Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie małe pytanie. Czy jeśli wypowiem umowę i będę chciał zawiązać z CP nową umowę - teraz mam dekoder SD, a nowy wziąłbym sobie HD - to, z waszego doświadczenia, będą mi robić jakieś podchody, problemy, czy normalnie pójdzie wszystko z górki ?

 

Niby będą mieli nowego abonenta, więc chyba nie powinni robić problemów, ale pewny nie jestem, pieron to tam wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym rozwiązac umowę i teraz nie wiem jaką datę rozwiązania umowy podac? Okres roliczeniowy to u mnie 2 dzień miesiąca. Pakiet za luty opłacony + mam jeszcze nadpłatę na najbliższe 3 miesiące. I co w takiej sytuacji? Zwracają nadpłatę czy programy lecą aż kasa się skończy? Podaje wzór wypowiedzenia i proszę o podpowiedź:

 

Informuję, że z dniem(jaki dzień tutaj wpisac? 02.03.2010 czy 02.04.2010 czy 02.05. 2010???) ………. rozwiązuję umowę zawartą w dniu ………... pomiędzy mną tj. (imię, nazwisko, dokładny adres )legitymującym się dowodem osobistym o nr ……….. PESEL: ……….., a Polsatem Cyfrowym z powodu wycofania z oferty Cyfrowego Polsatu kanału E! Entertainment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka sprawa. Ile jeszcze dni pozostało na możliwość wypowiedzenia umowy ? Wiem, że 30 dni od daty wycofania kanału, a kiedy go wycofali ?

 

I jeśli wysyłam CP wypowiedzenie pocztą, to decyduje data stempla pocztowego czy termin kiedy im dotrze list ? Wysyłać poleconym priorytetem czy zwykłym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest może osoba której udało się wypowiedzieć Cyfrowemu Polsatowi umowę na czas określony(powtarzam umowa na czas określony) z powodu zmiany regulaminu. Proszę o podanie sposobu i okresu czasu w jakim udało się dokonać tego naprawdę godnego podziwu przedsięwzięcia.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 godzin jestem wolny co do jednej umowy którą chciałem rozwiązać. Zadzwonił do mnie bardzo miły Pan z CP i na wstępie powiedział że rozmowa Nasza będzie nagrywana. Wyraziłem na to zgodę. Rozwiał moje wątpliwości w kilka minut. Zaznaczył że umowa, której dotyczy wypowiedzenie przestanie Nas obowiązywać od następnego okresu rozliczeniowego. Na co ja przystałem. Pan mnie zapytał jedynie co było powodem dla którego zdecydowałem się rozwiązać z CP tą umowę. Powiedziałem o co mi chodziło i na tym rozmowę zakończyłem. :jupi::jupi::jupi::jupi: Ludzie piszcie wypowiedzenia :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka sprawa. Ile jeszcze dni pozostało na możliwość wypowiedzenia umowy ? Wiem, że 30 dni od daty wycofania kanału, a kiedy go wycofali ?

 

I jeśli wysyłam CP wypowiedzenie pocztą, to decyduje data stempla pocztowego czy termin kiedy im dotrze list ? Wysyłać poleconym priorytetem czy zwykłym ?

Wysyłaj priorytet - polecony z potwierdzeniem odbioru - 6 zł

Wycofali E! 06.02.100 tak podaje:

http://www.dvbnews.pl/news/3889/cp_come ... z_dostepne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wally 79 Moje wypowiedzenie doszło do nich w sylwestra, w telefonicznym BOK za każdym razem co innego. Ze nowy regulamin mnie nie dotyczy itp. i z ich strony cisza, zero odpowiedzi. Tylko ja wypowiadałem umowę z uwagi na zmianę regulaminu w dniu 1 listopada, wtedy jeszcze kanał E! był w ofercie.

 

PS. nie do końca byłbym taki ufny co do tego że ta umowa przestanie obowiązywać, i na pewno nie po rozmowie telefonicznej.

Ja nie uwierzę, jak nie będę miał takiej decyzji na papierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meyqn to pisz wypowiedzenie jeszcze raz powołując się na nowy regulamin i to że go jeszcze nie otrzymałeś a powinieneś go otrzymać już dawno bo od 3,5 miesięcy i na wycofanie kanału E! z oferty. Masz tylko czas 30 dni licząc od dnia 6 lutego tj. od startu Comedy Central za kanał E!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie pytanie, wiem, że to może nie ten temat, ale wybaczcie...

 

Wie ktoś, kiedy kończy się promocja w Cyfrze +, ta, gdzie jest 30% taniej przy umowie na 13 miesięcy, 40 % na 18 i 50 na 24 plus canal + za 10 zł itd ? Szukam tego na stronie cyfry, ale nie mogę znaleźć. Jeśli ktoś wie, to byłbym zobowiązany. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też dziś w rozmowie telefonicznej Pani potwierdziła, że z tego powodu mogę rozwiązać umowę

najlepsze jest to, że ja... tak naprawdę nie chcę rozwiązywać umowy bo osobiście jestem zadowolony z tego co proponuje CP

jedyne co mnie popycha do tego kroku to to, że jako obecny abonent nie mogę podpisać umowy na pakiet HD za 15 zł a jedynie mogę wykupić każdy kanał HD jaki mnie interesuje za 6 zł.

jednocześnie Pani potwierdziła po przyparciu jej do muru, że w moim przypadku jak się np za miesiąc pojawi nowy kanał HD to będę ponownie musiał bawić się w porozumienia. itd itd paranoja.

wolą rozwiązać ze mną umowę niż podpisać porozumienie na jeden cały pakiet HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytając Pana z CP który poinformował mnie że mogę rozwiązać umowę o to czy mogę podpisać jakieś porozumienie na pakiet kanałów HD też mi powiedział że na chwilę obecną nie ma takiej możliwości ale CP pracuje nad tym żeby była taka możliwość. Nic pozostaje czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma już przygotowane wypowiedzenie, jutro wysyłam. Miałem umowę ważną jeszcze przez jakies 15 miesięcy (podpisałem na 29-musiałem byc nieźle ..;-)). Jako, że mam nadpłaconą kwotę poprosiłem też o jej zwrot na wskazane przeze mnie konto bankowe. Myślicie, że bedą robic jakieś problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co? W moim wypadku CP nie miał obiekcji. Jeśli piszesz wypowiedzenie i CP je akceptuje to oznacza że nie trzeba nic wycofywać. Istotą wypowiedzenia umowy jest przecież chęć rozwiązania umowy w tym wypadku

 

Ja akurat nie mam zamiaru rezygnować z wypowiedzenia umowy które jutro wyślę.

Piszę w przypadku gdyby ktoś się bał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...