Skocz do zawartości

TVR


mariuszdybala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981
Bez przesady, poza abonentami N-ki dekodery dvb-s2 mają wszyscy abonenci TP i część abonentów C+ oraz CP.

 

Owszem, ale zauważ, że ani Cyfra ani CP nie dodają na swoją listę kanałów FTA, które nadają w dvb-s2 (przykład Eska) tłumacząc to tym, że właśnie nie wszyscy abonenci mają dekodery HD. Nie wiem jak to jest obecnie w CP, ale jeśli masz dekoder HD Cyfry to nie pooglądasz sobie nic co nie jest na liście.

 

Poza tym wielu klientów korzystających z własnych tunerów posiada odbiorniki DVB-S2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onet.pl[/url]":2z6galbo]Warszawska spółka TVC chce uruchomić kanał TVR poświęcony rolnictwu. W ramówce TVR mają się znaleźć m.in. informacje o rynku rolniczym, informacje pogodowe i plany ministerstw dotyczące rolnictwa.

Nadawca nie ujawnia, kiedy kanał rozpocznie nadawanie i gdzie będzie dostępny. – Na tym etapie nie udzielamy żadnych informacji mediom – wyjaśnia kierujący projektem Rafał Jarząbek, wcześniej pracujący m.in. w Agorze, Radiu dla Ciebie i Radiu Kolor. Szefem redakcji informacji został Łukasz Sobolewski. Obecnie trwa nabór do TVR.

 

Spółka TVC koncesję na uruchomienie kanału satelitarnego otrzymała w lutym 2008 roku. Na początku miała to być telewizja TVC poświęcona Warszawie i Mazowszu, jednak później nadawca wnioskował o zmianę nazwy i charakteru programu.

Nie wiem, czemu zdecydowali się zmienić charakter stacji, ale telewizja poświęcona Warszawie i Mazowszu wg mnie była lepszym pomysłem. Przecież mogli te informacje o rynku rolniczym, itp. umieścić w kanale TVC - nie tylko dla rolników, ale także dla wszystkich mieszkańców Warszawy i (w końcu!) Mazowsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu zdecydowali się zmienić charakter stacji, ale telewizja poświęcona Warszawie i Mazowszu wg mnie była lepszym pomysłem. Przecież mogli te informacje o rynku rolniczym, itp. umieścić w kanale TVC - nie tylko dla rolników, ale także dla wszystkich mieszkańców Warszawy i (w końcu!) Mazowsza.
Prawdopodobnie powodem była sytuacja finansowa spółki. Przypominam, że TVC była nadawcą TV Centrum, który kilka lat temu zakończył nadawanie. Drugim powodem może być ryzyko związane z uruchomieniem kanału regionalnego. Dobrym przykładem jest TVN Warszawa, który nadal jest nierentowny, oraz coraz mniej regionalny TVS. Dlatego postawili na oryginalność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wynajem transp.v DVB-S2 na kanał FTA to jakaś pomyłka. Zwłaszcza jesli to kanał rolniczy. No bo ilu rolników będzie kupowało dekoder HD?

Żebyś czasami się nie zdziwił! Nie którzy "rolnicy" jak ich nazywasz mają lepszy sprzęt od ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około godziny 22 na kanale TVR w epg był opis że będzie tam transmisja meczu chyba liga mistrzów. (transmisji tam jednak nie było) Więc może to nie jest żadna telewizja rolnicza, tylko osobny projekt platformy n...

 

Bo to jest testowa emisja, więc albo przetestowali EPG i nie zmienili, albo nie załączyli meczu tylko dali coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...