Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Tomo21 napisał:

Czy ja wiem, z tego co widzę to ostatnio jest zwykle około 5 premier tygodniowo.

No i super , że jest "super"  Tylko czy aby?

Fakty podpowiadają, że napędza się zaklęte koło.

Z powodu ilości i  jakosci tych premier ludzie rezygnują z Canal+ (trendy w ogladalności), a operator wetuje stratę puszczając jeszcze słabszą zawartość.

Dla mnie to nie dziwne bo z kilku osób, którym włączałem w jesieni  opcję +miesiąca z C+ za 10 zł nikt nie chciał dalej Canal+ nawet za 10.

Edytowane przez zuzik1111
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuzik1111 napisał:

 

Z powodu ilości i  jakosci tych premier ludzie rezygnują z Canal+ (trendy w ogladalności), a operator wetuje stratę puszczając jeszcze słabszą zawartość.

 

Prościej nie dało się tego opisać:) Nie wiem kto w C+ wpadł na dywersyjny pomysł,że w takim razie skoro abonenci odchodzą,to oni teraz dokumenty jako premiery zaoferują w większości. Zamiast zachęcić abonentów,oni pogłębiają stan przez który ludzie rezygnują. Zero logiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Trochę śmieszny jest ten baner, skoro na CANAL+ (poza sportowymi) nie ma w ogóle reklam.

 

gOtgcfD.png

 

I jest to kłamstwo, bo zdarzały się filmy, których nie było C+ VOD mimo emisji na głównej antenie. No chyba, że od teraz będą już zawsze wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, luty jakoś nie rozpieszcza jeśli chodzi o premiery filmowe. Już nie chodzi o ich jakoś (każdy lubi to co lubi), ale także ich ilość. A to jednak zawsze była duża przewaga Canal+ nad HBO.

Ale może w tym jest jakiś cel? Zobaczymy jaki będzie marzec/kwiecień. Wtedy Canal+ będzie świętowało 25-lecie w Polsce, a do tego "na wiosnę" zapowiadany jest start myCanal+. Może coś szykują na mocniejsze wejście w rynek online (z myCanal+).

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tomo21 napisał:

 

I jest to kłamstwo, bo zdarzały się filmy, których nie było C+ VOD mimo emisji na głównej antenie. No chyba, że od teraz będą już zawsze wszystkie.

No wiesz, jak teraz będą dawać po 2-3 premiery filmowe na miesiąc to faktycznie do VOD się wszystkie pomieszczą ;) .

  • Dzięki 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lutego będzie najbliższa okazja do obejrzenia ;)).

Jak już jesteśmy przy klasykach, to Kilera i Kilerów Dwóch w ciągu najbliższych 2 tyg. będzie można obejrzeć 20 razy na kanałach paczki.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, bugmenot napisał:

 

Jak już jesteśmy przy klasykach, to Kilera i Kilerów Dwóch w ciągu najbliższych 2 tyg. będzie można obejrzeć 20 razy na kanałach paczki.

Jeszcze ze 20 razy Prawdziwe Kłamstwa:) Mówiłem że zmienili nazwę na C+ Classic,tylko logo jeszcze nie zmienione?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Canal+ w Cyfrze+ ładnych kilka lat temu, ilość filmów jak i ich jakość były na bardzo dobrym poziomie. Potem miałem przerwę 4 letnią z racji bycia abonentem CP. Wróciłem już do NC+ 4 lata temu, oferta filmowa w Canal+ już była gorsza niż te kilka lat temu, ale wciąż był wysoki poziom. Jednak teraz to jest nieporozumienie. Może nie jestem jakimś wyrafinowanym kinomanem, ale te premiery w C+ obecnie rzadko kiedy warte są uwagi. Oby to się zmieniło na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BizzareX napisał:

Mogliby w końcu dać już powtórkę "Komando", bo dawno leciał.??

To akurat nie twój problem bo w CP z tego co wiem nie na Canal+.

 

25 minut temu, Palamander napisał:

Jeszcze ze 20 razy Prawdziwe Kłamstwa:) Mówiłem że zmienili nazwę na C+ Classic,tylko logo jeszcze nie zmienione?

Ty to już mało że się nudny robisz to i żałosny.

 

Godzinę temu, bugmenot napisał:

10 lutego będzie najbliższa okazja do obejrzenia ;)).

Jak już jesteśmy przy klasykach, to Kilera i Kilerów Dwóch w ciągu najbliższych 2 tyg. będzie można obejrzeć 20 razy na kanałach paczki.

Co mają według ciebie puścić?Ileś % z tego co pisali inni musi być naszych filmów.Pytanie czy moga to być tylko nowe filmy czy muszą być i te starsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, diabeu napisał:

Oni nie informują że w C+ VOD w przeciwieństwie do kanału linearnego nie ma reklam, tylko po prostu że w serwisie VOD też nie ma reklam.

Zależy jak to odczytywać. Może to sugerować właśnie, że samo CANAL+ ma reklamy, a w VOD ich nie znajdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ozzy666 napisał:

Miałem Canal+ w Cyfrze+ ładnych kilka lat temu, ilość filmów jak i ich jakość były na bardzo dobrym poziomie. Potem miałem przerwę 4 letnią z racji bycia abonentem CP. Wróciłem już do NC+ 4 lata temu, oferta filmowa w Canal+ już była gorsza niż te kilka lat temu, ale wciąż był wysoki poziom. Jednak teraz to jest nieporozumienie. Może nie jestem jakimś wyrafinowanym kinomanem, ale te premiery w C+ obecnie rzadko kiedy warte są uwagi. Oby to się zmieniło na lepsze.

Ja mam wrażenie że najgorsza oferta filmowa była przed sama fuzją.Chyba że ja trafiałem tylko na same gnioty lub francuskie filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę powiedzieć że absolutnie nic nie ma ciekawego w C+. Np. "Johny English: Nokaut" był dobry ? tak jak i "Podły, okrutny, zły". Więc czasem jest co obejrzeć, jednak dawniej wydaje mi się że było tego więcej. @czerstwy
Też nie lubię za bardzo kina francuskiego i może dlatego tak oceniam C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, czerstwy napisał:

 

 

Ty to już mało że się nudny robisz to i żałosny.

 

 

I nawzajem. Stowarzyszenie wzajemnej adoracji "forumoficze" starzy zawiązali,i wściekają się że nie tylko oni jakąś wiedzę posiadają. Dotychczas co powiedzieli było święte i nie było polemiki.

Może któryś forumowicz z dużym stażem powiedziałby jak w tej chwili sam siebie reklamuje C+ na swojej platformie?

Jako kanał sportowy

https://pl.canalplus.com/canal-plus?content=menu

Jako filmowy reklamowany jest HBO

https://pl.canalplus.com/hbo

O czym tu dyskutować? Skoro sam C+ już się określił jakim jest kanałem w tej chwili.Sportowym

 

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, czerstwy napisał:

Co mają według ciebie puścić?Ileś % z tego co pisali inni musi być naszych filmów.Pytanie czy moga to być tylko nowe filmy czy muszą być i te starsze.

 

Rozumiem, że oferta polskich produkcji to wyłącznie "Kiler", "Pan Tadeusz", "Sara"? No i jeszcze oczywiście "Zimna Wojna". I wszystkie te produkcje trzeba pokazywać nawet na C+ Seriale czy Dokument, bo nic innego nie ma? ;).

C+ wcale nie musi mieć polskiej koncesji, i tak naprawdę niezrozumiałe jest po co ją mają, bo naziemnie już od prawie 20 lat nie nadaje.

Przejście np. na czeską koncesję, jak u konkurencji wyeliminowałoby konieczność zawalania ekranu oznaczeniami wiekowymi, emisji polskich staroci i różnych innych Łapu Capu po 100 razy w miesiącu czy przesuwanie premier dla starszych widzów na późne godziny wieczorne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że bardziej ci odpowiadają opinie podobne do twojej i ich staż ci nie przeszkadza.Bo nawet cytowałeś jednego z nich tylko umknął ci mały szczegół ten stary wyjadacz to nawet nie ma C+ bo jest abonentem CP.??@bugmenot tego to ja nie wiem dlaczego mają taką koncesje a nie inną.Może są tego inne plusy.Ale możesz  spytać o to @Palamander on ma wiedzę którą nam przekazuje od kilku dni??I nie wiem na co liczysz że będą często takie tygodnie jak we wrześniu gdzie było ok 11 premier filmowych??Tak sie raczej nie da.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Na nic w kwestii C+ nie liczę, w tym miesiącu obejrzę tam ze 3-4 mecze i Oskary, chyba, że będą na PRO7 to chyba wolę u nich w oryginale :).

Ale jak widzę sporo osób jednak chciałoby obejrzeć te hitowe filmy "prosto z kina", w końcu tak się reklamują...

Zgadzam się, że kolega @Palamander zdecydowanie za bardzo męczy już ten temat, ale ma do tego prawo bo filmowo w C+ jest cieniutko jak nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dużym hitem w C+ był "Bohemian Rhapsody" tylko że byłem na nim w kinie i zdążyłem kupić wydanie Blue Ray, ale w C+ również obejrzałem. Teraz bardzo liczyłem na "Rocketman" , myślałem że również będzie w C+. A tu niespodzianka, będzie ale w HBO.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...