Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie o to chodzi. Jednocześnie serwis będzie nadawany live dla Polsatu News (normalny-niesportowy), a drugi dla Polsatu Sport News. Chyba nie myślisz, że serwis dla PSN będzie nagrany raz (rano) i puszczany przez pół dnia? :lol2: Obydwa kanały przecież nadawałyby live z tego samego miejsca, to jest nielogiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, nad tym się nie zastanawiałem, a widzę, że ominąłem nie byle problem. Czyli raczej będzie potrzebne inne studio... Chyba, że nadawane raz na godzinę informacje sportowe Polsat News wystarczą. Choć to i tak nie rozwiązuje problemu, gdzie można by prowadzić wywiady, itp. dla Polsat Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie przeżywacie. Ostatecznie sprawa zakończy się na zawieszeniu koncesji a następnie jej odebraniu spółce z powodu braku jakichkolwiek działań zmierzających do uruchomienia nowego kanału. Oszacowaliby się i pomyśleli o czymś innym niż sport, bo nie tylko tym człowiek żyje, a widocznie to się najlepiej sprzedaje. Ciekawe tylko jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A Ty co jakiś jasnowidz jesteś? Wiem, że to nie będzie wspaniała produkcja ITI, ale możesz się powstrzymać od krytykowania wszystkiego co jest związane z Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tu udowadnia zamiłowanie do konkretnej stacji telewizyjnej, to wszyscy widzą. Nie wspomniałem o ITI, TVN ani niczym podobnym. No ale w pełni Cię rozumiem... Polsat cacy. Nie wolno go ganić. W końcu ma za[beep]isty sport, wszystkie projekty są ekstra - naprawdę, każdy oglądał Polsat Zdrowie i Uroda czy - cofając się w przeszłość - Muzyczny Relaks i Komedię. Mistrzowskie stacje telewizyjne, tylko Polacy byli niedojrzali, żeby je oglądać. Nie oglądajmy masońskich, żydowskich mediów, które dziwnym trafem cały czas działają na naszym rynku, nawet jako kanały tematyczne.

 

Nie patrzmy też na projekty, które póki co nie zostały zrealizowane:

- Polsat dla młodzieży

- Polsat International

- Polsat Sport News

 

i niewypały:

- On (vel Formuła 1)

- Ona (vel Dla Ciebie)

- Komedia

- Smyk (vel Junior)

- Filmax

- Muzyczny Relaks

- Info dokument (vel Info)

- Teleuniwersytet

- Polsat Zdrowie i Uroda

- Playboy Polska

 

I ja nie mam prawa uważać, że kolejny pomysł może im nie wypalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Gdybyś uważał to bym nic nie pisał, ale Ty stwierdziłeś, że prócz złożenia koncesji, Polsat nie poczyni kolejnego kroku, w wyniku czego straci koncesję dla Polsatu Sport News.

 

Aż trzy projekty nie zrealizowane! Do tego, o jednym dowiedzieliśmy się wczoraj. Tych nie zrealizowanych projektów zebrało się tyle, że ho ho. Przyznaję, że od założeń do realizacji projektu często musi upłynąć wiele wody, ale w końcu zostają zrealizowane. Co do niewypałów są i nikt nie będzie czarował, że ich nie ma, ale są też bomby jak sam Polsat(osobiście nie oglądam) czy Polsat Sport, który na rynku jest niemal dziesięć lat i jak widzisz trzyma się bardzo dobrze. A przez wielu uważany jest za najlepszą sportową stację telewizyjną.

 

Proszę Cię abyś spojrzał na swój ITI bardziej obiektywnie. Nie wspomniałeś o nim w poście powyżej, ale Twoją stronniczość widać np. w wątku poświęconemu TVN 24.

Proszę Cię też o to, abyś nie szufladkował kogoś do antysemitów tylko dlatego, że wypowiada się negatywnie o mediach spod skrzydeł ITI. Po prostu mnie to obraża, a z tego co wiem obrażanie użytkowników na tym forum jest zabronione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP dąży do zdobycia abonentów poprzez największą liczbę kanałów z danej dziedziny np.

-kanały informacyjne:

N i C+ mają TVN 24 i TVP Info,

CP ma jeszcze Polsat News.

- kanały informacyjne sportowe:

C+ ma OSI

CP będzie mieć jeszcze PSN.

- kanały biznesowe (to się stanie już wkrótce):

N i C+ będą miały tylko TVN CNBC Biznes

CP zaoferuję dodatkowo kodowany Polsat Biznes (wystarczy zmienić nazwę z TV Biznes i zakodować)

Itp. Itd.

 

 

Myśle że to ciekawy projekt ale jak narazie OSI jest najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale są też bomby jak sam Polsat(osobiście nie oglądam) czy Polsat Sport, który na rynku jest niemal dziesięć lat i jak widzisz trzyma się bardzo dobrze. A przez wielu uważany jest za najlepszą sportową stację telewizyjną.

Z tym nie potrafię się nie zgodzić. Wystarczy spojrzeć na samą ofertę tego kanału. Mają full praw do transmisji i pokazywali Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej m.in. w 2002 i 2006 roku, że aż nie mieli gdzie tego pomieścić. Wszystko praktycznie związane z najpopularniejszą dyscyplina w Polsce - a to sprzedaje się wyśmienicie. I nie jest to ich wybór, lecz widzów, którzy wolą przecież piłkę nożną, niż transmisję koszykówki czy siatkówki... chociaż ta ostatnio zyskuje na randze. Mniejsza o to - nie krytykuję tu Polsatu Sport. Druga sprawa jest taka, że w momencie startu sportowej stacji Polsatu, nie było lepszych opcji do wyboru - Canal+ Niebieski z niezbyt ciekawą ofertą sportowo-filmową oraz Eurosport żywiący się tanimi prawami, które posiadała często także TVP. Aha i kulejąca Wizja Sport, która nie była wytrzymać finansowo ciężaru jaki na nią spadł w postaci kilkudziesięciu licencji transmisji - część przeszła do Canal+, część została odsprzedana konkurencji. Tutaj warto wspomnieć, że WS też nie była kanałem w pełni otwartym. W końcu Wizja Sport i Cyfra+ były dość drogimi pakietami kanałów. Polsat 2 Cyfrowy z Polsatem Sport oferowany był za grosze i to m.in. jego sukces. Oczywiście za to ich chwalę, pomogło im także zamknięcie Wizji Sport.

 

Proszę Cię abyś spojrzał na swój ITI bardziej obiektywnie. Nie wspomniałeś o nim w poście powyżej, ale Twoją stronniczość widać np. w wątku poświęconemu TVN 24.

Proszę Cię też o to, abyś nie szufladkował kogoś do antysemitów tylko dlatego, że wypowiada się negatywnie o mediach spod skrzydeł ITI. Po prostu mnie to obraża, a z tego co wiem obrażanie użytkowników na tym forum jest zabronione.

Stronniczość jest w każdym z nas. Wystarczy twoja aluzja, w której piszesz do mnie "swój ITI". To Ty szufladkujesz mnie i zniżasz do poziomu, w którym - idąc twoim tokiem myślenia - mam ołtarzyk z logo TVN nad telewizorem. Więc także mogę powiedzieć, że mnie obrażasz, bo obraza sama w sobie nie zawsze musi być wulgarna. Wystarczy sama konstrukcja wypowiedzi, w której coś mi wciśniesz, a co tak naprawdę nie ma miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić taką grafikę ekranową jak na Polsat News tylko w innych kolorach. Ten kanał napewno spodoba się abonentom.Wczoraj pojawiła się pierwsza informacja a dziś są już 4 strony tematu. Widzę że niektórym żal d~~~ ściska bo Polsat może sobie tworzyć kanały dla swojej platformy i nie musi ich wciskać gdzie tylko się da jak zadłużona grupa ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z pewnością nic nie ściska, bo sportem się nie interesuje i korzystam z kablówki... i co, zjarało? A co do "zadłużenia". Pożyczka do której próbujesz teraz ściągnąć temat, to pieniądze na inwestycje, a nie utrzymanie ciągu działalności spółki - w czwartym kwartale 2009 roku zysk operacyjny Grupy ITI wyniósł 303 mln złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Myśle że to ciekawy projekt ale jak narazie OSI jest najlepsze.

 

Na razie tak, ale jak rusz PSN, to już nie będzie. OSI to pod względem informacji dno. Bzdury i głupoty ciągle podają. Co się dziwić skoro poza Orłowskim (ale on to tak właściwie tylko komentuje mecze czy PortuGol) są jacyć amatorzy no i jeszcze trzeba pokazują alkoholika co poniedziałek i powtarzają to po 10 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powszechna jest nienawiść niektórych osób do ITI, TVN-ów i kompletna nieznajomość tych tematów i pisanie "ot tak", aby po prostu coś tam napisać, żeby innych "zjarało".

 

Informacyjny kanał sportowy może być bardzo ciekawą alternatywą dla Orange Sport Info. Na pewno będzie to kanał utrzymany w konwencji Polsat News, może nawet jego wygląd będzie podobny. Szkoda, że tylko dla abonentów Polsatu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szanowalem bardzo Pana Wejcherta i jak najbardziej nie mam zadnej nienawisci do tvn'ow. Uwazam wrecz przeciwnie, ze jest to jedna z najlepszych polskich marek na rynku. Lubie tvn24, tvn Style i Turbo, lubie bardzo sniadaniowa telewizje na tvn i uwazam, ze brakuje konkurencyjnego programu na Polsacie1. Chodzi poprostu tylko o to, ze nSport mnie calkowicie zawiodl! Bardzo duzo oczekiwalem od tego kanalu ale tam oprocz LM nic nie ma. Super swietnie, ogladam LM zawsze po Polsku wlasnie na nSport. Baaa... Place nawet specjalnie karte TNK za 120zl/r tylko dla tego jednego kanalu, bo Nki na karte nie mozna wziasc (i to jest wlasnie znowu caly ITI) a po za tym karty sa parowane i chodza tylko na nBoxie. Jest kilka fajnych programow na nSport ale to za malo. nSport np. calkowicie spartolil MS w RPA. Mieli wyslac tam ekipe, zrobic studio i nadawac np. z Kapsztadu nawet 12h na zywo, Ryczel mial sie gdzies zmieszac z ludzmi, porobic jakies wywiady z pilkarzami i kibicami. Co z tego, ze Polska nie grala i tak wszyscy ogladali by nSport. Spojrzcie na takie niemieckie kanaly jak N24, czy n-tv. Te kanaly tak robily wlasnie.

 

Moga ludzie pisac, co chca na forach ale ja sie ciesze z nastepnego polskiego kanalu a szczegolnie Polsat Sport News. Panie Solorz, czekamy na dalsze pomysly. Jezeli ten mlodziezowy Polsat ma byc cos, jak Polsat ZigZap i jest na to naprawde zapotrzebowanie u dorastajacej mlodziezy, to dlaczego nie? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zmieniamy temat. Projektem młodzieżowym Polsatu może być właśnie TV6 poprzez spółkę Polskie Media (nadawcę TV4). Sami wiecie jak zagmatwane są układy w spółkach powiązanych z Zygmuntem Solorzem, a Polskie Media należą w ok. 90 proc. okrężnie i bezpośrednio do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeśli Polsat Sport News ma być konkurencją dla Orange Sport Info i przedstawiać tylko informacje sportowe to nic z tego nie będzie, a to z tej prostej przyczyny że ten drugi kanał jak wiadomo pokazuje oprócz informacji także na ,,żywo'' ligę francuską oraz ligę włoską siatkarzy.Więc jeśli chcą konkurować to muszą pójść tą samą drogą informacje+jakieś relacje na ,,żywo''.Tylko czym wtedy zapełnią ramówkę pozostałych kanałów sportowych,jeśli część z nich miałaby być pokazywana na kanale Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt wg mnie niepotrzebny, bo po co? Już taki kanały jest i nawet jak go utworzą i zakodują, dadzą do pakietu sport - jak to polsat i oglądalność będzie miał na poziomie 100 osób.

 

 

Lepsze już by były na polsacie sport regularne serwisy informacje o stałych porach, coś w stylu dawnego sportowego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...