Skocz do zawartości

p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

W styczniu 13th Street Universal przygotował nowości, a są to:

- 16. seria serialu 'Prawo i porządek",

- 2. seria serialu "Żona idealna",

- 4. seria serialu "Podkomisarz Brenda Johnson",

a także od 6 stycznia, w każdy czwartek o godz. 21:00 stacja wyemituje filmy:

- "Testament strachu" (6 stycznia),

- "Sekrety przeszłości" (13 stycznia),

- "Dwa oblicza śmierci" (20 stycznia),

- "Tragiczny rejs" (27 stycznia).

 

Źródło: http://media2.pl/media/72302-styczniowe ... ersal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dziś Cyfra przesuneła tą stację na odległą pozycję na liście kanałów.Mam nadzieję że to początek końca tego badziewia.Nic na tym nie oglądałem bo jakość odstrasza a te ich seriale lecą np na AXN. Oni nawet nie starają się o widza i dalej tkwią w 4:3. Oby nie dopuścili całej paczki Universal na NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię, że przesunięcie kanału na dalszą pozycję wiąże się z jego wycofaniem. Za kilka dni pewnie wróci na starą pozycję. Wątpię też, że szykują miejsce na wersję HD (w zapowiedzi od Universalu było mowa o Universal Channel i Sci Fi HD, o 13th Street nic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
No i od kwietnia pełna polska paczka Universal w Polsacie. 13th Street z Cyfry przenosi się do CP. Może ktoś coś powiedzieć na temat tego kanału :?: Wiem, że jakość nie powala, ale jak tam z zawartością ramówki? Jest co oglądać :?:

 

Rzeczywiście jakość nie powala, mówiąc delikatnie to jest "słaba" ;)

A co do ramówki to często zerkałem na "CSI" i "Prawo i Porządek".

Jedynie co może denerwować to częste reklamy, są krótkie ale są o wiele częściej niż np. na polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy są dość często, jednak 13th Street Universal rządzi się trochę innymi reklamami... Generalnie brakuje mu dynamiki, jakości obrazu oraz dźwięku, a także samego wykonania - podkłady lektorskie w filmach są beznadziejne, poza tym brakuje tam 16/9 - ba, niepotrzebnie wszystko zoomowane jest do 14/9 i 4/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama lubi czasem obejrzeć ten kanał i w sumie to nie przeszkadza jej to, że nadaje w 4:3 ale mówi, że skoro większość jest rozciągnięta do 4:3 to powinni przejść na panoramiczny format obrazu.

Prawdę mówiąc czasami znajdzie się tu coś ciekawego. Zaglądam tu częściej niż na Sci-Fi Universal. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja często oglądam ten kanał, pomijając już słabą jakość (głównie przez 4:3 bo mydło nie jest większe niż np. na AXN Crime) to ramówka, dla fanów seriali kryminalnych, jest wymarzona ;-).

Klimatyczna jest też cała oprawa kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od kwietnia pełna polska paczka Universal w Polsacie. 13th Street z Cyfry przenosi się do CP. Może ktoś coś powiedzieć na temat tego kanału :?: Wiem, że jakość nie powala, ale jak tam z zawartością ramówki? Jest co oglądać :?:
Co kto lubi - ja na tym kanale jeszcze nic w całości nie obejrzałem.

Najczęściej powtarzająca się opinia.Dołączam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja często oglądam ten kanał, pomijając już słabą jakość (głównie przez 4:3 bo mydło nie jest większe niż np. na AXN Crime) to ramówka, dla fanów seriali kryminalnych, jest wymarzona ;-).

Klimatyczna jest też cała oprawa kanału.

 

Właśnie, dla fanów seriali kryminalnych to może być gratka. Nie miałem do tego kanału dostępu od 3 czy 4 lat i z miłą chęcią pooglądam sobie na nim seriale.

Co do jakości przekazu to czy czasem CP nie umieści go na własnym transponderze? Bo chyba Cyfra rezygnując z niego wywali go z własnego. Jeśli tak to może nie być aż tak źle z jakością po przenosinach zważywszy na to że sam nadawca deklaruje odświeżenie ramówki i doinwestowanie w stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, dla fanów seriali kryminalnych to może być gratka. Nie miałem do tego kanału dostępu od 3 czy 4 lat i z miłą chęcią pooglądam sobie na nim seriale.

Co do jakości przekazu to czy czasem CP nie umieści go na własnym transponderze? Bo chyba Cyfra rezygnując z niego wywali go z własnego. Jeśli tak to może nie być aż tak źle z jakością po przenosinach zważywszy na to że sam nadawca deklaruje odświeżenie ramówki i doinwestowanie w stację.

Przecież było pisane, że 13th Street Universal od 27 marca będzie nadawany z transpondera operatora Arqiva :arrow:https://satkurier.pl/news/83541/13th-street-universal-zmieni-czestotliwosc.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablówka vectra chyba już przełączyła sie na nowy sygnał (może ktoś sprawdzić czy jest już aktwyny?). Wreszcie obraz nie jest rozmyty (na oko pełna rozdzielczość PAL zamiast 544x576), logo jest wyraźne a i dzwięk brzmi znacznie lepiej (poprzednio było chyba jakieś 128 Kbps..). Wbrew temu co wieścili niektórzy z okazji przenosin do CP kanał poprawił, a nie jeszcze pogorszył jakość :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...