Skocz do zawartości

Polsat Comedy Central Extra


Kazik29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie będzie zmiana nazwy (a przynajmniej nie teraz, bo kto wie co przyszłość przyniesie ;) ), tylko wieczorny blok z bardziej pikantnymi serialami na Comedy Central Family.

Info + wideo z promosem: https://satkurier.pl/news/166925/comedy-central-extra-od-22-stycznia-wideo.html

Tak właśnie myślałem, jak zobaczyłem zapowiedź z jakąś godzinę temu. Ale nie miałem pewności, bo za późno podgłośniłem.

 

Czyli jednak będziemy mieli 3 marki Comedy Central, jak w Holandii, ale w ramach dwóch kanałów. Zgadzam się też z kolegą, że to tylko kwestia czasu, jak zrobią z tego 1) albo rebranding z Comedy Central Family na Comedy Central Extra, 2) albo trzeci kanał.

 

Osobiście wolałbym, aby VIMN pomyślało o uruchomieniu Spike w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmienili na HD w nc+/ CP/ Orange IPTV? Bo w DTH Orange nadal SD, mimo, że pierwsi dostali kodowanie już wczoraj #zawszeostatni :(

Blok CCE w ramach CCF to bardzo dobry pomysł, można przetestować i przygotować widzów bez dodatkowych kosztów na transpondery i męczenie się z operatorami.

Podobnie można by zrobić bloki kilku godzinne teennick na nick albo nickmusic na MTV Music, zawsze coś nowego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja była z TTV. Mimo że ten był już w HD na satelicie, to nc+ czekało jak TVN wyłączy wersję SD i wtedy podmienili na HD.

 

Jeżeli podczas tego bloku będziemy mieli odrębną oprawę z logotypem ekranowym dla Comedy Central Extra, to praktycznie będziemy mieli nowy kanał dzielący czas antenowy z obecnym. Tak jak to było przez pierwsze miesiące Comedy Central Family na VH1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411

No własnie o to chodzi, że do Orange TV jest od startu, myślałem, że tym razem zaskoczą i będą pierwsi jak z TTV czy MTV HD :/

 

Eutelsat Hot Bird 13B (13°E) tp. 65 (12,015 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: CC Family HD

PID V: 2161 (MPEG-4/HD)

PID A: 2162 (pol), 2163 (eng)

PID PCR: 2161 SID: 16 PID PMT: 1040

Provider: MTV Network Europe

Kodowanie: Viaccess PC3.0 (Orange)

 

 

@Emil.1603

No właśnie nc+ czekało z TTV co było dziwne,  a w (zawsze ostatnim ) Orange było długo długo jeszcze przed nc+

I te oddzielne logotypy i oprawy byłyby właśnie czymś bardzo fajnym, jak w przykładzie który przytoczyłeś czy np. teleTOON+ i Hyper+

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

NC+ mam nadzieje że będziecie pierwsi z podmianką na wersję HD. Za to was uwielbiam, cały czas do przodu. ;)

Kanały SD już dawno powinny być skasowane.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Potwierdzam, przy CC Family HD już jest komplet. :) Ale coś nie widzę HD w logotypie. :D

Może będzie tak jak to jest z History, ważne by sam przekaz był HD. Znaczek to tylko zbędny dodatek ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...