Skocz do zawartości

Moduł do C+


logi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie możesz kupić moduł CAM za 49 zł :jupi: Dystrybutor musi zarejestrować umowę w akcji sprzedażowej "DEKM" czyli sprzedaż sprzętu do multiroom, jako nr wprowadzającego musi wpisać nr abo Twojego głównego kontraktu :D

 

Pozdrawiam :P

A jeżeli jestem aktualnie abonentem Cyfry i mam Philipsa w dzierżawie ale nie mam multiroomu to również mam mozliwość zakupienia za 49 PLN?

Pytam bo dzwoniłem do jedenego dystrybutora i mówił mi o kwocie 199PLN inny mówił że 99PLN więc kwoty są bardzo rozbieżne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisał na forum @Cyra.tv i mówili telefonicznie niektórzy dystrybutorzy jezeli ma sie tuner juz jeden od cyfry to nie ma mozliwości otrzymania drugiego przy jednej karcie abonneckiej C+. W przypadku kart multiroomu i posiadania w umowie kanałów HD- to jest mozliwośc dobrania drugiego odbiornika w tym przypadku modułu CAM. Wszystko sprawdzę dopiero w praktyce najwcześniej pod koniec tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie, ja od Nki sie zwinalem i zielony narazie w Cyfrze jestem, wiec prosze o wyrozumialosc :) Czytam, czytam i juz mi sie rozjasnia, ale wole jeszcze sie upewnic co i jak. No wiec planuje z ojcem zrobic Multirooma we wlasnym zakresie, on ma Cyfre juz od kilku lat, kilka miechow temu przedluzal umowe i nie bral zadnego dekodera, bo jego stary Strong 6880 spisuje sie do dzisiaj bardzo dobrze. Ma jakis abonament dosyc prosty + Canal+, teraz placi cos kolo 50zl.

 

Teraz ja sie chce do niego wpiac i kupilem na licytacji tuner Ferguson FK 8500 HD, teraz pojawia sie pytanie. Rozumiem, ze do tego dekodera musze dokupic moduł CI ? HDkow narazie nie bede mial, wiec wystarczy mi moduł SD, ale znowu czy w tym dekoderze HD bedzie dzialac moduł SD ? No i czy polecacie jakies konkretne firmy, czy moze jest szansa, ze moj ojciec dostalby ten modul CAM od cyfry za wyzej wymieniane 49zl, bo jesli dobrze rozumiem, to ten moduł CAM to cos takiego jak te cale "CI" ? Poza tym, to czy w ogole da sie na tym dekoderze zrobic Multi, bo w polskim necie praktycznie nic o nim nie ma, sa tylko jakies opinie na niemieckich forach i ma calkiem niezle, ale o multi nic tam nikt nie pisał.

 

Z gory dzieki za jakies podpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o moduł to najlepszy oryginał od C+ wersja 2.25. Do kupienia na znanym portalu aukcyjnym, cena ok. 200 zł. Do tego potrzebny spliter najprostszy w instalacji bezprzewodowy: http://www.hollex.pl/splittery-programa ... ma-kartami

 

Dobór zależy jaka dzieli was odległość, jeżeli mieszkacie w jednym domu to ten się sprawdzić powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pietro, pokoje obok, wiec nawet chyba zrobie po kablu, bo szkoda kasy dawac na bezprzewodowe. Ale tak ostatecznie, zebym nie wtopil, do tego dekodera podejda bez problemu zarowno modul od C+ (wtedy sprobuje do nich przedzwonic, czy mi nie pogonia), jak i uniwersalne pod SD w okolicy 100zl tez powinny dzialac, mimo ze to dekoder HD ? I czy do splitera gosc mi musi wgrywac jakies specjalne oprogramowanie pod ten dekoder, czy jak to wyglada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mieszkam za granica i chcialabym ogladac Cyfre. Mam karte, ktora sobie przywiozlam z polski, kupilismy dekoder i modul i sie zaczely problemy. czy ktos wiem w jakim systemie kododwania dziala cyfra. nasz modol obsluguje:

Irdeto I

Irdeto II

Betacrypt

Seca I

Seca II

Viaccess I

Viaccess II

Nagra

Cryptworks

SkyCrypt

Byc moze modul nie moze poradzic sobie z karta. Bede wdzieczna za kazda odpowiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekoder to goldmaster SAT-57000 CI, tu sa jego funkcje (mama nadzieje, ze zrozumienie, przetlumaczone przez Google)

 

• Wszystkich 5000 Możliwość nagrywania Channel

• Perfect Shot Samsung Tuner Power

• Doskonała szybkość i wydajność chipsetów z IBM

• 12-Język Menu

• Teletext, napisy i bardzo wysokiej jakości 3-Games

• wskazanie EPG Release Information Channel

• Przez Internet do aktualizacji wersji oprogramowania

• Zaawansowane układy

• SVideo (Fta Model niedostępny)

• Funkcja zapisu (żądanych ustawień i zapisanie go jako żądane ustawienia fabryczne Channel List Istnieje Powrót ze starego sytuacji)

• publikacja w barze Encryption System oraz inne informacje można Show Info

• Bardzo szybkie przełączanie i skanowanie kanałów satelitarna Speed

• Różne rodzaje Multi-Channel sortowanie listy

• Wszędzie Wymagane Wskaźnik sygnału

• Centralny Systems Perfect Harmony

• Ciągłe Software Support

• lista ulubionych

• Multi-zdolność przenoszenia

• Łatwy i wygodny wygląd menu

• Łatwa instalacja Wskaźnik poziomu sygnału antenowego

• Usuwanie złe oprogramowanie można zabezpieczyć się w przypadku pamięci Flash

• wykrycie problemu, Strong Układy elektroniczne

• Doskonała bardzo nieregularne Electric Supply Circuit dotyczy problem nawet jeśli zmiany

 

Do tego dokupilismy modul ZETA CAM.

 

MAm jeszcze jedno pytanie. czy modul ktory jest w mediasacie, wydaje mi sie ze jest to Thomson, ktory dostalam od Cyfry. Czy ten modul mozna wyjac i wsadzic do tego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na tej stronie to ten dekoder posiada tylko dwa wejścia CI nie ma czytnika kart. http://www.sat-receiver-world.com/produ ... 00-ci.html

Jeżeli moduł Zeta Cam nie daje rady to są inne możliwości:

- aktualizacja modułu o ile jest taka możliwość

- zakup innego kompatybilnego z Cyfra+ np Aston lub Matrix

- ewentualnie orginalny moduł Cyfra+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...