Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy serial TVP1 pt. ''Trzecia połowa'' jest tak naprawdę kontynuacja ''Piątego stadionu'' - tyle tylko, że bez lokowania piwa ''Tyskie'' oraz postaci granych przez Arkadiusza Jakubika i Monikę Krzykowską.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem przed chwilą Jedynkę, gdzie wyemitowali, zgodnie ze zmianami, pogodę i sport. Między audycjami nie było żadnej reklamy, tylko ogłoszenie nadawcy i plansze sponsorskie. Całe przejście trwało chwilę moment, około minuty. Nie wiem jak było między W, a pogodą, lecz podejrzewam że podobnie. I czy to jest taki problem przeczekać te parę minut na sport? Czytam opinie co niektórych i nie mogę uwierzyć, że muszą "tak długo" czekać na sport. Naprawdę, pogoda jest ważniejsza od tego, na jak długo skoczy Kamil Stoch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś akurat nie było reklam, bo zaplanowali premierę 2 sezonu "Wojennych Dziewczyn" o 20.10. Jednak z tego co widziałem w inne dni to po "W są reklamy, "Pogoda", następnie kolejny blok reklamowy i dopiero "Sport". "Sport co zauważyłem,a oglądałem nieraz trwa od 20.13 i trwa 2-3 minuty. 

Co do "Pogody" to bardzo wiele osób interesuje to jak kształtować się będzie pogoda w następnych dniach bo związane jest to z pracami np. na pasiece lub na roli. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie teraz też.

 

Ja przez tą zmianę w ogóle nie oglądam sportu na TVP1,pogoda mnie nie interesuję w tv a sport lubiłem sobie obejrzeć tak tradycjnie po "W" :)

I ja tak samo mam - może my jesteśmy jacyś nienormalni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten materiał o stadionie Śląskim wyemitowany wczoraj po meczu był bardzo ciekawy, ale trochę się zdziwiłem, jak zobaczyłem na napisach końcowych, że współprowadzącym był dziennikarz z gazety wyborczej.

Czyli jednak czasem współpracują ze sobą TVP i Wyborcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie przygotowany ten koncert pamięci Jana Pawła II, wszyscy najlepsi artyści wystapili a prowadząca Agata Konarska to nawet się wzruszyła na koniec. No i też ciekawie zrobili ten moment o 21:37, bo o 21:36 pokazał sie zegar na ekranie potem ten został podzielony na 2 okienka (Wadowice i Watykan) co było stylizowane na łączenie na żywo a potem pokazano moment ogłoszenia śmierci na pl.Św. Piotra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...