Skocz do zawartości

Zdjęcie

iPla dla Panasoniców

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 frostbite

frostbite

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 56 postów
  • Od: 26 lis 2008

Napisano 25 sierpień 2010 - 14:36

Oto ciekawy zwrot akcji w rozwoju iPla: http://dailytech.pl/...orow-panasonic/

Oby tylko nie skończyło się na Panasonicach.
Pozdrawiam

Paweł Iwaniuk

#2 alan95

alan95

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • Od: 22 kwi 2009
  • LokalizacjaKębłowo

Napisano 25 sierpień 2010 - 15:05

Zgadza się właśnie mówili w wydarzeniach.
Hot Bird FTA
NTC Jemiołów Mux1 i Mux2
Śrem Mux1, Mux2 (Mux3 przy tropo)

#3 michalmichal

michalmichal

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Od: 18 cze 2009

Napisano 15 lipiec 2011 - 16:15

Podobno nowa wersja usługi IPLA 3.0 wprowadza mozliwosc uzycia konta VIP pozwalające cieszyć się materiałami wideo w rozdzielczości 720p bez reklam? Czy i jak to dziala? Wykupujemy dostep i wpisujemy kod w tv? Czy obejmie to rowniez ipla sport live? Podzielcie sie wiedza na ten temat bo dla mnie mozliwosc ogladania sportu na zywo z kanalow polsatu sport, futbol z pozycji tv bylaby atrakcyjna. Obecnie czasami uzywam ale prze komp po DVI na tv ale jak mam podlaczony monitor i tv to zeby ruszylo musze wyjmowac kabel z tv i dopiero jak ruszy podlaczam i leci na duzym tv. Jest to niewygodne no ale zabezpieczenie drm nie pozwala na klonowanie, z tym ze jak juz transmisja ruszy to wtedy mozna kabel podlaczyc i leci rownoczesnie na monitorze i tv.

Jesli ipla sport live ruszy z poziomu tv (bez uzycia kompa) to bedzie komfortowo i lepszy obraz ( mam nadzieje ). Obecnie porowujac ipla przez komp jakosc tzw extra ( haha ) z ipla z poziomu tv to opcja ipla na tv bez kompa daje lepsza jakosc obrazu. Wiec kiedy ipla sport live na tv bez kompa? Czy juz? Dajcie znac.