Skocz do zawartości

Kino Polska Muzyka


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem właśnie, że na "Kino Polska Muzyka" jest nie tylko muzyka :D . Właśnie leci program o różnych parodystach (były między innymi świetne moim zdaniem występy Waldemara Ochnii :D ) :D . SUPER, tylko czekam właśnie na wprowadzenie zmiennego formatu obrazu na tym kanale, żeby nie było "pilarboxu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj miałem okazję sobie pooglądać Kino Polska Muzyka u moich rodziców w Vectrze. Tak nudnej muzycznej stacji, o bardzo niewymiarowym obrazie już dawno nie miałem okazji oglądać... grają denną polską muzykę i to taką która nie była znana szerszej widowni. Dziwię się że klienci oraz sieci kablowe "za to coś" płacą. Jeśli nie przejdą na FTA to będą oscylować na granicy błędu statystycznego jeśli mówimy o oglądalności, tak jak do tej pory..... chory jest fakt że stacje muzyczne kodują....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nudnej muzycznej stacji, o bardzo niewymiarowym obrazie już dawno nie miałem okazji oglądać... grają denną polską muzykę i to taką która nie była znana szerszej widowni. ..... chory jest fakt że stacje muzyczne kodują....

 

I to jest największy plus tej stacji. Grają muzyke której nie można nigdzie indziej posłuchać. Dla Ciebie ona jest denna, cóż kwestia gustu. Kanał niby nadawany jest w 16/9 ale praktycznie cały czas są dwa czarne pasy obecne na ekranie i to jest największa i jedyna wada tej stacji. Firma tworząc kanał chce na nim zarabiać stąd i kodowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał niby nadawany jest w 16/9 ale praktycznie cały czas są dwa czarne pasy obecne na ekranie i to jest największa i jedyna wada tej stacji.

Coś podobnego miało miejsce nie dawno w TVN7 (wraz ze startem TVN7 HD). Ludzie zaczęli narzekać, że większość ramówki idzie w pillarboxie i przywrócili dynamiczną zmianę formatu. Jeżeli chodzi o KPM, to było by wygodniej dla widza, aby nadawali w 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Popieram kolegę wyżej. Ja nawet do nich pisałem jeszcze w wakacje, żeby wprowadzili dynamiczną zmianę formatu, ale bez skutku...

 

Może warto by było ich "pomolestować" w tej sprawie na ich profilu na "Facebook`u", bo z tego co zauważyłem, to raczej odpisują na pisane tam "posty" :D .

 

W ogóle czy to tylko na moim tunerze czy u wszystkich jest tak, że "EPG" na "KPM" pokazuje tylko aktualną i następną audycję (dziwne to dla mnie, bo przecież teraz kanał nadaje z transpondera "Cyfry+")???

 

Ciekawe też kiedy ten kanał pojawi się również w innych platformach ("Nka" mogłaby go dać choćby za "TCM", a "CP" wzbogacić nim pakiet muzyka)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem, że z nazwy "Kino Polska Muzyka" na transponderze "Cyfry+" zniknął dopisek "test" i na kanale pojawiło się więcej reklam, ale jeśli chodzi o "EPG" to brak zmian (chyba to jedyny kanał nadający z transpondera "Cyfry+", który emituje tak okrojone "EPG"), a jak jest u innych???

 

Z góry dzięki za cynk :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego, przedstawicielu kanały muzycznego jesteś bardzo pewny siebie.

Gdybym był tak samo złośliwy, jak Wy to powiedziałbym, że Kino Polska Muzyka przynajmniej nadaje na satelicie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ludzie, czemu w ogromnej większości jesteście tak bardzo poważni i wszystko bierzecie do siebie?? Często tu piszemy coś z "przymrużeniem oka" i tak też było tym razem.

Pisząc konkurencja myślimy - inny kanał muzyczny. A nie, że jesteśmy lepsi, potężniejsi itp. bo nie jesteśmy i każdy to wie... Tak więc więcej uśmiechu wszystkim życzymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przepraszam bardzo, ale także napisałem z przymrużeniem oka. :D Widzę, że liczycie się z głosem widza i takie zachowanie doceniam, gdyż jak wiadomo niewielu nadawców jest tak nastawionych do widzów. Wielu traktuje widzów jak zło konieczne. Ale kończmy tę dyskusję, gdyż tworzymy off topic i ktoś może nas pogonić. ;)

PS. Macie jeden minus. Nie nadajecie na satelicie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...