Skocz do zawartości

Transpondery Mediaset na 13E i 5W oraz TIMB na 12,5W


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sęk w tym, że na profie, który rysuje spektrum mam na 11334 "dołek - brak sygnału" czy jak to tam się z matematyki powinno nazywać na wykresie :oops:

 

Antena ta sama - Mabo 150 z twinem Invacoma.

 

Właśnie Ty znasz te wszystkie ustawienia szczegółowe z plików konfiguracyjnych, które dla mnie są raczej nie zrozumiałe. Sprawdzę w nocy Twoje sugestie i zajrzę na rosyjskie forum może jakieś nowe stery wyszły.

Normalna telewizja w DVBViewer niby działa ale może trzeba jeszcze jakoś doprecyzować ustawienie anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa wersja biblioteki StreamReaderEx-BDA 1.1.0.1039, która powinna poprawiać sytuację bez konieczności dłubania przy BBGain. Aby sprawdzić poprawność jej działania w pliku streamreader.ini daj średnik przed BBGain i powinno działać na domyślnych ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano ten link prowadził jednak do starszej wersji teraz faktycznie jest już dobry.

Aby sprawdzić poprawność jej działania w pliku streamreader.ini daj średnik przed BBGain i powinno działać na domyślnych ustawieniach.

Ponieważ tam jeden średnik już jest to mam dopisać drugi? Żadnej zmiany i tak nie zauważyłem. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarcza jeden średnik, dla nas wersja nie powinna nic zmieniać - miałem na myśli @gonzalesa, bo jemu źle malowało wykresy - ta wersja ma przeciwdziałać takim akcjom ;) @gonzales musiał "odśrednikować" BBGain, bo przez tą opcję wykresy nadawały się do odczytu. Teraz powinno działać u niego zaśrednikowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpaliłem wyszukiwanie (Root, od zera), ale sygnał coś mizerny jakiś w porównaniu do innych tp. na tej pozycji, mam nadzieję, że mi nie zrobi psikusa. Dotychczas znane wartości nie robią. BTW: Czy mi się wydaje, czy grecy z tej pozycji (Digea) teraz też coś przykombinowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś czas było bez PLS? Ale równie dziwne jest, że EnoSat jest w stanie złapać lock na mierniku. Dziwna sprawa. Odbiornik ze zrzutów wygląda na jakąś pochodną HDBox/Openbox - ktoś próbował to złapać zwykłym tunerem? Ja jadę teraz Root dalej od 28000...

 

EDIT: Kończę dziś na Root i 47000, jutro dalej...

 

EDIT: Jadę dalej ;) Mam nadzieję, że naprawdę nie przeleci mi tego, bo nawet na Mediaset zauważyłem, że zdarza mi się, że przeleci prawidłowy PLS i nie wstroi się, jakby taka lipa wyszła, to bym się wściekł, bo strasznie długo trwają poszukiwania...

 

EDIT: Kończę dziś na Root i 57000, jutro dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zmiany, zmiany, zmiany... na 13°E

 

11,334 GHz, pol. H został wyłączony, 11,373 GHz, pol. H leci, ale bez kanałów, konstelacja przy PLS Root+8 wygląda jak jakieś QPSK, nie wstraja się. Aktywne są nadal 11,432 GHz, pol. V oraz 12,539 GHz, pol. H. Zmiana pozycji satelitarnej? Na CANALE5 PROVVISORIO z 11,432 GHz, pol. V jest plansza zapowiadająca jakieś kombinacje na 4 grudnia...

 

Coś leci z 12,437 GHz, pol. H, ale na razie nie udało mi się dojść co to może być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11,373 GHz, pol. H na 13°E znowu aktywny (27500, 2/3, DVB-S2/8PSK). PLS pozostał Root+8, MIS tylko 1, wyszukuje się jeden kanał o nazwie „Test-”, leci na nim plansza testowa (kolorowe pasy) z przewijającym się napisem Mode Test (MPEG-2/SD). Jakieś drobne zmiany w zestawie kanałów na 11,432V i 12,539H, 11,334H nadal całkiem wyłączony.

 

Ktoś rozpracował w międzyczasie 3,1°E 12,713V? Leci tam cokolwiek jeszcze?

 

Nadal też jest jakiś niejasny śmietnik na 12,437H na 13°E - też PLS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...