Skocz do zawartości

4Music TV (ex E4me TV)


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Szkoda że w paśmie "lyrics" nie na oryginalnego tekstu piosenki, tylko dają po arabsku

Nie wiem czy to nowość, bo ogólnie mało można dowiedzieć się o tej stacji, ale obecnie leci program "Lyrics" i są napisy z oryginalnym tekstem piosenki - nie arabskim! Trafiłem na Katty Perry - "California girls", David Guetta - "Love is gone" czy utwór który niezwykle często można tu usłyszeć: Edward Maya - "This is my life" z tekstem utworu w języku angielskim, ale także np. K'maro - "Femme like U" ze słowami po francusku. Wszystko idzie w dobrą stronę! Nie zdziwiłbym się, gdyby wkrótce niegdyś emitowana tutaj Doda pojawiła się z polskimi napisami w "Lyrics" - chyba Polacy stanowią również nie małą część widowni tej stacji... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnimi czasy zaczęły się w stacji pojawiać teledyski irańskich wykonawców, głównie podczas pasma "Various". Osobiście uważam to za duży minus ze strony stacji, bo jak nie trudno się domyślić nie jestem fanem takiej muzyki, w przeciwieństwie do dużej części wręcz unikalnych teledysków amerykańskich i europejskich wykonawców, które dotychczas były emitowane w stacji. No ale zapewne Irańczycy wolą własne gwiazdy niż te z Zachodu i po prostu względy ekonomiczne wzięły górę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koncie stacji na Facebooku znajduje się tylko informacja "DUE TO TECHNICAL DIFFICULTIES , 4 IS TEMPORARILY OF THE AIR !!!", która też znajduje się na planszy emitowanej obecnie z muzyką w tle:

15684517937270207437412.th.jpg

Wychodzi na to, że nie powinno być to nic poważnego i to tylko "tymczasowa" przerwa we właściwym nadawaniu. Jak na tą stację to nic mnie nie dziwi - już nie pierwszy raz stacja ma problemy techniczne, tylko po prostu nie zawsze przerywali emisję i nadawali wyłącznie planszę testową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No wszystko powróciło do normy .Znowu puszczają teledyski , szkoda tylko ze nie poprawili jakosci obrazu in dzwieku jakies 16/9 i bitrate 320 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...