Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Przemkus: jeśli można by kupić samą karte HD to na pewno będzie sporo chętnych, ale jeśli zmuszą do sparowanej karty z tym ich badziewiem made in TVN, to ilość chętnych drastycznie spada.

Już potwierdzone w 100% na infolini WIELKA LIPA Z TNK HD,TUNER SPAROWANY Z KARTĄ TNK HD,chyba ktoś na głowe upadł by 399pln wydać na to bez opcji odbioru na innych tunerach,to nie może się nazywać Telewizja na Karte HD.Wielka klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Was nie rozumiem, zachwycacie się ofertą, a gdy dowiadujecie się, że karty będą sparowane to od razu TnK HD jest zła i najgorsza. Wiele osób tak naprawdę jeszcze, nie posiada tunera HD, więc nadal będzie dla nich to oferta atrakcyjna. Dzwoniłem do jednego z warszawskich sklepów satelitarnych i najtańszy tuner kosztuje trochę ponad 300 zł. Jakby nie patrzeć cena dekodera, który oferuje TnK i tak jest dobra w takim przypadku. Musicie po za tym zwrócić uwagę na target, do którego dociera TnK, są to raczej nie wymagający ludzie, którym przede wszystkim zależy na tanim i dobrym odbiorze telewizji. Wiadomo, że dla ludzi którzy interesują się rynkiem TV parowanie kart jest pewnym problemem, ale to nie jest grupa docelowa tego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając że w zwykłym pakiecie za 20zł tak naprawdę 1 kanał HD, który tak naprawdę mało odbiega jakością od zwykłego TVN SD to dostajemy w porównaniu do TNK SD jest Disney XD, Da Vinci, AXN, Wojna i Pokój, ESKA TV (choć ten to fta już chyba z rok jest) Eurosport.

Nawet się opłaca, choć to parowanie karty z dekoderem jest mało obiecujące, tuner znowu kosztuje 400zł, z drugiej strony zastanawiam się po co sprzedają startery za 99zł to może jednak te karty będą chodzić też z innymi dekoderami z czytnikiem Conax?

EDIT:

Czyli te karty parowane z dekoderem? Pff, czyli nic ciekawego, taki N tyle, że w wersji na kartę, dostajemy mało w porównaniu do promocji N za 50zł ma się więcej kanałów. Czyli nadal mój komfortowy + i Canal+ za 42zł jest opłacalny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak jest to mistrzostwa w SD.

Albo w HD w swojsko brzmiącym języku niemieckim. :D

 

Dołączę się do opinii niezadowolonych z powodu parowania kart z tunerem - ja też wolałbym TnK HD z Multipakietem C+ w jednym tunerze. Jeśli nie będzie takiej możliwości to zostaję z TnK SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny interes dla ITI - ulozenie oferty pod inny dekoder nic nie kosztuje, na dekoderze jeszcze dodatkowo beda zarabiac. Utrzymanie programow na transponderach :) no juz i tak placa bo maja n wiec to zaden koszt dla kolejnej modyfikacji platnej telewizji.Czysty interes. Dziwna polityka z parowaniem. Dziwna polityka z brakiem modulow cam ( niech beda parowane ). Szkoda bo na pierwszy rzut oka bylo swietnie. Jednak po co mi kolejny dekoder juz mam teraz n i drugi wlasny i jest to niewygodne. Jakby tak modul cam to odrazu kupuje. W takiej sytuacji bardziej oplaca sie mimo wszystko wybrac abonament za 56 zl . Roznica nie jest duza. Poczatkowe koszty sa zarowno w jednej jaki drugiej opcji ale mozna je przezyc. No coz wyszlo jak wyszlo mnostwo gdybania na forum n mnostwo teorii fantazji , a enka znow pokazala ze ma w glebokim powazaniu sugestie duzej grupy osob posiadajacych wlasny sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie rozumiem każdy prawie pisze będą parowane bo na info Lini tak mówią itp ale nie na jednej stronie pisząc o tnk hd w tym na satkurier jest jasno napisane że:

Koszt trzymiesięcznego zestawu startowego telewizji na kartę HD umożliwiającego dostęp zarówno od Pakietu Domowego HD jak i Pakietu Domowego HD Premium wynosić będzie 99 złotych, a koszt całego zestawu – łącznie z dekoderem to 398 złotych.

 

 

więc na 1000% nie są parowane,bo nie byłoby tego dopisku o tym. :!:

 

To zwiększy tylko liczbę sprzedanych kart i większy dochód,bo nie wszyscy kiszą się z tunerami od operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorze jeszcze raz. Prosze poszukac na forum n jest tam odpowiedz odnosnie parowania. Pan Tomasz Berezowski potwierdzil na forum nhdtv ze karta jest parowana z dekoderem i tylko jako zestaw mozna ja kupic. Samej karty nie kupisz bo i nigdzie nie bedzie dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorze jeszcze raz. Prosze poszukac na forum n jest tam odpowiedz odnosnie parowania. Pan Tomasz Berezowski potwierdzil na forum nhdtv ze karta jest parowana z dekoderem i tylko jako zestaw mozna ja kupic. Samej karty nie kupisz bo i nigdzie nie bedzie dzialac.

 

To po jakiego grzyba wszystkie serwisy piszą o sprzedaży kart 3 miesiące za 99zł

 

To niech wypowie się ktoś z SatKuriera w końcu są na bieżąco i wstawili artykuł. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, wszystko super, tylko co mają powiedzieć użytkownicy TNK SD którzy załadowali swoje karty na 24m-ce bo myśleli że będzie taniej, a tutaj taka oferta i teraz płacz i zgrzytanie siekaczami. Ciekawe czy o nich też ktoś pomyśli? Bo na razie są jak dobry abonent "związany na 24 miesiące".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...