Skocz do zawartości
  • 0

Podłączenie TV, Kinia i Dekodera ????


naskrecik
 Udostępnij

Pytanie

Witam Wszystkich

Czy ktoś może mi podać jak najlepiej podłaczyć 1.TV LCD Sony Bravia z 1 hdmi, 2 scart, component, 2. dekoder PVR Cyfry + oraz kino domowe Panasonic ht850, nieco starsze, bez hdmi jedynie ze scartem

Bedę bardzo wdzięczny bo obecnie coś nie moge zgrać żeby wszystko ladnie pieknie chodziło

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

a czy w takiej konfiguracji będe mógł puścić dzwięk z dekodera przez kino?

i czy moge podłączyć dekoder do TV za pomocą HDMI i scart?

W tej chwili gdy wł dekoder to muszę przełaczyć na TV odpowiednie AV a czy jak byłyby podpięte dwa kable to przełaczałby się TV automatycznie a na kanałach HD byłaby jakość HD przez HDMI? dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak zrób właśnie tak jak kolega wyżej napisał. podłącz telewizor z dekoderem przez HDMI, kino z telewizorem przez scart a oprócz tego dekoder z kinem chinchami tzn w kinie na tylnym panelu powinienes miec czerwone i biale złącze podpisane jako AUX lub AUDIO IN podłącz tam kabel chich, oraz na tylnym panelu dekodera powinienes miec dwa takie same złącza podpisane AUDIO OUT. Pzy takim podłączeniu żeby słyszeć dzwięk w kinie domowym musisz je włączyć i przełączyć na pozycję AUX.A co do automatycznego przełączania obrazu na port HDMI po włączeniu telewizora to nie wiem jak to jest ale wiem że przez scart obraz jest automatycznie przełączany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam,

 

Znalazłem ten temat więc go odkopuje zamiast zakładać nowy. Chodzi mi oczywiście o pomoc w podpięciu wszystkiego tak aby wszystko ładnie grało.

 

Chcę podłączyć TV Samsung 32B450 z dekoderem Cyfry Pace PVR i z kinem domowym Samsung HT-TZ315. Czy następujące podłączenie jest najlepsze?

 

Dekoder-TV = HDMI

Dekoder - Kino = Optyk

Kino - TV = HDMI

 

Chodzi mi o to aby uzyskać jak najlepszy dźwięk z dekodera oraz dźwięk i obraz w momencie gdy będę coś oglądać na kinie.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poważnie pytasz? To tak jakbyś zapytał/zapytała: "Jest tam możliwość podłączenia telewizora?" Nie odpowiadaj. ;)

Oczywiście, że tak. Djabeł jednak tkwi w szczegółach. Wszystko zależy ile i jakich Ty chciałbyś użyć kabli, niektóre sposoby połączenia mogą nie być dostępne. Nie mniej w jakiś sposób na pewno da się podłączyć odbiornik DVB-C z nagrywarką DVD/HDD i telewizorem.

Zerknij do instrukcji obsługi - rozdział 4, strona 10-11. Znajdziesz tam informacje, które rozwieją Twoje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 witam ja posiadam telewizor Samsung LCD 37 cali i do tego telewizora jest podlaczone kino domowe Panasonic SC -tylko przez komponent ,kino nie posiada wejscia optycznego.Mam pytanie czy jest mozliwosc aby dzwiek wychodzil z kina domowego a nie z glosnikow w telewizorze.Telewizor jest z 2009 roku a kino z 2005 pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...