Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł super, ale niestety do czego jak do czego ale do SKY to mamy lata świetlne...

 

Bez przesady SKY nie jest az tak wspaniale .. kupa reklam przerywajacych programy a kanaly premium OK sa w 16/9 ale za takie pieniadze to wszystkie 3 platformy w wersji full sobie mozesz kupic ... Filmy na SKY Movies sa takie same jak na C+ i HBO/Cinemax .. roznica taka ze w 16/9 sa wszystkie kanaly ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie doszlo do cyfry ze ludzie maja tv 16:9 ! dlugo to trwalo , na poczatku zastanawialem sie po co kupilem taki tv chyba tylko aby ogladac z plyt dvd filmy a teraz c + nadaje ! . Brawo ! . Zgadzam sie iz predzej tez emitowala filmy w tym formacie ale nie zawsze traialem na emisje a teraz prawie wszystko ! A i tak jestesmy lekko do tylu do zachodnich platform bo np. holendrzy juz dawno mieli taki kanal . Moze jeszcze na wszystkich kanalach c + beda nadawac filmy z dzwiekiem 5.1 ? a nie tylko na kanale z HD . Nareszcie cos sie ruszylo w platformach .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie CP to nie byla konkurencja techniczna dla c+ ale n z zapowiedziami zmusila do dzialania c+. Troszke kasy musiala przeznaczyc na nowa technike c+ (no i nie bedzie az takich premii dla zarzadu :) ) Dobre podejscie zrobili z (promocja) abonamentu o 25% i 50 % tz ze jednak teraz abo jest o 25 % wiekszy i powinni obnizyc skoro im teraz sie oplaca pomimo obnizki dla nowych abonamentow.

No ja z tego skorzystalem i przed uplywem 12 miesiecy rozwiazuje umowe aby nastepna podpisac rowniez na kozystnych warunkach.

Dobrze ze teraz nie bralem dekodera a chcieli mi wcisnac za 49 zl a teraz moge dostac za 1 zl albo wziasc z hd ale za ile tego nie wiem czekam na odpowiedz z cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość PawelU1981
Czyzby i Canal+ mial byc zapchany dennymi serialami :?::twisted: Dosc ze w HBO jest sporo dziadowskich seriali to niedlugo to samo bedzie w Canal+ :P Widocznie za malo jest kanalow z kreskowkami :x

 

Czy Ty w ogole cos kiedys pochwalisz. Gdzie nie czytam Twoich postow, tam same krytyczne opinie. Ciekawa rzecz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mile wspominam dzieciństwo z Simpsonami. Pamietam jak serial był nadawany w TVP, około godziny 17.00 (raz w tygodniu chyba leciał). Szkoda że więcej żadna stacja nie zdecydowała się na emisję tego filmu. W Niemczech od bardzo wielu, wielu lat nadawany jest i nadal ma niezłe wyniki oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby i Canal+ mial byc zapchany dennymi serialami :?::twisted: Dosc ze w HBO jest sporo dziadowskich seriali to niedlugo to samo bedzie w Canal+ :P Widocznie za malo jest kanalow z kreskowkami :x

 

Czy Ty w ogole cos kiedys pochwalisz. Gdzie nie czytam Twoich postow, tam same krytyczne opinie. Ciekawa rzecz :roll:

 

Jezeli bedzie cos godnego uwagi wg mnie to napewno pochwale :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Simpsonowie tak jak i South Park czy wcześniej B & B to nie są zwykłe denne kreskówki. A już wogóle nie nadają się do kanałów z bajeczkami dla dzieci.

Nie wiem skąd to ogólne przekonanie, ze kreskowki to tylko dla dzieci... :?:

bedzie coraz lepiej South Park leci na Mtv Simsonowie zagoszcza w Canal +, brakuje mi jeszcze Family Gay po emisji w TV4 nigdzie juz nie ma tego filmu animowanego ostanio widzialem, ze leci na MTV Germany w Canale+ chyba nie ma szans, mam nadzieje, ze wkrotce bedzie w polskiej MTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie coraz lepiej South Park leci na Mtv Simsonowie zagoszcza w Canal +, brakuje mi jeszcze Family Gay po emisji w TV4 nigdzie juz nie ma tego filmu animowanego ostanio widzialem, ze leci na MTV Germany w Canale+ chyba nie ma szans, mam nadzieje, ze wkrotce bedzie w polskiej MTV

 

Na MTV lecą stare serie SP sprzed kilku lat i bardzo dobrze, bo inaczej nikt kto nie ma Canal+ nie wiedziałby o takim filmie, tak jak niektórzy nie wiedzą, że to nie są bajki dla dzieci i wypisują tu komunały.

Ale prawda jest taka - Simpsonow nie puści TVN bo są zbyt niepoprawni politycznie, na Polsat są za drodzy - więc muszą być na Canal +. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...