Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na pocieszenie mogę powiedzieć, że kolejne igrzyska olimpijskie w wersji letniej odbędą się w 2024 już z powrotem w Europie, a dokładnie w stolicy Francji, czyli w Paryżu, natomiast w wersji zimowej odbędą się w 2026 także w Europie, a dokładnie we włoskich miejscowościach Mediolan oraz Cortina d’Ampezzo, także wytrzymajmy jeszcze te dwie azjatyckie edycje igrzysk olimpijskich, a potem już jesteśmy na normalnych, europejskich warunkach, jeśli chodzi o tą czteroletnią imprezę w wersji letniej oraz zimowej, lecz czy te następne zimowe oraz letnie igrzyska olimpijskie organizowane już w Europie będą transmitowane w TVP oraz Eurosporcie?

Edytowane przez abc70620
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogrywka i rzuty karne w meczu finałowym Włochy-Anglia musiało oczywiście spowodować zmiany w ramówce Jedynki.

Studio pomeczowe przedłużyło się dość mocno i finalnie zakończyło się około 1:10.

Biorąc pod uwagę że planowo o 1:20 miał być wyemitowany film W. Smarzowskiego "Wołyń", wydawać by się mogło że zostanie puszczony planowo. Jednak nie - o 1:26 rozpoczął się film p.t. "Miłość w Seattle", pierwotnie planowany na 23:20(!)

Film "Wołyń" najprawdopodobniej nie zostanie wyemitowany, gdyż, biorąc pod uwagę dwugodzinne opóźnienie, nie zdążyłby się skończyć przed rozpoczęciem ramówki poniedziałkowej (planowo 5:20 rano).

Według mnie, decyzja bez sensu i nieprofesjonalna. Można było od razu wrócić do planowej ramówki zgodnie z EPG, tracąc po prostu jedną pozycję z planowego programu, tymczasem któryś z filmów i tak trzeba będzie wyrzucić żeby wyrównać opóźnienie do poniedziałkowego poranka.

Na dodatek, "Wołyń" jest dłuższy, więc po emisji "Seattle" zostanie luka czasowa, którą trzeba będzie czymś wypełnić.

 

Update: Film "Wołyñ" jest obecnie emitowany. To, w jaki sposób opóźnienie ramówkowe zostanie załatane, pozostaje zagadką.

Edytowane przez michael112
Prywatna ocena decyzji ramówkowej TVP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Po dwóch latach od premiery filmu „Kurier” na antenie TVP1 - będzie druga emisja w TVP1, w ŚR, 1 września, g. 21:50-23:49. Ciekawostka, ponieważ „Kamerdyner” leciał już wielokrotnie w TVP1 i TVP Historia od swojej premiery w TVP, a „Kuriera” nawet TVP Kultura nie chce emitować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Michał99 napisał:

Kiedy zmienią logo na ekranie? Emitują już oprawę graficzną z nowym logo, a emitują w trakcie programu cały czas nowe logo.

 

Przyzwyczajają widzów do zmian. Dobrze wiemy jaki jest profil wiekowy głównych odbiorców TVP. Te osoby nie lubią zbyt dużo zmian na raz :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy nadawca ma swój pomysł na re-design. TVP robi to dość ostrożnie i jest to mądre posunięcie.

 

Mam mieszane uczucia co do tych "minimalistycznych" logotypów (w zasadzie to jest napis, a nie logo), ale daję temu projektowi szansę. Jest w tym jakiś zamysł, którego może jeszcze nie rozumiemy :D

 

P.S Bardzo podoba mi się koncept wirtualnego studia prezenterskiego. Fajnie, że istnieją kanały starające się utrzymać kontakt z widzem poprzez żywą osobę. Stacje TV nie będące wyłącznie puszką z programami z "taśmy".

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat też postawił na prostotę w logotypie. Jednak oni sprężyli się i zmienili logo od razu niemal wszystkim stacjom. A TVP nie dość, że logo zmienili tylko w oprawie, a nie na ekranie podczas emisji programu, to jeszcze robią na raty te zmiany. Najpierw TVP Sport, potem Jedynka i Dwójka, następnie Trójka. Przypuszczam, że zniknie TVP HD i zostanie zastąpiony stacją TVP 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem teraz prasa telewizyjna i portale internetowe mogą zgłupieć bo w obiegu są dwa loga i nie wiadomo które jest oficjalne dla choćby Jedynki choć przypuszczam że dalej stare. 

Nie wiem kiedy Tengent Studio zaczęło robić oprawy ale myślę że przez ponad 9 miesięcy spokojnie ogarnęłoby zrobienie oprawy dla wszystkich stacji. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurski nie może się chyba nacieszyć wczorajszym koncertem "Wielkie przeboje małego ekranu" w ramach 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2021. Wczoraj koło 2 w nocy widziałem powtórkę która nie była zaplanowana, przed chwilą skończyła się kolejna której również wcześniej nie było w programie. Dzisiaj w ramach festiwalu kolejny koncert upamiętniający Krzysztofa Krawczyka. Można się tylko domyślać ile to będzie miało powtórek. Pierwsza (tym razem zaplanowana) już o 23:50. 

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Adamek92 napisał:

Bardziej pasował by TVP Film HD gdyż była by konkurencja dla TVN Fabuła i Polsatu film taki kanał zyskał by widzów bo filmy nie były by przerywane reklamami

ten dopisek HD już odchodzi z anten TVP więc taka nazwa nie miała by racji bytu - chyba że jako podpis kanału na dekoderach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie też miałem wczoraj pisać że jest nowy pasek, ale uznałem że to będzie odgrzewany kotlet, bo już jakiś czas temu była rozmowa na tem wątku

chyba że od startu nowej oprawy coś jeszcze kombinowali z paskiem

 

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...