Skocz do zawartości
  • 0

Miernik dla instalatora Sat


Adasko
 Udostępnij

Pytanie

Witam serdecznie!

Poszukuję dobrego miernika do montażu anten.

Upatrzyłem sobie kilka z nich.Nie o wszystkich z nich znalazłem opinie użytkowników a na nich mi zależy najbardziej.

Oto propozycje mierników:

1. Satlink WS-6902 Spectrum DVB-S

2. Satlook Micro+ G2

3.Trimax SM-3500

4.Openbox SF 30

5. LINBOX SF-9100S

Który używacie? Który polecacie? Który odradzacie? Jakie mieliście problemy z nimi?

Linbox i Satlink sądząc po opisach to te same mierniki.Czy są wystarczajace dla instalatora?

Zaproponowano mi pracę jako instalator sat i poszukuję sprzętu który tą pracę ułatwi i przyspieszy.

Dziekuję za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak. Ja zakupiłem dwa tygodnie temu i jestem z niego zadowolony. DSM 20, gdzie już niby maksimum osiągałem rozłożył na łopatki w kilkadziesiąt sekund.

 

W oprogramowaniu SatePlanEditor (jest na dołączonym krążku CD) jest mały błąd, bo klikając Download (pobieranie) wysyłamy dane do urządzenia, a klikając na Upload (wysyłanie) dane z urządzenia wczytujemy do programu edytującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam ! Chciałbym zasięgnąć rady w sprawie zakupu miernika Satlink WS-6908 ,WS-6906 , WS-6950 i WS-7000 . Nie jestem profesjonalista , ale często zdarza mi się ostawiać anteny i wtedy się zaczyna..... .

Wszystkie maja zbliżone parametry i nie mogę się zdecydować . Poza tym do modeli WS-6950 i WS-7000 nie mogę znalesc instrukcji obsługi po polsku .

Gdyby ktoś miał ochotę mi pomoc byłoby milo .

Pozdrawiam Piotrxm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam pytanie: widziałem właśnie porównanie wskazań miernika profesjonalnego o wielkości cegły z betonu komórkowego oraz niby to taniego urządzenia za ponad 600 zł i wskazania były podobne.

A jak mają się do tego wskazania urządzeń za 150-350 zł?

Ktoś ma jakieś porównania i doświadczenia?

Nie chcę linkować, bo wiem, że to nie jest mile widzianie (jeśli będzie trzeba to zalinkuję), ale są mierniki gdzie sprzedawcy twierdzą, że mierzą BER, MER, a nawet widmo, a ostatecznie i tak pokazują siłę oraz jakość zarówno jak miernik za 200 zł jak i 2000 zł.

Więc jak to jest?

Edytowane przez Rafnov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...