Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Są okresy rozliczeniowe. Poza tym możesz sobie załatwić polecenie zapłaty i nie przejmować się czy przyjdzie, czy nie przyjdzie Ci faktura. Ważne jest wtedy, tylko żeby pieniązki były na koncie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie bój się, nie zakodują. Ja co prawda mam polecenie zapłaty, ale koledze w pracy rachunki przychodzą ok. 15 każdego miesiąca. Bywało, że płacił ok. 20 na poczcie, wpłata była u nich księgowana parę dni później i też mógł oglądać. Z tego co wiem to jeśli wpłata nie wpłynie do końca danego miesiąca to wówczas wysyłają ponaglenie i jeśli to nie przynesie skutku to kodują sygnał. Pozdrawiam.

 

Nie, koduja dopiero po 25 nastepnego miesiaca, czyli 40 dni po terminie zaplaty. Mam cyfre od samego poczatku i zdarzylo mi sie to wyprobowac :) A jak masz polecenie zaplaty , ktore wyleci, to daja ci miesiac na uregulowanie, czyli wtym wypadku mozesz miec 3 zalegle abonamenty i dalej obraz. Ponadto jak wylacza to dzwonisz i wlaczaja dajac 7 dni na wplate.

Wiec w C+ trzeba sie naprawde postarac by nie miec sygnalu.

 

To w Polsacie Cyfrowym nie jest tak wesoło... miałem okazję sprawdzić gdy skończyła mi sie promocja i podnieśli mi abonament z 30 do 35zł (jakiś czas temu)... oczywiście dzierżawa dekodera to było jakieś 15zł... i nie miałem obrazu przez całe święta... nadmienię dodatkowo, że w jednym miesiącu za spóźnienie się z zapłatą (wg nich, bo data stempla pocztowego była ok) odłączyli mi pakiet filmowy za który zapłaciłem... więc posiadali nadpłatę by pokryć brakujące 5zł... ale to dla nich nie było oczywiste. Pan na infolinii przyznał, że mają nadpłatę, ale muszę wystąpić z pisemnym wnioskiem by przelali ją na poczet brakujących 5zł... oczywiście fax... i mają na to 7 dni roboczych, więc z racji świąt mimo uiszczenia zapłaty nie miałem sygnału przez prawie miesiąc.

 

A dlaczego o tym piszę... bo jestem pełen podziwu jeśli cyfra tak otwarcie podchodzi do klienta... bo przecież każdemu może się zapomnieć... a w Polsacie wystarczył jeden dzień spóźnienia... (bo przecież wpłata pocztowa trwa kilka dni...) by otrzymać telefon od automatu o zaległości...

 

Może sytuacja już się zmieniła... bo było to rok temu.. ale jakoś zniechęciłem się do Polsatu...

 

Tak Offtopic miał ktoś może jakieś podobne problemy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co to jest Kaucja Gwarancyjna(199 zł)w CYFRZE+ :?: Czy przy zawarciu umowy zawsze trzeba tą kwotę uiśćić?

 

 

Pozdrawiam :)

 

Ja nic takiego nie płaciłem, a umowę podpisałem jakiś miesiąc temu...

 

Więc po co w regulaminie o Abonament jest taka informacja?

Jak jest wkońcu z tą Kaucją gwarancyjną- płaci się :( - czy nie :D:?:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

ot : a może sie czegoś naćpał :wink: wracając do tematu mam pytanko może nie tu gdzie trza ale pytam: biorę drugi abonament z c+ za 18zł i mam pytanie czy w ramach promocji 1wszy miesiąc mam pełny pakiet czy od razu mini?? :roll:

 

Edycja RafiX: Temata? To Ty Ferdek Kiepski jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Wystarczą 2 dokumenty ze zdjeciem.

 

Nie całkiem. Najlepiej dowód osobisty i legitymacja ubezpieczeniowa... Nie interesuje ich książeczka wojskowa np...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja piszę, o jakie dokumenty mnie poproszono przy zakupie... Jak ktoś chce może pewnie pokazać prawko :P Poza tym dwa latemu nie miałem jeszcze prawa jazy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...