Skocz do zawartości

4Music TV (ex E4me TV)


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
Gość Anonymous

To nie jest czwórka tylko E4me TV

a tak na marginesie ten kanał jest najlepszym kanałem muzycznym na hb 13 moim zdaniem jeśli chodzi o muze nie o jakość obrazu muza leci dosłownie każdego rodzaju teraz leci jakies pasmo z muza trance moim ulubionym stylem nie mozna usiedziec w miejscu taka leci nuta :D

Ten kanał ma jedna i nie powtarzalna zalete tych teledyskow nie zobaczysz w zadnej innej stacji muzycznej .

Podajcie mi choc z jedna lepsza stacjie z muza od tej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Trudno stwierdzic o ktorej :D trzeba by programu poszukać w necie o ile takowy maja sadząc po tym ze po 22 napisałem posta wyżej to pewnie cos ok 21 30 pewnie leci ale może za tydzien bedzie zupełnie co innego wczoraj nawet teledysk

W&W leciał niesłychane :)

 

A i jeszcze jedno wczoraj widzialem na ktorej było logo kanału a w około nazwy krajów co ciekawe najwiekszymi literami pisało POLAND potem russia a dalej to juz nie pamietam ale to znaczy że kanał cieszy sie duża popularnośćią w polsce jak dla mnie number one

a widział ktoś jakis teledysk w którym byl polski tekst piosenkie ja kiedyś widzałem farbe jeśli sie nie myle nie chodzi mi o Roberta m bo jego nuty czesto tam leca

a i jeszcze jedno czy mógł by mi ktoś napisać co trzeba tam napisać żeby piosenke zaówić bo to za szybko przelatuje i tego nie zdaże ogarnąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten kanał specjalizuje się każdego rodzaju muzyką, oni mniej emitują tego, co w tej chwili jest na topie, a więcej mało znanych clipów w Europie, których nie ujrzymy na kanałach takich jak: VIVA DE/PL, MTV DE/PL, Ojom, Eska TV, 4fun.TV, iMusic1, Yavido. W ogóle się temu nie dziwię, że kanał ten ogląda dużo Polaków, jeśli jest bardzo duży wybór teledysków.

@bymlody

Też zauważyłem napis "Poland", dosyć szybko mignął...

Dodam, że mam już bardzo dużo płytek DVD nagranych z tego kanału, po prostu ta muza wciąga!!!

 

Na media2 wrzuciłem te zapy, ale tam nie ma w ogóle popytu na stacje zagraniczne, więc dodam je również tutaj.

 

4013011054h275002010101.jpg

 

4013011054h275002010101.jpg

 

4013011054h275002010102.jpg

 

4013011054h275002010102.jpg

 

4013011054h275002010102.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno stwierdzic o ktorej :D trzeba by programu poszukać w necie o ile takowy maja sadząc po tym ze po 22 napisałem posta wyżej to pewnie cos ok 21 30 pewnie leci ale może za tydzien bedzie zupełnie co innego wczoraj nawet teledysk

W&W leciał niesłychane :)

A i jeszcze jedno wczoraj widzialem na ktorej było logo kanału a w około nazwy krajów co ciekawe najwiekszymi literami pisało POLAND potem russia a dalej to juz nie pamietam ale to znaczy że kanał cieszy sie duża popularnośćią w polsce jak dla mnie number one

a widział ktoś jakis teledysk w którym byl polski tekst piosenkie ja kiedyś widzałem farbe jeśli sie nie myle nie chodzi mi o Roberta m bo jego nuty czesto tam leca

a i jeszcze jedno czy mógł by mi ktoś napisać co trzeba tam napisać żeby piosenke zaówić bo to za szybko przelatuje i tego nie zdaże ogarnąć :P

 

 

Też zaciekawił mnie ten napis Poland.Z polskich wykonawców była jeszcze Honey z utworem No One ale to też po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja dody ani stachuskiego nie widziałem a swoja droga w polsce tez powinni w takie kanały inwestowac zamiast robic nastepna vive gdzie jest do groma reklam na 4 tez sa ale nie tak denerwujace bo trwaja mniej niz minute ale za to czesta sa reklamy komputerow msi .A nikt nie wie co tam trzeba w mailu wysłac zeby nute zamowic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od kiedy ale chyba od nie dawna mają nowy ident reklamowy, w którym pojawia się napis REKLAMA w kilku językach m. in po francusku, angielsku, farsi i po POLSKU. Mogliby zareklamować się w Polsce, bo to jest dobry kanał muzyczny pomijając jego jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry program, ale tylko mogę oglądać go u siostry. ;(

Dla tego kanału muszę zrezygnować z cyfowej UPC, bo jak im napisałem prośbę o wprowadzenie kanała to mi napisali że nie mają w planach wprowadzenia takiej telewizji. Pół roku wcześniej napisałem im, o propozycji wprowadzenia na sygnale analogowym to możliwości techniczne im nie pozwalały. Myślałem, że jak kupie cyfrową telewizje UPC to będą uzpełniać o nowe kanały, a jak narazie to tylko dodają funkcje do dekoderów np: programowanie nagrywanie przez WWW (ciekawe ile osób z tego skorzysta przy takim przy programie, który jest u nich niezgrany z emisją programów, filmów itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No właśnie jak by sie wiecej reklamowali to by miel wiecej monety i może by jakość poprawili ale co do konkurowania z polskimi muzycznymi kanałami to naśi nie mieli by co szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bymlody

No, bardzo często reklamują komputery MSI i też się spotykam z reklamą Beyoncé, która reklamuje perfum.

@jakub0947

Nowy ident mają od kilku tygodni "Publicité", dawniej tylko używali zamiast identu reklamowego oprawę stacji:

 

Gdyby E4ME TV miałaby konkurować z polskimi stacjami, poprawili by jakość i zmienili format na 16:9, to założyłbym się, że zmiotła by je wszystkie, łącznie z Vivą PL po jakimś czasie.

 

Ten spot "Facebook" jest ciekawy:

dawno już go nie widziałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj późnym wieczorem (to była premiera teledysku), wyemitowano niezły clip Shakira & Pitbull - Rabiosa, nawet na YT jeszcze go nie ma(teledysku), a co dopiero na polskich stacjach muzycznych :D

 

A nie zgodzę się z tym, ponieważ również wczoraj ten teledysk widziałem w Eska TV (po premierze klipu Mezo - Kryzys w Backstage Party) :) . A ogólnie szkoda, że nie ma polskiej telewizji muzycznej, która pokazuje piosenki z całego świata, tak jak E4me TV :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że leciał ten teledysk na Esce TV (Shakira & Pitbull - Rabiosa), widocznie wczoraj miał premierę na niektórych kanałach muzycznych.

Jeśli chodzi o reklamy na e4ME TV, to one nie lecą tak często, jak ktoś wcześniej pisał, co 4/5 teledysków, tak samo jak na innych stacjach muzycznych, ale leci oczywiście ich mniej niż na pozostałych stacjach, a w nocy to bardzo rzadko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...