Skocz do zawartości

_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 26.06.2019 o 20:31, VG02 napisał:

Stare dobre Teen Titans. Ogólnie coś wiadomo kiedy mają powrócić? Było gdzieś napisane że szykują kontynuację z 2003r. 

Na razie mam być tylko film kinowy i tam cross Młodzi Tytani Akcja vs Młodzi Tytani później zobaczymy, ale na razie nic się nie mówi o 6 sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.12.2019 o 17:46, neo_patryk napisał:

Klasyki powinny być w dziennej ramówce.

Nigdy nie będą ponieważ jest to kanał dla dzieci i po prostu robi się wszystko pod nich (oczywiście jeszcze pod to aby jak najwięcej zarobić). Moja siostra (rocznik 2006) jak była mniejsza już nie przepadała za CN (wolała Nicka), ja lubiłam że względu na Gumballa, Zwyczajny Serial i Porę na przygodę. Mój 3 letni brat wogóle nie zna tego kanału i bardzo dobrze. CN strasznie kładzie nacisk na to aby ich współczesne kreskówki były modne i przyjemnie w odbiorze co jest błędem ale ten błąd dla nich jest pozytywem bo będą więcej zarabiać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
41 minut temu, KiderzynaMadiska655 napisał:

Podobny maraton był w 2015 roku, tyle że puszczali przez jeden dzień

Przecież Gumball to fajna kreskówka, co w niej jest takiego złego?

Przez jeden dzień to by to jeszcze było jakoś zrozumiałe, ale do środy? Zresztą... kiedyś to na Nowy Rok robili maraton "Toma i Jerry'ego". To były czasy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kirk napisał:

Przez jeden dzień to by to jeszcze było jakoś zrozumiałe, ale do środy? Zresztą... kiedyś to na Nowy Rok robili maraton "Toma i Jerry'ego". To były czasy... ;)

Oj tak...

 

Natomiast co do "Gumballa", dla mnie jest to najgłupsza kreskówka jaką kiedykolwiek widziałem w swoim prawie 24-letnim życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Pan MarSag

Oto zapowiedzi i bloki reklamowe Cartoon Network PL z 30 marca 2014, ja od początku wiedziałem że ktoś odnajdzie te zapowiedzi z tych lat: 

Pamiętam tą oprawę zapowiedzi CN, była w latach 2014-2015 w 4:3, w 2015-2016 w 16:9. Szkoda że nie odnalazł się żaden dżingiel za chwilę z oprawy z 2014 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ramówka lipcowa Cartoon Network. Z czego co pamiętam chyba zawsze podawana została na cały miesiąc, lecz tym razem jest do 18 lipca w chwili obecnej. To pewnie kwestia godzin, bo Boomerang oraz TNT nie mają jeszcze lipcowej ramówki. 

Edytowane przez JohnnyBravo97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 6.06.2020 o 11:10, KiderzynaMadiska655 napisał:

Oto zapowiedzi i bloki reklamowe Cartoon Network PL z 30 marca 2014, ja od początku wiedziałem że ktoś odnajdzie te zapowiedzi z tych lat: 

Pamiętam tą oprawę zapowiedzi CN, była w latach 2014-2015 w 4:3, w 2015-2016 w 16:9. Szkoda że nie odnalazł się żaden dżingiel za chwilę z oprawy z 2014 roku.

 

Głosuj i oglądaj, było najlepszym pomysłem nowego CN. Szkoda, że teraz nie można głosować na kreskówki i myślę, że stara kreskówka  nie prędko się pojawi na CN, bo zawsze coś dawali na wakacje, a w tym roku nic. Myślę, że w 2018 CN dało blok z klasykami po to, żeby ludzie się na oglądali i dali spokój ze starymi kreskówkami, ale w tym bloku było zaledwie parenaście odcinków danych kreskówek, być może się mylę, bo w sumie w 2017 roku, przywrócili młodych tytanów(2003), ale szansa, że jakaś kreskówka powróci w sierpniu na weekendy, jest nie wielka, aczkolwiek chciałbym, żeby tak właśnie było.

 

Ps. obecnie, w ciągu dnia leci dokładnie 46 odcinków gumballa, co zajmuje aż 30% całego dnia, moim zdaniem kreskówka nie powinna przekraczać 3%, jeśli tak dalej będzie to CN będzie miało problem, bo obecnie gumball jest twarzą Cartoon network, odcinków nowych nie będzie, bo serial zakończył się w 2019, i jak gumball też odejdzie, tak jak odeszli pora na przygodę czy zwyczajny serial to zostaną tylko tytani(2014), chociaż po tym co robi obecnie CN , nie zdziwił bym się, jakby tytani zajmowali nawet więcej czasu dziennego niż gumball.

Edytowane przez Andrzew01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...