Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ALL] TVP 2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6690 odpowiedzi w tym temacie

#6681 maciejolek

maciejolek

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2002 postów
  • Od: 15 lip 2011
  • LokalizacjaKalisz

Napisano 19 sierpień 2017 - 19:53

Froniu - sprawdziłem i tak, Dwójka emitowała powtórki w 1991/1992, a wcześniej też emitowała wybrane odcinki Sondy. Większość faktycznie premierowo emitowała TP1. Mój błąd. Czyli mamy powrót do anteny głównej po 27 latach. Ale czy to pomoże?

Miło, że transmitowali uroczystość w Grabarce, dodatkowo na żywo, jakość była dobra, na moje oko było to już HD. Lajka dodam wyemitowali o 12:00.

Teraz o The Voice Kids. Tak czułem, że będzie ten skład. O Górniak już pisałem, Tomson i Baron byli pewniakami, Kwiatkowski z kolei w Super Dzieciaku był dobry jako juror. Więc dobry wybór, no i przyciagnie sporo swoich fanów. A, jak śpiewa, to już drugorzędna sprawa.
Prowadzenie? Czułem, że będzie Kurdej-Szatan, bo Kammel to był pewniak. A Zdrójkowski to też na przyciągnięcie widowni głównie z "Rodzinki.pl". Jak Musiał w "dużym" The Voice.
Plejada pisze, że program od września, Wirtualne Media, że od zimy. Ja wierzę tym drugim. Nie ma miejsca na dziecięcy The Voice we wrześniu. W tygodniu nie, w niedziele też nie.

I teraz o 997. No też podejrzane, że tu ogłaszali powrót programu, a tutaj zniknął. Albo to wielka ściema, i program w ogóle nie wróci, albo nie podpisali umów.
No Łódż musi produkować program. Nie widzę innej możliwości. Żeby nie było tak jak z Mów mi mistrzu - też długo czekali, i jak wypuścili, to klapa.

Więc jeżeli wróci "997", to pewnie 28 września, po zakończeniu tego serialu, co wstawili. Miasto skarbów było pewniakiem, bo i tak nie było na niego innego miejsca niż w czwartek.

Na profilu Dwójki na FB są już zwiastuny nowych sezonów "1 z 10" i "Familiady". W obu programach bardzo niewiele zmian. 100. edycja "1 z 10" więc będzie zwykłą edycją. Żadnego specjału. Trochę szkoda.
Dołączona grafika

#6682 Alek1234

Alek1234

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 249 postów
  • Od: 28 maj 2016

Napisano 19 sierpień 2017 - 20:12

Fajbusiewicz i Wolski już potwierdzali.

#6683 maciejolek

maciejolek

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2002 postów
  • LokalizacjaKalisz

Napisano 20 sierpień 2017 - 17:39

No potwierdzali, no fakt, ale to, że program znikł z ramówki jest mocno podejrzane. No bo gdyby jednak nie było wielkiego powrotu, to byłoby to trochę nie fair. Jak potwierdzali i autor programu, i dyrektor Dwójki, no to trzeba dotrzymać słowa. Pewnie 997 i tak wróci na antenę, tylko, że póżniej. Nie w ostatnim dniu sierpnia, a w II połowie września.
Aha - ile odcinków ma "Wypadek"? Bo zauważyłem, że 31 sierpnia puszczą od razu dwa odcinki. Jeżeli 4, to 997 wróci dopiero 21 września. A jeżeli więcej, to...

Tymczasem jutro rozpoczynają się wielkie premiery. Zeszłoroczny manewr się sprawdził, więc powtarzają. I pomyślec, że w zeszłym roku na Barwy szczęścia nie czekałem zbytnio, bo to było badziewie jakich mało. A dzisiaj aż chce się oglądać. Na sygnale - ale to będzie sezon. Jeden z najlepszych w Polsce seriali medycznych. A jak już paradokument, to z walorami misyjnymi.

Niewiele się dzisiaj dzieje. A mogliby "Jeden z dziesięciu" też od jutra wznowić. Nic by się nie stało, jakby zaczynali wcześniej serię. No i oczywiście liczę na to, że nie będzie przerwy zimowej. Formuła programu w ogóle takowej nie wymaga.

Wrócę jeszcze do "Pod wspólnym niebem". W obsadzie jest np. Szwedes - no, dawno niewidziany w serialach. Tylko ten Wolski.. Jeżeli to będzie na poziomie szopki w muzeum, to podziękuję. Ale liczę na miłe zaskoczenie.

Ogółem lato w Dwójce w tym roku było bardzo nudne. Jedyny plus to festiwale cygańskie, piosenki polskiej i czeskiej, koncert The Voice pod żaglami i 25-lecie Disco Polo. Ponadto czeskie filmy. Na minus - brak kabaretów, nadmierne powtórki.
Dobrze, że od jutra znów będzie co oglądać.
Dołączona grafika

#6684 wislok

wislok

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8644 postów
  • Od: 19 sie 2011

Napisano 20 sierpień 2017 - 17:47

Wolski gwarantem dobrego scenariusza i ciekawego poziomu.

#6685 Kirk

Kirk

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4954 postów
  • Od: 07 cze 2014

Napisano 20 sierpień 2017 - 18:12

"Wypadek" ma 6 odcinków, z tego co sprawdzałem u francuskiego źródła.

A z tymi walorami misyjnymi paradokumentu to bym polemizował ;)

Użytkownik Kirk edytował ten post 20 sierpień 2017 - 20:44

Słuchajcie "Medialnych" ;) https://www.youtube....iPjQXaA--aQm8sA

A tu nasz program na Facebooku: https://www.facebook...alni.SATKurier/

#6686 Pihał102

Pihał102

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Od: 25 sty 2015

Napisano 20 sierpień 2017 - 18:52

Wolski gwarantem dobrego scenariusza i ciekawego poziomu.

Dla większości ostatnia Szopka autorstwa Wolskiego była słaba. Wolski jest tylko współautorem scenariusza, więc liczę na to, że nowy serial będzie dobry.

#6687 wislok

wislok

Ekspert

• Użytkownicy
  • 8644 postów
  • Od: 19 sie 2011

Napisano 20 sierpień 2017 - 20:45

Większość  nie zawsze rację ma, wyrażam swoje zdanie,a nie zdanie większości, wszystkich itd. 

Użytkownik wislok edytował ten post 20 sierpień 2017 - 20:47

#6688 Frontowiec

Frontowiec

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5381 postów
  • Od: 20 maj 2011
  • LokalizacjaZKA Kamień Pomorski/ZPL Police

Napisano wczoraj, 01:11

TVP2 planuje zrealizować serial o Agnieszce Osieckiej, którego premiera miałaby się odbyć w 2019 roku - informuje portal WirtualneMedia.pl.

#6689 Ipo

Ipo

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1594 postów
  • Od: 07 lis 2010
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano wczoraj, 05:19

To ciekawe kto będzie ten serial rezyserował i czy będzie za zgodą jej córki Agaty Passent która podobnie jak wielkie przyjaciółki Osieckiej Krystyna Janda i Magda Umer są wielkimi sprzeciwniczkami "dobrej zmiany" i Kurskiego.

#6690 TomPL

TomPL

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Od: 14 gru 2008
  • Lokalizacjapod Olsztynem

Napisano wczoraj, 07:59

Wolski gwarantem obciachu (wyrażam swoje zdanie).

Platforma Orange, dekoder UHD-88 (DTH) (wcześniej SHD-85)

#6691 maciejolek

maciejolek

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2002 postów
  • LokalizacjaKalisz

Napisano wczoraj, 20:58

To po kolei....

Serial o Osieckiej - no, brawo. Serial jej się należy. Wybitna autorka wielu tekstów, artystka, poetka... Miała burzliwe życie, więc warto zrobić o niej serial. Żeby tylko się do tego bardziej przyłożyli, niż jak "Bodo" - też miał być hit, a wyszło jako tako.
Ale na razie to plany. Ciekawe, co z nich wyjdzie.

Jeżeli "Wypadek" ma 6 odcinków, to 997 wróci w pażdzierniku. Pierwszy czwartek to 5. No chyba, że znów coś nie podpiszą.

Wolski to tylko współautor, ale no właśnie. Też liczę na to, że to będzie dobry serial. Jeżeli tak, to będzie dobrze.

Tymczasem Plejada informuje przy tekście o Brzozowskim i Kole fortuny, że "program dostał bardzo dobry czas antenowy - godzina 18:00".
Muszą chyba mieć bujną wyobrażnię, skoro to piszą. No jaka 18:00? O tej porze jest "Panorama"! I co z nią zrobią? O 18:30? Wcześniej? Póżniej?
A co z "1 z 10"? Już zwiastuny nowej serii, 18:45, i co? Do zmiany?
Oj, coś tu chyba nie gra. Za trzy dni konferencja ramówkowa i powinniśmy wszystko wiedzieć.
Ja tam im nie wierzę. Ma być o 16:30 i to jest oficjalna wersja.

Tymczasem rozpoczęła się jesień serialowa. Barwy szczęścia wróciły. Tylko ta czołówka i ten podkład muzyczny - no pasuje do paradokumentów, a nie serialu obyczajowego. I to jedyne, co pozostało z dawnego żenadnego poziomu.
A tak - dalej wysoki poziom, niewiele zmian, dalej chce się oglądać. Obecnie numer 1 wśród polskich seriali. M jak nic już dawno stoczyło się w dół.

A Na sygnale i wątki misyjne? Pierwsza pomoc, ratowanie ludzi - tu wątki są. W paradokumentach typu Szpital tego nie ma. Albo innych w innych stacjach.
Tylko mam jeden mankament - scenariusze. Czasami w ogóle "odlatują". Nie wiem kto tam im pisze te scenariusze, ale... do takiego serialu to nie pasują.

W tym tygodniu dwa seriale, za tydzień większość stałych pozycji. I jesień się rozkręci.
Dołączona grafika