Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a co to za zmiany, że mecz w PL jest o 20.45? Nie przypominam sobie, aby były rozgrywane o tej porze. Sprawdzałem EPG i patrze a tu taki szpil 20.45 w ramówce, mówię co to k... że mi to z odtworzenia dają... :-P już mi się ciśnienie podniosło... Ale myślę... Sprawdzę i tu jednak live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich innych, została im tylko Premier League. Naprawdę to taki problem, żeby mecze oglądane przez największą liczbę widzów nie nakładały się na siebie? To tylko DWIE LIGI,  nie pięć jak kilka lat temu. Mecz Legii o 18.00 i problemu nie ma.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co to za zmiany, że mecz w PL jest o 20.45? Nie przypominam sobie, aby były rozgrywane o tej porze. Sprawdzałem EPG i patrze a tu taki szpil 20.45 w ramówce, mówię co to k... że mi to z odtworzenia dają... :razz: już mi się ciśnienie podniosło... Ale myślę... Sprawdzę i tu jednak live.

 

Może to taki test w tym sezonie jak z jednym meczem piątkowym w poprzednim sezonie.

Bo w następnym sezonie będzie już kilka meczów w soboty o 20:45 naszego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich innych, została im tylko Premier League. Naprawdę to taki problem, żeby mecze oglądane przez największą liczbę widzów nie nakładały się na siebie? To tylko DWIE LIGI,  nie pięć jak kilka lat temu. Mecz Legii o 18.00 i problemu nie ma.

Przecież Ekstraklasa można napisać ma swoje stałe godziny dla trzech topowych meczów, jedynie w niedzielę druga połowa meczu Premier League rozgrywanego o 17 się na to zwykle nakłada. :) To Premier League nie powinna wchodzić w paradę najlepszej lidze świata.  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zdziwiłem, bo to kolejny hitowy mecz, którego nie zobaczę na żywo, bo nakłada się na spotkanie Legii. Mają w C+ dwie ligi(sorry i ochłapy coraz słabszej niemieckiej) i ramówki nie potrafią odpowiednio ustawić...

Chyba sobie jaja @Arkon robisz że ktoś ma układać godziny meczów ESA bo jakaś tam liga gra. Sobota i piątek 20 to są najlepsze terminy do gry i bardzo dobrze, że Legia wtedy gra bo czas meczu nie tylko pod transmisje w TV jest dobierany ale także po to aby jak najwięcej osób trafiło na stadion.

 

Będnarek ładnie się wprowadził, jeśli ktoś miał jakieś wątpliwości to chyba zostały rozwiane czy jest na to gotowy.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była piłka wycofywania, wiec musiał kryć od krótkiego. Nie dostał, ale uważam, że to nie jego błąd. Zresztą przy 2 bramkach Hazard sobie stoi sam. To musiało się tak skończyć.

No tak błąd to złe słowo , po prostu w tej sytuacji mógł się lepiej zachować, przewidzieć co może się wydarzyć bo naprawdę niewiele mu zabrakło aby przeciąć tą piłkę. A czytanie gry dla obrońcy to jest dość istotne ale czasem to na pewno przyjdzie. 

 

Tak czy inaczej dobry występ i na pewno swoją szansę wykorzystał. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to był przełomowy mecz w jego karierze. :)

Oby nie pierwszy i ostatni, bo sytuacja Southampton po dzisiejszym zwycięstwie Crystal Palace bardzo się skomplikowała.

 

Sytuacja Bednarka nieco przypomina tę Grosickiego z zeszłego sezonu. Liznął Premier League, a potem to już smutna rzeczywistość. Rywalizacja o miejsce w składzie drużyny, która broni się przed spadkiem do trzeciej ligi. 

Paradoksalnie bramka strzelona przez Bednarka uśpiła Świętych... I zapanował wielki chaos...

Podobnie to odebrałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...