Skocz do zawartości

Konkursy Cyfry+


kibic229
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku czas liczony od momentu wysłania pierwszego smsa (z numerem abonenta) do momentu dostarczenia smsa z odpowiedzią "TAK" wyniósł 13 sekund, ale niestety nie załapałem się na wygraną.

Może mieszkasz w innej strefie czasowej?

:D

Proponuję olać następny konkurs SMS-owy. Może zmądrzeją jak nie zarobią! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież czytaliście regulamin. Chyba.

W żadnym konkursie tego typu nie podaje się czasu reakcji na odpowiedź.

Od dawna wiadomo, iż takie rozwiązanie ma spowodować samosfinansowanie się konkursu.

Dopóki będą ludzie wysyłać SMSy to takie rozwiązania będą się pojawiać.

A teraz tutaj swoje smutki i żale prezentujecie. Po co?

Następnym razem nie bierzcie udziału lub powiedzcie swoim rodzicom aby nie brali udziału w takiej zabawie. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie najpierw było trzeba wysłać smsa o udziale w konkursie a zaraz po nim smsa z odpowiedzią może by to coś dalo

 

 

kolego ja tak wlasnie wysylalem.Odpowiedz brzmiala zawsze Tak wiec wystarczylo wyslac zapytanie a potem odpowiedz od razu tak.Tak wlasnie zrobilem dostalem podziekowanie za udzial i dobra odpowiedz.trwalo to bardzo szybko no i niestety nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Skorumpowany konkurs(nawet znajomy dystrybutor Cyfry mi mowil ze nie oplaca sie brac udzialu w konkursach Cyfry+), ale ja zagralem gdyz wiem jak wysylac smsy w takim czyms. Podobne do konkursu Tyskiego w ktorym pare beczek piwa sie wygralo :)

Wyslalem zgloszenie, odrazu odpowiedz TAK(nawet przed dotarciem pytania wyslalem TAK) przyszlo pytanie rownoczesnie z potwierdzeniem poprawnej odpowiedzi. Niema szans szybciej tego zrobic. Ogolnie wyslalem z 5 smsów, ale jakbym wiedzial ze takie CUDA sa rzeczywiscie w tych konkursach Cyfry to bym nawet sobie tym glowy nie zawracal.

 

Pierwszy i ostatni raz. Taka przestroga na przyszlosc. Chcialbym by ktos to sprawdzil czy konkurs przebiegl legalnie i sprawiedliwie(w co szczerze watpie patrzac na liste zwyciezcow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie najpierw było trzeba wysłać smsa o udziale w konkursie a zaraz po nim smsa z odpowiedzią może by to coś dalo

 

 

kolego ja tak wlasnie wysylalem.Odpowiedz brzmiala zawsze Tak wiec wystarczylo wyslac zapytanie a potem odpowiedz od razu tak.Tak wlasnie zrobilem dostalem podziekowanie za udzial i dobra odpowiedz.trwalo to bardzo szybko no i niestety nic

 

to dobrze że tak zrobiłes to mnie utwierdziło w przekonaniu że to wielka ściema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że wierzę że da się wygrać :)

Przecież ktoś jednak wygrał - mafia bo mafia ale zawsze...

Wiem że w konkursie w którym liczy się ilość smsów nie mam szans bo mi szkoda inwestować 30000.

Ale teraz to nie rozumie tego konkursu - oni mają szybsze telefony czy co?

Zaczynam podejrzewać że w firmach obsługujących konkursy siedzą kolesie co rozdają nagrody między znajomych.

Jakim cudem w konkursach Cyfry zawsze wygrywa pan Lewicki z Wrocławia - nie ważne czy trzeba wysłać sms po danej godzinie czy najszybciej odpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to teraz ci powiem jak to wyglada.

W takich konkursach nie wysyla sie sms-ow z komorek.

Tam, gdzie liczy sie szybkosc stosuje sie specjalne programy komputerowe.

Sa one zgrane z zegarami z internetu do tysiecznej czesci sekundy.

Nie macie z nimi szans.

A w tym wypadku zastosowano prosty skrypt.

Dzieki niemu czas wyslania byl bliski zeru, czyli jakies 100 razy szybciej niz reaguje najszybsza komorka.

Co ciekawe, kiedys rozmawialem z facecem, ktory nadzoruje konkursy: Oni wiedza o tym, ale im to wisi. Nikt o tym nie wie, a ludzie i tak beda wysylac sms-y ludzac sie ze wygraja. Kasa leci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się - dzięki temu skryptowi wygrałem w wielu konkursach czasowych. Gdybym nie był współpracownikiem Canal+ Cyfrowy Sp. z o.o. to pewnie TV 3D byłby także i mój. Osoby posiadające telefon marki Nokia polecam na początku zacząć od PC SUITE i go zsynchronizować 8)

PS. Szkoda, że aby wygrać samochód należy wysłać albo najwięcej smsów albo trzeba mieć farta w losowaniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.MAŁGORZATA DERCZYŃSKA, RZGÓW

2.KATARZYNA ZATOŃ, KOLUSZKI

3.MAŁGORZATA DERCZYŃSKA, RZGÓW

4.MAREK CIEŚLIK, WARSZAWA

5.GRZEGORZ MICHNIEWSKI, KOLUSZKI

6.IRENA OSTROWSKA, KOLUSZKI

7.PIOTR SOCHA, ŁÓDŹ

8.IRENEUSZ KOŁODZIEJCZYK, TOMASZÓW MAZOWIECKI

 

---------------------------------------

 

Cała Polska bierze udział a wygrywa woj.łódzkie i mazowieckie (Warszawa). Buhahahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wychodzi na to że czas pomiędzy wysłaniem smsów musi być bliski zero.

Na forum o konkursach twierdzą że wystarczą 3s ale tyle to ja miałem i nici z wygranej.

Ale jest jeszcze jedna sprawa - w regulaminie był zapis o zasadach fair play a uzyskanie czasu między 2 smsami na poziomie 0,5s na pewno nie jest fair.

Trzeba pisać polecone z reklamacją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co napisałem na stronie 10 tego wątku wysłałem zapytanie e-mailem dotyczące tego jaki był czas osoby która zajęła pierwsze miejsce i 48 miejsce. Pytanie wysłałem anonimowo bez podania nr abonenta i nazwiska. A oto odpowiedź jaką otrzymałem:

Szanowny Pane,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że laureatami konkursu zostało 48 pierwszych osób, które w najkrótszym czasie przesłały poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe. Wyjaśniam, że nie ma możliwości podania czasu, w jakim została przesłana 48. wiadomość sms.

 

W celu uzyskania informacji, na którym miejscu została zarejestrowana wysłana przez Pana wiadomość, proszę o podanie numeru Abonenta oraz numeru telefonu, z którego wysłał Pan wiadomość sms.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Czyli jak wynika z powyższego, mojego czasu ani czasu 48. osoby nie mogą mi podać. Ciekawe dlaczego ? Mogą jedynie podać nr miejsca jakie zająłem. Pewnie gdybym wysłał moje dane to by mi napisali że zająłem 528 miejsce, bo przecież ja i tak nie mam możliwości aby to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że CYFRA+ nie podaje

informacji na temat miejsca zajętego na liście laureatów konkursu.

 

W razie pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Dział Relacji z Abonentami

 

podałem swoje dane i patrzcie co mi odpisali nie podają czasu ani miejsca ale przewała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktuj się z organizatorem - wg regulaminu "Organizatorem Konkursu jest Change Communications Warsaw Sp. z o.o. z siedziba

w Warszawie, przy ul. Karyna 2B, 02-593 Warszawa", dlatega też "O wszelkich nieprawidłowosciach zwiazanych z Konkursem Uczestnik jest obowiazany niezwłocznie poinformowac Organizatora", a nie zleceniodawcę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.MAŁGORZATA DERCZYŃSKA, RZGÓW

2.KATARZYNA ZATOŃ, KOLUSZKI

3.MAŁGORZATA DERCZYŃSKA, RZGÓW

4.MAREK CIEŚLIK, WARSZAWA

5.GRZEGORZ MICHNIEWSKI, KOLUSZKI

6.IRENA OSTROWSKA, KOLUSZKI

7.PIOTR SOCHA, ŁÓDŹ

8.IRENEUSZ KOŁODZIEJCZYK, TOMASZÓW MAZOWIECKI

 

---------------------------------------

 

Cała Polska bierze udział a wygrywa woj.łódzkie i mazowieckie (Warszawa). Buhahahaha.

 

Niektórzy są dobrzy :brawo:

np. Marek Cieślik z Warszawy

zobaczcie: http://www.planete.pl/oferta/konkurs-oblicza-rosji

http://www.planete.pl/oferta/konkurs-walc-z-baszirem

Ma farta!

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...