Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie porządny obrońca w Liverpoolu, który przebił nawet szejków z MC. Jeśli udałoby się przekonać Coutinho do pozostania i dodając Keitę, drużyna Kloppa mogłaby naprawdę namieszać w Premier League w przyszłym sezonie. Na szczęście Virgil będzie mógł grać w obecnej edycji LM. In Klopp we trust. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie porządny obrońca w Liverpoolu, który przebił nawet szejków z MC. Jeśli udałoby się przekonać Coutinho do pozostania i dodając Keitę, drużyna Kloppa mogłaby naprawdę namieszać w Premier League w przyszłym sezonie. Na szczęście Virgil będzie mógł grać w obecnej edycji LM. In Klopp we trust. :)

Nastepny sezon ich!!!

Jak co roku hahahah :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam go jeszcze z Celticu jak przy Łazienkowskiej dostali sześć goli z Van Dijkiem w składzie. :) Moim zdaniem Coutinho nie zostanie, robił fochy już dawno, że chce do Barcelony, a w tym sezonie pokazuje swoją formą, że Barcelona powinna zapłacić za niego każde pieniądze.

Z jednej strony chciałbym zobaczyć Coutinho u boku Messiego, z drugiej uwielbiam Kloppa. Niestety jeśli genialny Brazylijczyk odejdzie oraz Can nie przedłuży kontraktu, Liverpool znowu będzie tylko kandydatem do pierwszej czwórki. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam go jeszcze z Celticu jak przy Łazienkowskiej dostali sześć goli z Van Dijkiem w składzie. :) Moim zdaniem Coutinho nie zostanie, robił fochy już dawno, że chce do Barcelony, a w tym sezonie pokazuje swoją formą, że Barcelona powinna zapłacić za niego każde pieniądze.

 

2oo milionów £:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze.Martial sprowadzony na ostatnią chwilę,Rashford to w tym sezonie kompletny zawód,Mikitaryan zawodzi.Patrzycie na nazwiska a nie na ich rzeczywistą formę.

Mou przyszedł do zupełnie innego śodowiska niż Pep który objął półfinalistę LM.

 

 

Kolejna sprawa...jeśli Mou zawodzi to co robi Wenger,Conte czy Pochetino z Kloppem?Przecież te kluby mają ten sam cel:wygrać ligę.

Jak ktoś pisał,mamy najlepszy United odkąd odszedł Ferguson.Cierpliwości!

Akurat Pochettino w ostatnich dwóch sezonach zdobył dwa wicemistrzostwa, więc do niego nie miałbym pretensji, w tym roku konkurencja jest bardzo ostra.

 

Co do United, nie pomyślałem o jednej kwestii, Tottenham czy Liverpool, Arsenal nawet Chelsea wydały zdecydowanie mniej kasy od United w czasie ery Mourinho, a Martial nie został kupiony na ostatnią chwilę bo gra tam od lata 2016 roku, ratując już pkt wchodząc z ławki w tym i zeszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Pochettino w ostatnich dwóch sezonach zdobył dwa wicemistrzostwa, więc do niego nie miałbym pretensji, w tym roku konkurencja jest bardzo ostra.

Ale w czym je zdobył? W FIFIE czy w Playstation? Bo w lidze tylko 1 wicemistrzostwo. W 15/16 spadł na 3 miejsce fatalną końcówką sezonu.

 

MU nie będzie mistrzem. Obstawiam, że Mou zadowoli się 4 miejscem w lidze i wszystkie siły rzucą na LM. Tak jak w zeszłym sezonie na LE to teraz na LM. Teraz MU jest dla mnie faworytem w LM a w lidze odpuszczą zadowalając się 4 miejscem.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs mają najlepszego snajpera na świecie,mają świetną pomoc,i dobrą obronę.Co do wydawania to nie Mou wydaje nadal najwięcej a Pep który napiszę poraz enty przyszedł do zdecydowanie lepszej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym je zdobył? W FIFIE czy w Playstation? Bo w lidze tylko 1 wicemistrzostwo. W 15/16 spadł na 3 miejsce fatalną końcówką sezonu.

 

MU nie będzie mistrzem. Obstawiam, że Mou zadowoli się 4 miejscem w lidze i wszystkie siły rzucą na LM. Tak jak w zeszłym sezonie na LE to teraz na LM. Teraz MU jest dla mnie faworytem w LM a w lidze odpuszczą zadowalając się 4 miejscem.

MU faworytem CL niezle bajki opowiadasz , Mou odpuszczajac lige mocno sie by mogl zdziwic spadajac na 5 miejsce w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym je zdobył? W FIFIE czy w Playstation? Bo w lidze tylko 1 wicemistrzostwo. W 15/16 spadł na 3 miejsce fatalną końcówką sezonu.

 

MU nie będzie mistrzem. Obstawiam, że Mou zadowoli się 4 miejscem w lidze i wszystkie siły rzucą na LM. Tak jak w zeszłym sezonie na LE to teraz na LM. Teraz MU jest dla mnie faworytem w LM a w lidze odpuszczą zadowalając się 4 miejscem.

United faworytem w LM? jak oni nie potrafią wygrać zespołem z top 6 większej bajki dawno nie słyszałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrona City jest słaba na ten moment. Z resztą nawet jak mieli mistrza to w obronie jakoś świetnie nie grali nie licząc Kompanego, który to wszystko trzymał. Od dłuższego czasu kontuzje niestety uniemożliwiają mu normalne granie i cała historia. Skład City w każdej formacji wymaga wzmocnienia już na pierwszy rzut oka. Bramkarz - od zaraz. Boczni obrońcy do wymiany na kogoś pokroju Rose'a czy Bellerina bo zostali przeciętniacy bądź seniorzy. Otamendi zagubiony nie potrafi złapać formy. Środek pomocy to do zastąpienia ociężały Toure i człowiek czerwona kartka. W sumie w ataku jak się wyjmie Aguero to też wielkiej siły nie ma bo Ihenacho to jeszcze na ten moment materiał na zmiennika. Żeby zrobić mistrzowską ekipę to potrzeba czasu. Tym bardziej w takiej lidze jak angielska gdzie drużyn, które potrafią urwać punkty nie jest 4-5 tylko 15. Guardiola potrafi wynaleźć piłkarzy także raczej kwestia czasu kiedy Stones stanie się najlepszym obrońcą ligi.

Minął prawie rok. Jak się zmieniła drużyna Pepa? Czytał mój komentarz?  :mrgreen:  Bramkarz-zmieniony na Edersona. Bocznych obrońców kupił i wymienił jak mówiłem hurtowo: Mendy, Danilo, Walker. Do środka obrony wrócił Mangala. Do pomocy dostaliśmy Bernardo Silvę, a atak wzmocniony Jesusem.

Pep pozbył się bocznych obrońców co mówiłem, że musi się stać. Toure na bocznym torze, a zamiast się pozbyć Fernandinho to nauczył go unikać czerwonych kartek. Ihenacho oddany do Leicester gdzie też nie jest pierwszoplanowym piłkarzem. 

Na ten moment nie napiszę co jakiś trener ma zmienić. Skończyło się pomaganie za friko  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, nawet jak Guardiola odejdzie to zostawi po sobie piękną ekipę, jego następca będzie mieć o wiele lepszy start niż taki biedny Mourinho w United :lol2:

 

Co do Coutinho, czytałem że jego transfer to kwestia godzin. To chyba było w sierpniu jak dobrze pamiętam :brawo: 

Klopp wreszcie ma kogoś do obrony, no ciekaw jestem jak to będzie wyglądało. Oczywiście strasznie przepłacony, no ale kto teraz w Anglii patrzy na pieniądze. Myślałem że gość jest młodszy a on już 26 lat. Za taką kwotę w dobrze zarządzanym klubie można było złożyć cały blok defensywny, no ale nie w Anglii. Niemniej jeszcze śmieszniej będzie, jak Liverpool z takim potencjałem ofensywnym i coraz ciekawiej wyglądającą obroną nie zakwalifikuje się na kolejny sezon LM. Wcale by mnie to nie zdziwiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...