Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym co widzę, że nie ma żadnej premiery filmowej w nadchodzącym tygodniu to info o zmianie nazwy na c+Premium brzmi komicznie. Mówiąc wprost to robienie z ludzi głupców. Chyba że jako premierę będziemy uważać nowe odcinki Łapu Capu Turbokozak albo inny program o bieganiu. 

  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

A co ma vod do tradycyjnego kanału C+4K? Skoro pierwszy raz na tym kanale to premiera. A że naciągana bo to niby nie 4K to inna sprawa.

To ma , że nie zwracałem na to uwagi i myślałem że pierw jest emisja na Cana+4K potem ląduje w bibliotece a jak widać jest na odwrót.

Mamy tam 33 filmy szczerze nie interesują mnie one , ale można kolejnych takich premier się spodziewać..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Gdybyśmy się trzymali tego, że każda pierwsza emisja czegokolwiek na Canal+ 4K to premiera to ta lista byłaby znacznie dłuższa - te wszystkie Marty Dymek i inne programy z Kuchnia+, Domo+ itd też tam lecą "premierowo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czerstwy napisał:

 I ktoś co nie ogląda kuchni itp na C+4K może zobaczyć np z ciekawości jak to technicznie wygląda.

Ty tak na serio?? Oglądanie czegoś co nie było kręcone w 4K a jest upscalowane gotowanie cię interesuje??

Wiem , że może być interesujące Fashion TV 4K lub inne bzdety , ale to już lekka przesada ;)

Od strony technicznej dobre sobie. :lol2:?

Panie myśli pan ,że Canal+ ma kamery od Ekstraklasy (Live Park) i Marte Dymek w 4K HDR kręcą??Maasaakra

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, lukimann napisał:

Nie bardzo rozumiem Bohemian Rhapsody jako premiera?

 

36 minut temu, czerstwy napisał:

W  C+4K jest ta premiera czyli pewnie pierwszy raz na tym kanale.

 

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

No nie wydaje mi się. Ten film jest od kilku miesięcy w bibliotece Canal+4K VOD.

Korzystając z listy dotychczasowych emisji tego filmu - nie było go na kanale CANAL+4K (chyba, że tam jest pomyłka), pomimo że pojawił się już w VOD. Z resztą często jest tak, że dany film od dawna jest pokazywany na antenie C+, a na C+4K pojawia się dopiero po kilku tygodniach / miesiącach - nie wiadomo czemu. 

 

39 minut temu, czerstwy napisał:

W  C+4K jest ta premiera czyli pewnie pierwszy raz na tym kanale.

Dokładnie. Premiery filmowe najpierw w 4K, na kanale 4K, a dopiero potem w zwykłym C+, chyba się jeszcze nie zdarzyły (chyba tylko w przypadku pojedynczych filmów dokumentalnych miała miejsce taka sytuacja). Kiedyś jeden z forumowiczów aktualizował nowe pozycje w 4K w tym kanale w odpowiednim wątku, ale zaprzestał, więc dorzucam nowe pozycje z tego kanału tutaj do rozpiski dot. filmów/seriali/dokumentów/koncertów. @bart18 dodaje informacje o pozycjach sportowych w 4K w temacie dotyczących rozpisek transmisji na żywo. 

 

25 minut temu, czerstwy napisał:

.Edit Ja nie przypominam sobie tygodnia by nie było żadnej premiery. Ale może mam słabą pamięć.?

Marzec 2013 - wtedy przez cały miesiąc nie było żadnej premiery filmowej. Wtedy "zbierano" filmy na start nc+ i bodajże przez kwiecień i maj pokazywali po kilka premier filmowych dziennie na kilku kanałach. Od czerwca bodajże już zaczęło się pokazywanie "premierowo" filmów w pierwszym miesiącu w C+, a w kolejnych również jako premiera w kanałach "Film" czy "Family".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał:

Sam notorycznie dopytujesz kiedy coś w w 4K w Eleven 4K. A następnie marudzisz jak to słabo wygląda ?

Czym innym jest pytanie o Natywne 4K czym innym chęc zobaczenia Marty Dymek upscalowanej do 4K

Kwestia techniczna , dobry jesteś :lol2:? :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth ee no zeby nakręcić Martę Dymek? nie potrzeba wozu transmisyjnego. Wystarczą z 2-3 kamerki ENG i one mogą być już jak najbardziej w 4k. Głupia lustrzanka prawdę mówiąc wystarczy, żeby nie powiedzieć smartfon bo to byłoby trochę naciągnięte.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie interesuje jakaś Marta Dymek i nawet nie wiem kto to jest więc skąd mam wiedzieć w jakiej jakości jest jej program. A skoro leci w C+4K to każdy może  myśleć że to jest w takiej  jakości. I z ciekawości może zobaczyć jak to technicznie wygląda.Jedni ogladają z satelity gotowanie w 4K a inni xxx w takiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartas_20 , zgadzam się z tym co napisałeś. Dlatego ja co już pisałem tutaj od początku podchodzę do Canal+4K inaczej niż reszta.

Interesuje mnie sport tylko i wyłącznie w 4K na tym kanale resztę czyli

  • film
  • serial
  • dokument

Znajduje w usługach streamingowych przez co jestem zdrowszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+4K w obecnej formie jest dla maniaka Ekstraklasy, PL czasami La Liga

Reszta niech nie spodziewa się cudów , bo ich tam nie znajdzie. Okrutne/szczere/prawdziwe.

Zanim podejmiecie decyzję o wymienia dekodera , przemyślcie to dwa razy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebranding na Canal+ Premium musiał być "bardzo przemyślany", bo wygląda na to, że 24.04 domenę www.canalpluspremium.pl podkupiła pewnie kojarzona przez weteranów rynku medialnego ;) osoba - a przynajmiej tak kieruje ten adres...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ to był produkt luksusowy który wyróżniał Cyfrę+ na tle Cyfrowego Polsatu. Chciałeś sport i film na wysokim poziomie to bierz Cyfrę+ i C+ w pakiecie. Teraz ta granica się zatarła, i paczka C+ aż tak nie zachęca atrakcyjnością kontentu by wziąć ofertę PC+. Wybierałem ofertę PC+ ze względu na filmy, teraz ta oferta aż tak nie wyróżnia się na tle konkurencji.

Edytowane przez Ozzy666
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...