Skocz do zawartości

Zdjęcie

Premier League oraz EFL (Championship, League One i League Two)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#1261 Arkon

Arkon

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5395 postów
  • Od: 30 lip 2010

Napisano 18 styczeń 2018 - 13:45

Nie wziął pod uwagę, że przyszły sezon będzie trzecim Mourinho w MU. Mogą być kłopoty. :)

Vectra 2x pvr+ Platyna+ Sport na Ostro+100MB+wifi+Canal+ Select+HBO z GO styczeń 2020=135,80zł(kanały Eleven na 90 dni gratis)

#1262 wislok

wislok

Ekspert

• Użytkownicy
  • 9172 postów
  • Od: 19 sie 2011

Napisano 18 styczeń 2018 - 13:46

Jak Ty wszystko wiesz. W ogóle po co śledzić rozgrywki jak wszystko wiadomo. 

#1263 Arkon

Arkon

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5395 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 13:52

Ja tylko wyciągam wnioski z historii. Jose nigdy nie pracował dłużej niż trzy lata i zawsze dotychczas trzeci rok był kryzysowy. I przede wszystkim nie jestem fanem żadnej angielskiej drużyny, dlatego mogę patrzeć troszkę bardziej obiektywnie.

Vectra 2x pvr+ Platyna+ Sport na Ostro+100MB+wifi+Canal+ Select+HBO z GO styczeń 2020=135,80zł(kanały Eleven na 90 dni gratis)

#1264 wislok

wislok

Ekspert

• Użytkownicy
  • 9172 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 14:13

Historia to przeszłość, zresztą każda passa tak i ta może się zmienić.

#1265 Arkon

Arkon

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5395 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 14:25

Pożyjemy, zobaczymy. Tak pytasz dlaczego dużo osób nie cierpi Mourinho. Są dwa główne powody- jego defensywny styl gry i ciągłe konflikty z innymi trenerami. Poza tym podaj mi jakich to młodych zawodników wypromował ten trener?

#1266 mad85

mad85

Przyjaciel forum SAT Kurier

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3996 postów
  • Od: 14 sie 2006
  • LokalizacjaPruszków

Napisano 18 styczeń 2018 - 14:42

Poza tym podaj mi jakich to młodych zawodników wypromował ten trener?

Szczerze ale co to ma do znaczenia ? Wenger wprowadził pewnie najwięcej a gdzie jest Arsenal każdy wie. Jesteś dobry to grasz nie ważne ile masz lat, promować to sobie mogą słabe kluby a jeśli walczysz o coś więcej to grają najlepsi nie ważne ile lat mają i nikt szansy wiecznie nie będzie dawał. To nie świadczy o tym czy trener jest dobry. 

A co do pensji, to pamiętaj to jest Anglia, jakieś ogórki WBA nie mają problemu płacić Krychowiakowi 108k funtów tygodniówki więc dla tych najbogatszych takie pensje to nic. 

Orange  IPTV Maksymalny z HBO + C+ Prestige + Multiroom
CP - Premium Max EVOBox + Multiroom  HD5500s

#1267 Arkon

Arkon

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5395 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 14:48

@Mad

Wcześniej było pisane o tym, że przyjście Sancheza może zablokować rozwój Rashforda i Martiala. Poza tym dla mnie dobry trener to też taki, przy którym lepiej grają młodzi piłkarze. Najlepsze przykłady to Klopp, Guardiola i Valverde. Sane w jakimś wywiadzie powiedział, że grałby w Bayernie gdyby tam nadal pracował Pep, a tak poszedł do City.

#1268 mad85

mad85

Przyjaciel forum SAT Kurier

• Przyjaciele
  • 3996 postów
  • Od: 14 sie 2006
  • LokalizacjaPruszków

Napisano 18 styczeń 2018 - 15:00

Czytałem, grają najlepsi, MU nie jest klubem który promuje piłkarzy do sprzedania, jeśli będą lepsi będą grali. Jeśli młody jest dobry to będzie grał nie zależnie kto jest trenerem a to czy się wypromuje zależy od wielu zmiennych a trener jest tutaj ostatnią i najmniej ważna. 

Ilu Guardiola młodych wypromował ? Ja przypomnę, że tych co wprowadzał do Barcelony to wcześniej z nimi pracował w rezerwach a mimo, to większość to były nie wypały jak Tello czy Cuenca. A Klopp czy Valverde to trochę inna liga bo jednak Bilbao czy BVB to były kluby które nie szastały kasę i taka była ich polityka bo przecież gdyby mogli wydać 30 mln euro na napastnika wtedy to by Lewego nie wzięli a kogoś innego więc to trzeba oceniać inaczej. Każdy trener stawia na najlepszych jakich może, jedynych stać kupić gotowego zawodnika innych nie a grając o nic  te ryzyko ci się opłaca bo przynajmniej na tym zarobisz.  Dlatego też to Lech promuje w PL a my wygrywamy i wolimy oddawać piłkarzy do innych klubów z klauzulą odkupu. Wiek piłkarza to taki mit, jeśli masz 17 który jest lepszy od innych w zespole, to będzie grał ale jeśli nie jest i grasz o trofea to postawić zawsze na lepszego piłkarza niezależnie od wieku.

Użytkownik mad85 edytował ten post 18 styczeń 2018 - 15:11

Orange  IPTV Maksymalny z HBO + C+ Prestige + Multiroom
CP - Premium Max EVOBox + Multiroom  HD5500s

#1269 wislok

wislok

Ekspert

• Użytkownicy
  • 9172 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 15:50

Moim zdaniem za Mourinho, za którym sam nie przepadam stoją jednak sukcesy w różnych ligach, z różnymi zespołami. Doprowadzenie Porto czy Interu do triumfu w LM to majstersztyk. To na zawsze zostanie mu w CV. Guardiola nie miał okazji pracować w słabszym klubie z ograniczonymi zasobami finansowymi  i doprowadzić go do takich sukcesów, Dlatego ja np. wyżej cenię Kloppa niż Pepa. 

#1270 Globus903

Globus903

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 866 postów
  • Od: 10 sie 2016

Napisano 19 styczeń 2018 - 12:01

A ja cenie Pepa że za jego kadencji Messi najbardziej się rozwinął, Xavi i Iniesta także zdecydowanie rozwinęli skrzydła, co do Mourinho to będzie żałować jak będą sprzedawali Martiala czy Rashforda, Lingard też w sumie dużo daje jakości.

#1271 ezequiel93

ezequiel93

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 4098 postów
  • Od: 05 kwi 2012

Napisano wczoraj, 20:01

W ten weekend z całej czołówki punkty stracił tylko Tottenham, a przed Kogutami teraz mecz z Man, United. Może nam się TOP4 już ukształtować jeśli Liverpool nie straci punktów jutro. :)

Dużo ciekawiej na samym dole tabeli. Wczoraj wygrało Stoke, w strefie spadkowej znowu Southampton. Mnie najbardziej zaskakuje, że solidnie grające w pierwszej części sezonu beniaminki są już tylko 1-2 punkty nad kreską.  Piękną asystę zanotował wczoraj Krychowiak, ale jego WBA traci 3 punkty do bezpiecznego miejsca, a w najbliższej kolejce raczej West Brom nie zapunktuje, bo zagra z liderem.