Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bruno był zmiennikiem Adriano lub Vagnera Love . Polecam śledzenie brazylijskiej ligi na sport klubie. W 2010 roku zagrał w 7 meczach ligi stanowej strzelając 4 gole i 2 meczach Seria A a sezon dopiero się rozpoczął i grał wtedy kiedy ktoś z tej dwójki nie grał.

Przeciwko podwórkowcom w mistrzostwach stanowych to on mógł sobie grać i strzelać gole drużynom z lig regionalnych. Komu on te gole strzlił? :lol2: To tak jakby zachwycać się jakimś graczem, bo w PP strzelił parę goli Chojniczance albo Kaszubii. Zmiennikiem Adriano to on na pewno nie był. Polecam czytanie wypowiedzi fachowców, których paru w TV pracuje.

Znalazł się znawca za 5 groszy który nie widział a już ocenia. No ale skoro takie kluby jak Vasco da Gama czy Botafogo są ogórkami to gratuluje wiedzy tylko.

Ps. Radzę obejrzeć Bruno w akcji, a jest to bardzo podobny zawodnik do Eltona piłkarsko który obecnie jest gwiazdą Vasco a który przewyższał całą polską ligę umiejętnościami ale niestety problemy pozasportowe zdecydowały o tym, że musiał opuścić Warszawę zbyt szybko. I jeśli sprawy pozasportowe zostaną dopięte na ustani guzik to będzie gwiazdą ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jakby nie było nie każdy ma możliwość zakupu Polsatu Futbol

Jak to nie? Każdy pełnoletni obywatel Rzeczypospolitej ma taką możliwość.

A jeśli do tego ma się jeszcze kablówkę albo inną platformę to niestety jest to koszt zbyt wielki (chociaż i tak jest za duży jeśli porównać zawartość programową Polsatów z pakietem C+).

To samo można powiedzieć o Canal+. Np. ja mam CP i już nie mam np. Multipakietu, bo to zbyt duży koszt. Do tego dochodzi jeszcze słaba oferta sportowa Canal+. Canal+ Sport oferuje zaledwie piłkę nożną, jeździectwo, koszykówkę, żużel i boks. A jaką ofertę sportową posiadają sportowe kanały Polsatu to nie będę pisał, bo nie zamierzam siedzieć na forum do 3:00 nad ranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Bruno był zmiennikiem Adriano lub Vagnera Love . Polecam śledzenie brazylijskiej ligi na sport klubie. W 2010 roku zagrał w 7 meczach ligi stanowej strzelając 4 gole i 2 meczach Seria A a sezon dopiero się rozpoczął i grał wtedy kiedy ktoś z tej dwójki nie grał.

Przeciwko podwórkowcom w mistrzostwach stanowych to on mógł sobie grać i strzelać gole drużynom z lig regionalnych. Komu on te gole strzlił? :lol2: To tak jakby zachwycać się jakimś graczem, bo w PP strzelił parę goli Chojniczance albo Kaszubii. Zmiennikiem Adriano to on na pewno nie był. Polecam czytanie wypowiedzi fachowców, których paru w TV pracuje.

Znalazł się znawca za 5 groszy który nie widział a już ocenia. No ale skoro takie kluby jak Vasco da Gama czy Botafogo są ogórkami to gratuluje wiedzy tylko.

Ps. Radzę obejrzeć Bruno w akcji, a jest to bardzo podobny zawodnik do Eltona piłkarsko który obecnie jest gwiazdą Vasco a który przewyższał całą polską ligę umiejętnościami ale niestety problemy pozasportowe zdecydowały o tym, że musiał opuścić Warszawę zbyt szybko. I jeśli sprawy pozasportowe zostaną dopięte na ustani guzik to będzie gwiazdą ligi.

Za to takiego znawcy jak Ty to świat nie widział. :lol2: Jakiś czas temu pisałeś, że liga brazylijska jest słaba a teraz raptem robisz z Vasco potęgę. Grał najczęściej przeciwko cieniasom z IV ligi albo i gorszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli do tego ma się jeszcze kablówkę albo inną platformę to niestety jest to koszt zbyt wielki (chociaż i tak jest za duży jeśli porównać zawartość programową Polsatów z pakietem C+).

To samo można powiedzieć o Canal+. Np. ja mam CP i już nie mam np. Multipakietu, bo to zbyt duży koszt. Do tego dochodzi jeszcze słaba oferta sportowa Canal+. Canal+ Sport oferuje zaledwie piłkę nożną, jeździectwo, koszykówkę, żużel i boks. A jaką ofertę sportową posiadają sportowe kanały Polsatu to nie będę pisał, bo nie zamierzam siedzieć na forum do 3:00 nad ranem.

 

No widzisz - i tu się różnimy. Bo mnie kompletnie nie interesuje siatkówka ani w zasadzie nic poza piłką nożną jeśli chodzi o sport. A C+ ma poza ofertą sportową także bogatą ofertę filmową, która mi bardzo odpowiada. Dlatego z mojego punktu widzenie przejście Ekstraklasy do Polsatu byłoby tragedią.

Masz prawo się z moją opinią nie zgadzać ale ja jej nie zmienię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie jak by wam dali Ekstraklase w Polsat Futbol :lol2: Od razu by powstał dodatkowo płatny kanał.

Polsat słynie z tego, że jak kupi jakieś większe prawa sportowe, to zaraz tworzy nowy kanał, dostępny w wyższych pakietach. Niewykluczone, że puściliby to w PPV.

Zresztą jest to tylko gdybanie, jakoś nie widzę żadnego podmiotu (poza C+) który byłoby stać na wyłożenie rocznie ok 150 mln.

No, ale łudzić się zawsze można :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja tez moge powiedziec, ze CP ma slaba oferte sportowa bo jest tam malo pilki i przeplacaja za prawa do siatki zeby nie stracic abonentow. Niektorzy ciagle nie moga zrozumiec, ze nie kazdy musi kochac PLS.

Ale Canal+ ma przede wszystkim prawa do piłki nożnej, więc jego oferta jeśli chodzi o różnorodność jest uboga. A taki Polsat nie ma praw tylko do siatkówki, ale także do innych dyscyplin drużynowych czy indywidualnych. Obecnie Polsat zabrał się np. za transmitowanie lekkoatletyki w postaci Diamentowej Ligi, ale nie tylko.

Polsat słynie z tego, że jak kupi jakieś większe prawa sportowe, to zaraz tworzy nowy kanał, dostępny w wyższych pakietach

Słynie? Podaj inne przykłady poza Polsatem Futbol. Jak na razie była tylko jedna taka sytuacja z Ligą Europejską.

Niewykluczone, że puściliby to w PPV.

W tej sprawie była oficjalna wypowiedź Polsatu. Nie wykluczają, że w taki sposób będą transmitowane wydarzenia sportowe, ale tylko w wypadku sportów walki.

...jakoś nie widzę żadnego podmiotu (poza C+) który byłoby stać na wyłożenie rocznie ok 150 mln.

Zgadza się, niewielu jest idiotów, co było dało za polską kopaną tyle kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Canal+ ma przede wszystkim prawa do piłki nożnej, więc jego oferta jeśli chodzi o różnorodność jest uboga. A taki Polsat nie ma praw tylko do siatkówki, ale także do innych dyscyplin drużynowych czy indywidualnych. Obecnie Polsat zabrał się np. za transmitowanie lekkoatletyki w postaci Diamentowej Ligi, ale nie tylko.

Dla ciebie oferta jest uboga a dla fanow pilki jest ogroma zrozum to wreszcie. Eurosport tez jest kanalem roznorodnym a ja nie ogladam go prawie wcale a w C+ sledze rozgrywki ligowe w kazdy weekend. Szanuje tych co kochaja siatke i ta roznorodnosc sportowa w CP ale nie mowcie ze canal+ jest slaby sportowo moze dla was ale nie dla kibicow pilki.

Arczi1280 tak samo nie każdy musi kochać piłkę. Sport to nie tylko piłka nożna. Swoją drogą ciekawe czy polsat wystartuje po te prawa. Pewnie bardziej będzie lobbował opcję Ekstraklasa.tv.

Akceptujesz wogole fakt, ze sa ludzie dla ktorych sport to wlasnie tylko pilka nozna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napisz, że ma slabszą ofertę jeżeli chodzi o piłkę. I z tym jestem w stanie się zgodzić. Ale nie mów, że sportową bo to za bardzo ogólne określenie.

Są też ludzie dla których wszystkim jest siatkówka lub F1 i oni biorą polsat. I dlaczego ich poniżać. Bo to niby piłka nożna musi każdego interesować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Gdy polsat kupil prawa do Mistrzostw swiata to powstał posat sport extra

Jakbyś nie zauważył to teraz TVP transmituje MŚ na pięciu kanałach, więc gdy Polsat stworzył Polsat Sport Extra, aż takiego wielkiego grzechu nie popełnił. Co innego to Polsat Futbol.

Dla ciebie oferta jest uboga a dla fanow pilki jest ogroma zrozum to wreszcie.

Wybacz, ale Tobie to ja nie będę się podporządkowywał.

Szanuje tych co kochaja siatke i ta roznorodnosc sportowa w CP ale nie mowcie ze canal+ jest slaby sportowo moze dla was ale nie dla kibicow pilki.

Ale nie pisz, że sportowo tylko piłkarsko. Nie dociera do Ciebie, że sport to nie tylko piłka nożna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A do Ciebie dociera ,ze sa ludzie ktorzy ogladaja tylko pilke ?

Dociera i szkoda mi ich. Bo co to za atrakcja oglądać samą piłkę? Ja bym wolał pooglądać jak już to mecz piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

:D

Każdy lubi co innego. Ja lubie dyscypliny x i y, nie lubię dyscypliny z. Każda z nich to jednak sport. Tak jak piłka nożna.

Czas wrócić w ten sposób do tematu. :)

Nie ma już wspólnych prób ITI i Polsatu tak jak ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie zauważył to teraz TVP transmituje MŚ na pięciu kanałach, więc gdy Polsat stworzył Polsat Sport Extra, aż takiego wielkiego grzechu nie popełnił. Co innego to Polsat Futbol.

A co ma piernik do wiatraka? TVP transmituje Mundial na różnych kanałach, ale są na również na głównych kanałach TVP.

Polsat zrobił co innego, kupił Mundial, utworzył PSE i kazał sobie za niego dodatkowo płacić. Potem powtórzyli sytuacje z Ligą Europejską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Miałem na myśli to, że na czymś Polsat MŚ musiał transmitować. Z tego co pamiętam, ale nie jestem pewien to mecze reprezentacji Polski były transmitowane na Polsacie, a reszta na Polsatach Sportach, a jak wiemy część meczów pokrywała się, więc Polsat Sport Extra był niezbędny. ;-) Później jeszcze miał prawa do ME, ale tu już dodatkowego kanału nie tworzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...