Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja złożyłem wypowiedzenie 30 grudnia. W wypowiedzeniu dodałem tekst, że chcę rozwiązać z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Okres zaczyna się 6 dnia. Normalnie pobrało kasę w dniu 6 stycznia. Zero kontaktu od strony Polsatu. Dziś komunikat na każdym kanale, że nie ma go w moim pakiecie. Telefon do Polsatu i informacja, że umowa została rozwiązana z dniem 6 stycznia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Kondzior napisał:

Ja mam umowę do 17.06.2022 roku. Wypowiedziałem umowę dnia 24.01.2022 ze względu na wyłączenie z oferty Lifetime. Dzisiaj uzyskałem informację telefonicznią, że w związku ze złożeniem wypowiedzenia przed dniem wyłączenia kanału 31.01.2022 zerwałem umowę ?

Podaj numer karty na priv to wyprostuje sytuacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

posiadam obecnie pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, opcja On The Go, 1x multiroom i płacę 70 zł (po okresie darmowym).
Czy dobrze rozumiem, że gdybym rozwiązał umowę ze względu na Lifestyle i wziął Pakiet L + Cinemax + Filmbox + Multiroom (OTG w cenie), to mogę liczyć na ofertę 12 x 50 zł + 12 x 75 zł? Dekodery (serii HD) chciałbym zostawić.
Czy jest możliwa oferta z 3 miesiącami darmowymi?

Czy w obecnych umowach jest zapis, że po przejściu umowy na czas nieokreślony doliczana jest opłata 10 zł?

Dziękuję. Pozdrawiam

 

PS Przepraszam z pomyłkę, post miał trafić do wątku "PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box"

Edytowane przez hagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LukeX napisał:

Dzień dobry

Umowę podpisałem 10.09.2021 na pakiet L czy orientuję  się ktoś czy w tym pakiecik kanał Lifetime był kanałem gwarantowanym?Nie mam umowy aby móc to sprawdzić.Druga sprawa jest sens wypowiadać umowę skoro niedawno została podpisana?

Umowy zawarte po 1 września nie mają gwarantowanego kanały Lifetime , o jego zniknięciu  oferty było wiadomo już wcześniej i operator zabezpieczył się " * "  w umowach 💁‍♂️

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...