację i czy była takowa po 13.12.2009 r.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam tego dekodera, kolega ze studiów kupił żeby wgrywać neutrino czy jakąś enigmę. Troszkę mnie zszokował swoim zamierzeniem. Oczywiście uwalił go i trzeba było zrobić żeby serwis nie połapał się co się stało :) Dobrze że jest to dekoder używany.

 

A może ty powinieneś zainteresować się tym neoficjalnym oprogramowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...