Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Bartosz10 napisał:

Może dlatego, że za granicą mogą nie mieć dostępu do TVP info i dla tego nie jest nadawane tylko na tym kanale

Możliwe, choć tu też trzeba pamiętać że za granicą przemówienie pokazują takie sieci jak CNN, BBC czy Rai News 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zakończyła się gala rozdania nagród Wiktory i powiem tak: gala była zdecydowanie za słaba, mniej było atmosfery i emocji oraz to, że spora część osób zbojkotowała galę z wiadomych względów.

 

Obecne Wiktory są zdecydowanie cieniem tych starych Wiktorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które osobiście odebrały statuetki: Rinke Rooyens ("The Voice Senior"), Joanna Ochnik ("Osiecka"), Cezary Pazura, Krystian Ochman, Ida Nowakowska

Osoby, w imieniu których statuetki odebrał ktoś inny, ale nagrały krótką wypowiedź: Maria Dębska, Dr Paweł Grzesiowski, Alicja Majewska,

Osoby, w imieniu których statuetki odebrał ktoś inny: Wołodymyr Zełenski, Andrzej Poczobut, Robert Lewandowski, Marcin Dorosiński,

Osoby i programy nagrodzone, o których wspomniano, że otrzymali statuetki: Jan Holoubek, "Raport o stanie świata", Sanah, Andrzej Seweryn, Karol Strasburger

 

Osoby które wystąpiły na gali: Jamala, Amelia i Katarzyna Łaska, Edyta Górniak, Alicja Węgorzewska i Wojciech Sokolnicki, Viki Gabor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Ipo napisał:

Obejrzyj to zobaczysz, ale pewnie nie zobaczysz w tym szopki więc naprawdę nie mam zamiaru tłumaczyć. Przecież to jest moja opinia i ja tak to widzę.

Obejrzałem.  Idę  stresują  takie sytuacje,  jest chaotyczna jak zazwyczaj . Jednak chciała wspomnieć  ciężka pracę  jaka wykonała od dziecka,  nie ukrywa swoich wartości,  ma do tego prawo,  nie widzę  w tym nic dziwnego,  wsparła Ukrainę  co jest miłym gestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem,  ale to też nie  jest zaskoczenie dla mnie. Ostatnio  blisko się z nimi trzyma. Nic mi do jej życia prywatnego.  W TVN  Miszczek też  nie ukrywa  sympatii  do swoich podwładnych  i oni też się  z tym nie kryją,  że mają z nim nie tylko zawodowe relacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ipo napisał:

Miszczak nie jest jednak byłym politykiem, nie bywa na spotkaniach z prezesem partii rządzącej. Nic o tym przynajmniej nie wiemy.

To polityk czy były polityk nie może mieć znajomych spoza polityki? Na szczęście żyjemy w wolnym kraju i ani ja ani Ty nie będziemy nikomu dyktować z kim może się zadawać,a z kim nie. Choć z tym trzymaniem się z Kurskimi Idy lekko przesadziłem. Sfotografowano Idę w towarzystwie Joanny Kurskiej  podczas marszu dla Ukrainy co nie oznacza,że Panie potykają, przyjaźnią się prywatnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Bartosz10 napisał:

Czyżby? - Senat, sądy (Iustitia), parlament europejski (sankcje na Polskę i blokada funduszy) itd.

Czyżby. To Sejm jednak jest w naszym kraju ważniejszy, a sądy i parlament europejski wg naszej władzy nic nie znaczą. 

15 minut temu, wislok napisał:

To polityk czy były polityk nie może mieć znajomych spoza polityki? Na szczęście żyjemy w wolnym kraju i ani ja ani Ty nie będziemy nikomu dyktować z kim może się zadawać,a z kim nie. Choć z tym trzymaniem się z Kurskimi Idy lekko przesadziłem. Sfotografowano Idę w towarzystwie Joanny Kurskiej  podczas marszu dla Ukrainy co nie oznacza,że Panie potykają, przyjaźnią się prywatnie.  

Ziomuś poluzuj majtusie bo to tylko moje zdanie i nie będziesz mi narzucał jakie mam mieć. Takie mam i mimo, że tak Cię to boli to go nie zmienię.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...