Skocz do zawartości

HD+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Tak na szybko to odpowiedź brzmi - TAK - dostajesz 16 cyfrowy numer na maila albo nr telefonu.

Oczywiście musisz mieć fizycznie samą kartę HD+.

Na tej stronie https://www.hd-plus.de/#/reload podajesz numer karty oraz ten 16 cyfrowy kod i klikasz jezt aktivieren - ustawiasz na dekoderze kanał RTL HD i czekasz ok 60 minut czasami może dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na znanym portalu są dwie oferty kart białych HD+

http://allegro.pl/modul-ci-z-karta-hd-j ... 28640.html - karta plus moduł - trzeba doładować. Biała karta działa w każdym dekoderze. Moduł CI+ i z takimi urządzeniami działa a nie ze zwykłym CI

 

http://allegro.pl/astra-modul-ci-z-kart ... 35662.html - na zdjęciu jest moduł CI+ i biała karta - nieaktywowana - po aktywacji działa 12 miesięcy. Czy rzeczywiście jest tam biała karta trzeba dopytać sprzedającego.

 

Doładowanie karty na dzień dzisiejszy to około 210 zł w przeliczeniu z euro.

 

Miałem białą kartę HD+ działała w Ferguson Ariva. Przez miesiąc miałem dostęp do kanałów HD+ na Astrze. Jakość bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszym niż rozróżnienie na kolory byłoby rozróżnienie na serię kart czyli HD01, HD02 i HD03 :)

 

Co do zasady - HD01 i HD02 działają w czytnikach uniwersalnych (co prawda są to karty parowane, ale wszystkie, bez wyjątku, posiadają jednakowy BOXKEY i RSA, więc dodanie obsługi tych kart nie stanowi problemu dla producentów sprzętu :wink: ).

 

HD03 - parowanie sprzętowe, póki co nie ma możliwości odpalenia tej karty poza dedykowanym sprzętem. :)

 

Także dopytać sprzedawcę czy karta jest HD01 lub HD02 i powinno banglać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wpisać dane, ale ich znalezienie to pikuś :) Chociażby tutaj, w rubryce Oscam server:

http://euro-kings.easyforum.fr/t150-hdp ... miko-alien

 

Wszystkie karty HD02 mają taki sam Boxkey i RSA. Zrób sobie identyczny oscam.server (oscam.config nie musisz) jak przedstawiony na tym forum i zadziała. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne @Grabar tego nie wiedziałem że karty HD01 oraz HD02 posiadają BOX KEY oraz RSA :shock:

Po tym jak doładuje kartę podzielę się jak to wypada w praktyce, do zakupu paczki zmotywowała mnie poniekąd jakość kanałów HD w porównaniu z tym co dają nam nasze platformy. Z językiem niemieckim krucho ale w tych czasach dorzucenie napisów online do filmu to nie problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Gdyby kogoś interesowała informacja kilka kanałów pakietu HD+ (ProSieben, SAT.1, kabel eins, sixx und ProSieben MAXX) będzie odkodowana w weekend wielkanocny.

Będzie możliwość porównania HD niemieckiego, ale od razu napiszę że niemieckie HD prywatnych kanałów czasem wygląda jak pożal się Boże. Sami Niemcy na forum narzekają.

Chociaż zdarzają się perełki. Piszę z doświadczenia. Ja kupiłem nowy, oryginalnie zapakowany moduł CI+ wraz z kartą HD+ na allegro, za niecałe 200zł. Podłączyłem do TV i śmiga już od pół roku.

 

Jako ciekawostkę napiszę jeszcze że obecnie na satelicie ASTRA jest obecnie odkodowanych kilka kanałów Francuskiego CanalSat: France 2 HD, M6 HD, M9 HD, Arte HD, Cine+ Premier HD, Cine Emotion HD.

Francuski Arte HD w odróżnieniu do niemieckiego nadaje w 1080i, więc można porównać z niemieckim 720p jeśli kogoś to interesuje. A na kanałach filmowych warto włączyć angielską ścieżkę audio, to można jeszcze coś obejrzeć przed ponownym zakodowaniem.

 

Francuski pakiet częstotliwość : 12 168 MHz vertikal (DVB-S2, Symbolrate SR 29 700, FEC 2/3, 8PSK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż zdarzają się perełki. Piszę z doświadczenia. Ja kupiłem nowy, oryginalnie zapakowany moduł CI+ wraz z kartą HD+ na allegro, za niecałe 200zł. Podłączyłem do TV i śmiga już od pół roku.

 

drogo kupiłeś ;) - ja za 2 nowe i jedną półroczną dałem 50 zł wraz z dekoderami ( wszystko w pudełkach i napisami że to powystawowe z marketów DE ) na giełdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż zdarzają się perełki. Piszę z doświadczenia. Ja kupiłem nowy, oryginalnie zapakowany moduł CI+ wraz z kartą HD+ na allegro, za niecałe 200zł. Podłączyłem do TV i śmiga już od pół roku.

 

drogo kupiłeś ;) - ja za 2 nowe i jedną półroczną dałem 50 zł wraz z dekoderami ( wszystko w pudełkach i napisami że to powystawowe z marketów DE ) na giełdzie.

 

No nie wpadłem na pomysł jechania na giełde, chociaż pomysł dobry. Myślę, że to jednak nie tak całkiem drogo, bo niedawno widziałem na allegro moduł z kartą taki jak mój używany, do zasilenia... za 300zł.

 

Wydaje mi się że ktoś kto to wystawił na głowę chyba upadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś interesowała informacja kilka kanałów pakietu HD+ (ProSieben, SAT.1, kabel eins, sixx und ProSieben MAXX) będzie odkodowana w weekend wielkanocny.

 

To będzie na zasadzie "otwartego okna" dla abonentów, czy sygnał będzie FTA ?

 

HD+ jest jedynym pakietem sam w sobie. Te 4 kanały będą odkodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie HD+ jest w cenie 79 euro - do tego dolicz koszt przesyłki z Niemiec do Polski - czyli jakieś 100 euro - 420 zł na polskie

 

według mnie max to cena 200 - 250 zł - jeśli ci zależy na kanałach HD z tej oferty to 300 zł. Jeśli to biała karta to działa sama w każdym dekoderze z linux - E2 bez modułu.

 

https://www.hd-plus.de/#/web-shop/hd-plus-modul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz, a jak z aktywacją ?

Wystarczy umieścić w dekoderze i zostawić na RTL HD czy trzeba gdzieś dzwonić, aktywować ?

 

Kiedyś natknąłem się na informację, że białe karty HD01 wygasają po 1 stycznia 2014r, potwierdzi ktoś.

Sprzedający pisze, że to biała karta HD01 więc gdyby działała wrzucę raczej w nboxa, CI+ mam tylko w telewizorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...