Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Ipo napisał:

A to przypadkiem nie jest forum dyskusyjne? 🤣🤣🤣 Właśnie od tego jest więc to twoje "nie będziemy nikomu dyktować..." zaleciło totalnym boomerstwem.🤦🤣🤣🤣

To jest forum medialne, mogę dyskutować o tym czy Ida jest dobrą czy złą prowadzącą pytania na śniadanie, ale nie o tym z kim powinna się spotykać prywatnie.  Mazurek zaprosił cały tabun polityków na swoje urodziny i żadnej afery tu na forum nie widziałem , choć jest dziennikarzem politycznym. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wislok napisał:

To jest forum medialne, mogę dyskutować o tym czy Ida jest dobrą czy złą prowadzącą pytania na śniadanie, ale nie o tym z kim powinna się spotykać prywatnie.  

I jak najbardziej dotyczy tego ta dyskusja. Rozmawiamy o Wiktorach i o nagrodzonej która schodziła ze sceny z prezesem TVP. Absolutnie nie pisałem nic o prywatnym spotkaniu się Nowakowskiej z kimkolwiek. Co jeszcze bardziej medialnego tutaj chcesz? 2 strony pisania o Dodzie w wątku o TVN jest bardziej medialne?

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powiedz mi bo nie rozumiem co w tym takiego strasznego ze schodziła? Kurski   zaproponował pomoc jako dzentelmen, ta podała rękę , zeszła i poszła zapewne do męża . Mogę powiedzieć,że Idy nie uważam za żądną legendę TVP , bo to raz za krótki czas. Dla mnie legedy TVP to Torbicka Orłoś, Szaranowicz czy Szpakowski. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie. Ostatnio gdzieś czytałem dyskusję wśród kobiet (chyba Twitter) i sam byłem zaskoczony ile kobiet uważa całowanie w rękę za naruszanie ich przestrzeni osobistej. Oczywiście to dotyczy bardziej nowego pokolenia bo starsze panie raczej będą zadowolone.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,  że dużo ważniejsze  i poruszające  było inne wydarzenie  na gali wiktorow, które widać dla kogoś kto polecił Ci obejrzeć Idę, bo beka, szopka,  bo schodziła z Kurskim okazało się  nieistotne,  a był to realny skandal i wykluczenie . http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/2000206;jsessionid=95E58D652272C6B2CF4ED25E9F2DE924

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Idę Nowakowską, to nic do niej nie mam, bo uważam ją za bardzo pozytywną osobę. Z kolei jeśli chodzi o Miszczaka, to on w latach 80-tych należał do PZPR gdzie był w Podstawowej Organizacji Partyjnej PRiTV w Krakowie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun, zna się gość więc na mediach od podszewki, a nie jakiś były polityk jak Kurski który jawnie brata się z partią rządzącą. O ile oczywiście to prawda bo oficjalnie takiego źródła nie ma.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo PRL-owskiej przeszłości do Miszczaka nic nie mam, fakt, jest bardzo dobrym managerem jeśli chodzi o tworzenie telewizji (wcześniej współtworzył RMF FM). Natomiast to, że prezesami TVP są osoby z politycznego nadania, nie jest żadną nowością, w końcu np. Juliusz Braun też należał do Unii Demokratycznej/Unii Wolności w latach 90-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ipo napisał:

Szacun, zna się gość więc na mediach od podszewki, a nie jakiś były polityk jak Kurski który jawnie brata się z partią rządzącą. O ile oczywiście to prawda bo oficjalnie takiego źródła nie ma.

Warto wiedzieć,  że Kurski był dziennikarzem  zanim został  politykiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...