Skocz do zawartości

Moduł do C+


logi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam moduł aston który ma problem z karta clone. W zasadzie w większości przypadków, gdy uru[beep]am tv muszę wyjąc i włożyć kartę splitera z modułu... Może pojawił sie ostatnio jakiś patent na ten problem? Słyszałem ze na module Alphacrypt wszystko z clone działa ok, ale są rożne moduły. Tańszy light i droższy Classic ... Czym one sie rozńia i który będzie prawidłowo działał z Clone? Muszę któryś chyba kupić, bo niewygodnie co chwila bawić sie karta z tylu telewizora...

 

Miałem dokładnie ten sam problem z modułem Aston w telewizorze Samsunga. Po wymianie na AlphaCrypt wszystko działa idealnie z Clone+. Dodam jeszcze, że warto rozejrzeć się za modułem za granicą. Na ebay'u udało mi się dostać używaną wersję classic za około 100zł z wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, dwa problemy znikją:

1. zwiazany z FEC które wymaga znacznie siliejszego sygnału docierjaącego dokonewertera niż przy 3/4

2. zwiazany z przepustosowścią (szybkościa trnasmisji dla całości)  transpondera - 3/4 oznacza zminejszenie łącznej przepustowości, przy 27500 i 5/6 niektóre moduły CAM oraz niektóre odiboriki z gniazdem CI nie dawały sobie rady z ilością danych.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...