Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie martwcie się o Martial, wczoraj pokazał klasę! Zresztą United zagrało sztos! To przyszły mistrz Anglii przecież o czym wam już pisałem, a nie jakieś City...

 

Matic kocur, zagrał mistrzostwo świata wczoraj, spokój emanował od niego na kilometr! Do tego Rashford i Lukaku klasa sama w sobie. Miki dwie asysty dorzucił ;)

 

Martial się nie marnuje nigdzie, po prostu dostanie swoje szanse i je wykorzysta, śpijcie spokojnie z tego powodu. Jose odwala robotę jak trzeba.

 

Glory United!

To chyba mój ulubiony wpis z tego forum. Sama prawda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no akurat Robson miał tendencję do odlatywania, on już w poprzednim sezonie potrafił pisać, że United to za chwileczkę włączy się do walki o mistrzostwo.

 

Man Utd jest strasznie bezpłciowe w ataku pozycyjnym. Normalnie by mnie to zdziwiło, gdyby nie fakt, że pamiętam jak grała jego Chelsea w drugim podejściu. Tam mistrzostwo zrobiły mu indywidualności, tutaj nie ma za bardzo kto wziąć tego na swoje barki no i jest City grające w innej lidze.

Ciągle było gadanie o gonieniu niebieskiej części Manchesteru a tu trzeba zacząć patrzeć za siebie, Chelsea już nad nimi, Liverpool traci 3 punkty a Spurs z Arsenalem zagrają swoje mecze i mogą zmniejszyć stratę do 4 punktów.

Walka o Top 4 zapowiada się w tym sezonie niezwykle interesująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już niedługo zobaczysz.W West Brom:)

Martial wchodzi..pierwsze co robi to nurek

Rashford póki co to kompletne dno

Mikitaryan to mniej niż zero.

Young kopie i szturcha...kim ten Mou ma grać?:)

Pogba i De Gea reszta na przemiał.

Bo oni ewidentnie nie chcą grać pod wodzą Mourinho twoja mentalność mi mówi że nie potrafisz się pogodzić z kompromitacja United i całego Mourinho, Rashford to wychowanek klubu i za Mou robi krok w tył już bardziej rozwinął się u boku Van Gaala niech Jose go sprzeda, za parę lat będzie brylował w innym angielskim klubie jak Salah czy De Bruyne spomnisz moje słowa. :) Edytowane przez Globus903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conte to taki trener, który ze słabszych piłkarzy potrafi wycisnąć znacznie więcej niż Guardiola z lepszych. Faworytem rozgrywek jest Manchester City, ale mocny start tej drużyny nie robi na mnie specjalnego wrażenia. Podobnie z grubej rury zaczynał Bayern Guardioli, a później nigdy nie spełniał oczekiwań. Teraz Pepowi będzie jeszcze trudniej. Kadrowo MC jest słabszy od tamtego Bayernu, gra w bardziej wymagającej lidze, uczestniczy w większej liczbie rozgrywek, a presja i parcie na zrobienie czegoś dużego w Europie będzie wcale nie mniejsza niż w Monachium (wszyscy wciąż pamiętają ile szejkowie kasy włożyli w ten zespół). 

 

Fajnie, że Mourinho wreszcie ogarnął bałaganik w United. Liga będzie ciekawsza, derby Manchesteru zapowiadają się bardzo interesująco. 

Mam jeszcze jeden cytacik, też fajny. :)

@Mrozio

Miejmy nadzieję, że zarząd United nie pójdzie drogą Cheslea, która uwierzyła w wielkość Mourinho i oddała za grosze takich graczy jak De Bruyne, Salah, Lukaku czy Cuadrado.

@Elbeg

Bezsensowny byłby ten transfer już w zimie. Coutinho nie mógłby grać w LM w barwach Barcy, a ligę i tak mają wygraną. Choć oczywiście wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oni ewidentnie nie chcą grać pod wodzą Mourinho twoja mentalność mi mówi że nie potrafisz się pogodzić z kompromitacja United i całego Mourinho, Rashford to wychowanek klubu i za Mou robi krok w tył już bardziej rozwinął się u boku Van Gaala niech Jose go sprzeda, za parę lat będzie brylował w innym angielskim klubie jak Salah czy De Bruyne spomnisz moje słowa. :)

 

Jasne:)Tyle że oni odkąd tam są grają podobnie:)Są słabi,nie potrafią porządnie piłki przyjąć ale próbują.De Bruyne gdy go odsunął Mou był słaby jak Pogba gdy wyleciał z United.Czasami tak jest że musisz od życia dostać kopa w [beep]ę by się obudzić.

Pewne jest jedno,że Mou ma wsparcie ludzi którzy nareszcie zaczynają rozumieć że nie są najlepsi w swoim fachu i powinni zostawić pewne rzeczy innym.Woodward na rynku transferowym to zwyczajny [beep]ek,nie potrafi nic.Glazerowie gdyby nie Ferguson dawno zeslaliby ten klub na manowce.Amerykański styl zarządzania czyli pełny stadion a walić wyniki.

Pewni ludzie wczoraj pokazali że mają już klub w [beep]ie,pewni pokazali jak np Rashford nie mają pojęcia jak grać na środku ataku.W styczniu pewnie sprowadzą kogoś,może Ozil,może Dybala ale nie sądzę by zwlaszcza z tym drugim sie udało.Dużo pracy przed nimi bo są tam ludzie którzy nawet w naszej polskiej lidze mieliby ogromne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Dybala w zimie nie odejdzie na 100%, po MŚ może ale nie wiem czy to będzie zbawienie Man United. Ciągle narzekasz na obronę i w pierwszej kolejności powinni tę formację wzmocnić. 

Ozila to ja kompletnie nie widzę, przecież to jest 10 w stylu Maty czy Mikiego, tam potrzeba kogoś szybkiego, zwinnego, kto powalczy na skrzydle i wrzuci porządnie na głowę do Lukaku a nie kolejnego człapaka.

De Bruyne gdy go odsunął Mou był słaby jak Pogba gdy wyleciał z United.

Nie, nie i jeszcze raz nie :) De Bruyne gdy tylko dostawał szansę grał dobrze, w pierwszym ligowym meczu sezonu 2013/14 zaliczył nawet ładną asystę, problem tylko że jak został po kilku meczach odsunięty i według Mourinho nie starał się na treningach to nie pograł już aż do zimy i został sprzedany. Dostał szansę bo świetnie prezentował się na wypożyczeniu w Niemczech. Podobnie jak Christensen, z tą tylko różnicą, że teraz trener mu zaufał. 

 

 

@Mrozio

Miejmy nadzieję, że zarząd United nie pójdzie drogą Cheslea, która uwierzyła w wielkość Mourinho i oddała za grosze takich graczy jak De Bruyne, Salah, Lukaku czy Cuadrado.

No ja mam nadzieję, że pójdą drogą Chelsea i uda się takiego Rashforda czy Martiala wyciągnąć za bezcen. Obu widziałbym w The Blues. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Dybala w zimie nie odejdzie na 100%, po MŚ może ale nie wiem czy to będzie zbawienie Man United. Ciągle narzekasz na obronę i w pierwszej kolejności powinni tę formację wzmocnić. 

Ozila to ja kompletnie nie widzę, przecież to jest 10 w stylu Maty czy Mikiego, tam potrzeba kogoś szybkiego, zwinnego, kto powalczy na skrzydle i wrzuci porządnie na głowę do Lukaku a nie kolejnego człapaka.

Nie, nie i jeszcze raz nie :) De Bruyne gdy tylko dostawał szansę grał dobrze, w pierwszym ligowym meczu sezonu 2013/14 zaliczył nawet ładną asystę, problem tylko że jak został po kilku meczach odsunięty i według Mourinho nie starał się na treningach to nie pograł już aż do zimy i został sprzedany. Dostał szansę bo świetnie prezentował się na wypożyczeniu w Niemczech. Podobnie jak Christensen, z tą tylko różnicą, że teraz trener mu zaufał. 

 

No ja mam nadzieję, że pójdą drogą Chelsea i uda się takiego Rashforda czy Martiala wyciągnąć za bezcen. Obu widziałbym w The Blues. :)

 

I ty wiesz lepiej więcej niż Mourinho:)Jesteście fenomenalni.Sami fachowcy:)Całe szczęście nikt nawet sprzątaczka w Manchesterze na dworcu kolejowym nie czyta tych [beep]n:)

Co do obrony to bądźmy szczerzy.Kloppa jeden obrońca wart jest więcej niż cała obrona w United:)

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De Bruyne na noszach - Puncheon okazał się niezłym burakiem, zamiast gdzieś za koszulkę pociągnąć, to zawsze nie rozumiem graczy, którzy ładują się w nogi  rywala bez szans na kontakt z piłką chcąc przerwać kontrę.

Gabriel Jesus chyba coś z kolanem, ale nie wiadomo czy to coś groźnego, czy zszedł na wszelki wypadek.

Dzisiaj kończy się znakomita seria City, Stracili ostatnio punkty w drugiej kolejce u siebie z Evertonem. Aż do 21 kolejki czekali na kolejną stratę punktów, a mogli dzisiaj nawet przegrać.



 

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już głupota angielskiej piłki. W marcu znowu będzie gadanie „nasze drużyny odpadły z LM bo są zmęczone graniem co 2 dni”.

Mi w sumie to nie przeszkadza, bo jest co oglądać gdy inne ligi nie grają wcale. ;) I kasa za prawa telewizyjne się Anglikom pewnie ''bardziej zgadza'' dzięki temu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech MC, ciekawe co z De Bruyne? Miejmy nadzieję, że na najważniejsze mecze LM będą gotowi. Absurdalna jest ta gra w Premier League co 2 dni. To jest chore.

 

 

No ja mam nadzieję, że pójdą drogą Chelsea i uda się takiego Rashforda czy Martiala wyciągnąć za bezcen. Obu widziałbym w The Blues. :)

Ja takiego Martiala widzę nawet w tak topowych ekipach jak Barca czy Bayern.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech MC, ciekawe co z De Bruyne? Miejmy nadzieję, że na najważniejsze mecze LM będą gotowi. Absurdalna jest ta gra w Premier League co 2 dni. To jest chore.

Ja takiego Martiala widzę nawet w tak topowych ekipach jak Barca czy Bayern.

 

Bez wątpienia.Tylko podsuń im pomysł go kupienia z jego kontraktem:)

 

kamilos951 jak LM zbliży się finansowo do ligi angielskiej to może im zacznie zależeć a póki co to tylko prestiż:) Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...