Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat ciągle udowadnia, że pomysły na kanały tematyczne skończyły mu się już w fazie tworzenia Polsat Play i Polsat Cafe, które nie dość, że miały być przeciwwagą dla TVN Turbo i TVN Style, to w dodatku rynku nie zawojowały. W przypadku Zygmunta Solorza, sportowy kanał informacyjny i tak będzie chyba mniejszym ryzykiem niż uprzednie uruchomienie Polsat News, który nadal próbuje wybić się pod względem oglądalności i poziomu merytorycznego. O Polsacie Futbol już chyba nie trzeba wspominać, że pomysł był w ogóle poroniony, bo nie zyskali nim widzów, a Polsatowi Sport odebrali. Na dokładkę niektóre sieci kablowe wycofały PS, nie włączając w ogóle PF. Ot tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w to, ze Polsat Sport News bedzie na DVB-T w Polsce ani Polsat Sport. Sa dwa rozwiazania na DVB-T w Polsce: Polsat 2 albo Polsat News... Ale typuje na Polsat 2. Solorz nie odda za [beep] Cyfrze+ Polsat News a zabierze na jesien jeszcze TV Biznes (Polsat Biznes), ktory poprostu zakoduje i bedzie mial znowu asa nad francami. Powinien dogadac sie jeszcze z TVNem na TVN CNBC i mialby cala podstawe polskiej telewizji za okolo 30zeta/mies. TVP Info w koncu juz ma, jeszcze TVP Historia i TVP HD obok Polsatu HD i gra. Kanaly informacyjne, to ogolnie chyba podstawa w domu kazdego Polaka. Jak nie chce mi sie nic ogladac, to zappuje zawsze od Superstacji przez tvn24/CNBC, TVP Info po Polsat News. To w Polsce najlepsza rozrywka! Nie ma to, jak polityka! :mrgreen: Jezeli Polsat Sport News bedzie zrobiony tak profesionalnie, jak Polsat News, to bedzie super kanalem. Orange Sport Info mnie zachwyca a w nSport wala ciagle te powtorki z LM na okraglo. Ogladac juz sie nie da! Polsat Sport News musi byc kanalem, ktory bedzie prezentowal newsy ze sportu oraz programy publicystyczne, wywiady ale bez powtorek jakis lig ze szkocji, czy Ukrajiny itp. To ten kanal zniszczy... Poprostu News nonstop - that's it! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam naprawdę wielkie oczekiwania co do Polsatu Sport News. Lubiłem nSport, ale teraz to jedna wielka powtórka, zero starań o widza, większość serwisów to skróty filmowe bez prowadzącego w studiu. Liczyłem na Orange sport info, ale się przeliczyłem. Kanał pokroju Faktu i Futbol News, goniący za tanią sensacją, typowo "brukowy". W dodatku wygląda jak niedorobiony - grafika ekranowa jak sprzed 20 lat, logo spłaszczone. Co więcej - od czasu wejścia do CP więcej reklam - no ok, ale nie 6 spotów o 7:30! Przez to serwis zaczyna się o 7:33.

Jeśli Polsat Sport News będzie choć w połowie tak dobry, jak Polsat News, to będę bardzo zadowolony. Z większych imprez skróty czy bramki mają, dogadali się z TVP więc nie będzie problemu. Liczę na naprawdę żywy, fajny kanał sportowo-informacyjny, byle nie ze studia znanego z F1, Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej.

 

I jeszcze jedno: http://www.polsatsportnews.pl

ABONENT:

firma: Telewizja Polsat S.A

ulica: ul. Ostrobramska 77

miasto: 04-175 Warszawa

lokalizacja: PL

ostatnia modyfikacja: 2010.06.17

 

Trzymam kciuki i kibicuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uruchomienie nowej stacji potwierdza rzecznik prasowy Telewizji Polsat. Jest szansa, że stacja ruszy jeszcze w tym roku - nadawca wystąpił już do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przyznanie koncesji na nadawanie. To właśnie od jej otrzymania uzależniona jest data startu nowej stacji.

 

.

Wątpię że w tym roku ruszy :D pamiętacie co było z OSI :/ ale kto wie bo teraz już inni ludzie pracują w KRRiT :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie - Na polskim rynku po za OSI nie ma w tym względzie konkurencji (kabaretu pt NSport nawet nie uwzględniam, bo po co?), a na zachodzie stacje sportowo-informacyjne są dosyć popularne. Konkurencja na rynku nie szkodzi, a pozwala oddzielić ziarna od plew. Jeśli nie będą dopychać zapchanych transponderów i wykorzystają potencjał (naprawdę duży) swojego zespołu dziennikarzy sportowych to będzie na czym oko i ucho zawiesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie - Na polskim rynku po za OSI nie ma w tym względzie konkurencji (kabaretu pt NSport nawet nie uwzględniam, bo po co?), a na zachodzie stacje sportowo-informacyjne są dosyć popularne. Konkurencja na rynku nie szkodzi, a pozwala oddzielić ziarna od plew. Jeśli nie będą dopychać zapchanych transponderów i wykorzystają potencjał (naprawdę duży) swojego zespołu dziennikarzy sportowych to będzie na czym oko i ucho zawiesić.

 

Dyrma, dobrze ze sie z tym nSport rozumiemy, bo juz myslalem, ze jestem jedyny, ktory w Polsce tak mysli... Dorwali sie do tych praw LM i puszczaja na okolo. Jakby tak C+ im te prawa zakosil, to mogli by chyba od razu Ryczela na emeryture wyslac! W sumie wogole zamknac kanal poprostu... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten kanał będzie wyglądał jak sport po głównym wydaniu "wydarzeń" to ja dziękuję.

 

Żeby mieć co pokazywać trzeba mieć prawa do transmisji najlepiej powtarzam najlepiej do wielu bardzo wiele imprez , ale także można też otrzymywać zdjęcia agencyjne za które trzeba płacić( ale trzeba powiedzieć, że nie ze wszytkich imprez sportowych są przygotowywane newsy agencyjne czyli żeby coś pokazać trzeba mieć prawa wykupione i to czasem za duże pieniądze). A jak wiadomo polsat jest łakomy na kasę. Czyli będzie więcej gadających głów niż newsów ze zdjęciami dyscyplin sportowych.

 

Nie mają praw do największych imprez sportowych: IO, MŚ i ME w piłce nożnej czy MŚ, ME w sportach niszowych jak kajakarstwo, wioślarstwo, zapasy, judo itd typowych dyscyplin olimpijskich. Czyli będzie ciągle pokazywana newsy z formuły 1 siatkówki i piłki ręcznej do których mają prawa. Bo sportowa stacja informacyjna to nie tylko newsy z piłki nożnej, ręcznej siatkówki to także promowanie sportów niszowych takich, które wcześniej wymieniłem - dyscypliny olimpijskie.

 

Jedynie z prawdziwego zdarzenia kanał informacyjny sportowy TVP mogła by utworzyć, ale i tak nie otworzy, wiemy dlaczego. Oni mają sporo praw i tych najważniejszych i w dodatku należą do EBU, gdzie wymieniają się informacjami sportowymi. Wystarczy popatrzeć na sport po głównym wydaniu "wiadomości".

 

A tak na marginesie mam wrażenie, że Polsat kopiuje TVN co do kanałów tematycznych. Obstawiam, że następnym kanałem Polsatu będzie...Polsat Pogoda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A piłka nożna, piłka siatkowa, piłka ręczna to nie są dyscypliny typowo olimpijskie? Ostatnio Polsat zajął się lekkoatletyką, a to chyba też jest typowa dyscyplina olimpijska? Tenis ziemny, tenis stołowy, czy badminton to też typowe dyscypliny olimpijskie, a Polsat, może Cię to zdziwić(badminton), ale też jest transmituje. Jeździectwem to akurat zajmuje się Canal+Sport, natomiast kajakarstwo czy wioślarstwo to domena TVP i Eurosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma ugodę/umowę z Telewizją Polską odnośnie skrótów, fragmentów, bramek itp - i to załatwił Szaranowicz. Dzięki temu na przykład Polsat miał skróty z PŚ w skokach z Małyszem czy też z biegów z Kowalczyk. Na pewno samych fotosów od PAPu pokazywać nie będą, o to jestem spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tu mowicie ze Polsat sport news nie bedzie mial co pokazywac, a jestescie w błedzie tyle maja praw ze mają cała mase do pokazania, zawsze moga odkupic czaesc praw od tvp i eurosportu, lepiej popatrzcie co nsport pokazuje padaka totalna, a jednak maja taki kanal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat obiecywał flesze informacyjne na PS i PSE. Nic z tego jak widać nie wyszło. A biorą się za kopie OSI i Nsport.

Jeśli kanał będzie dostępny od co najmniej pakietu Mini Max (co jest bardzo prawdopodobne) to abonenci wyjdą na tym dużo lepiej niż na owych fleszach. Oczywiście będą to tylko abonenci Cyfrowego Polsatu... Ze względu na to, że Grupa Polsat ma znacznie więcej praw sportowych niż nSport czy Orange Sport (Info), będzie zapewne znacznie ciekawiej. No i jeszcze jeden plus - nie muszą budować bądź przystosowywać na potrzeby nowego kanału żadnego studia, bo przecież mogą skorzystać z istniejącego już studia Polsat News (ponoć drugiego co do wielkości w Europie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie jaki według ciebie kanał zaoferuje polsat? Największe szanse ma polsat news.

Polsat może dać zarówno Polsat 2, Polsat Film jak i Polsat Sport News. To wyłącznie ich decyzja. Poza tym to nie wątek o NTC.

 

No i jeszcze jeden plus - nie muszą budować bądź przystosowywać na potrzeby nowego kanału żadnego studia, bo przecież mogą skorzystać z istniejącego już studia Polsat News (ponoć drugiego co do wielkości w Europie).

Nie jestem pewien, czy byłoby to dobre wyjście. 2 serwisy jednocześnie w jednym studiu, na dwa kanały? Chyba się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...