Skocz do zawartości

Facebook


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym portalu?

Macie tam konto, podoba wam się, nie podoba?

 

Ja mam tam konto od niedawna i muszę stwierdzić, że portal jest całkiem fajny. Na pewno wygląda i działa lepiej niż grono, które robi wszystko żeby jak najbardziej się do niego upodobnić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kiedyś to był portal dla ludzi z klasą, a teraz to jest tylko miejsce spotkań. Za dużo tam dzieciarni, za mało prawdziwych ludzi z klasą. A Facebook mi jakoś pasuje i nie ma tam tyle kSięShhniCcki BOoZia: pIiEękNaAa . Poza tym Facebook ma też ciekawe aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na natomiast, uważam, że Facebook nie jest tak fajny, jak uważają wszyscy.

NK jest o wiele bardziej ładniejsza i intuicyjna.

 

Po za tym, bez jaj. Liner, to liner i nie ma obowiązku pokrywać się z rzeczywistością.

No i nikt ci nie każe mieć takich użytkowników u siebie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardziej lubię Facebooka. Ale nk wcale się nie "stacza" jak to niektórzy twierdzą. Jest on modernizowany i słusznie, choc śledzik był zbędny, teraz po zmianie swojej pozycji nikomu nie przeszkadza. Niedawno zauważyłem że pod oknem "aktywni znajomi" znajduje się okno moje okienka...bardzo fajny pomysł z kalendarzem czy ipla. Taką przełomową funkcją mogło by by dodawanie filmików przez posiadacza konta na nk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facebook dla mnie był strzałem w "10" :brawo: przy którym nk-a jest - niestety kiepściutka :> I nie chodzi tu o jej spóźnione modernizowanie, gawałtowny rozwój czy "śledzika", ale o brak dobrego sprofilowania. Ponadto - jednak FB jest międzynarodowy, daje mi szkołę angielskiego/niemieckiego a nawet rosyjskiego (i to na dwa sposoby) oraz niesamowitą przestrzeń i swobodę. To trochę tak jak przesiadka z WinXP na Leoparda - dla mnie REWELACJA :jupi::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 1 rok później...

Ktoś się orientuje co się dzieje z kontem na FB które nie zostanie zweryfikowane? Miałem tam fejkowe konto i zostałem poproszony o przesłanie skanu jakiegoś dokumentu. No chyba ich pogięło :D Niby tego konta nie ma ale tak już zostanie? Próbowałem je usunąć ale ta opcja nie działa. To konto zniknie po jakimś czasie razem z moimi danymi czy mam do nich pisać prośbę o usunięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś cię cyknął, że masz fejka. Załóż sobie normalne konto jak ci potrzebne. Usuń z tamtego zdjęcia prywatne, czy co tam masz i niech blokują. No chyba, że masz tego fejka i jesteś wpisany jako Cristiano Ronaldo, to normalne, że weryfikację chcą :) Nie usuwaj konta, niech sami zablokują. A właściwie to sprawdź tego maila, czy co ci tam przyszło pod kontem faktyczności, że przysłał ci wiadomość fb(co jest możliwe), ale może ktoś się podszywa pod nich.

Z Fb konta nie da się usunąć nawet osobiście. Możliwe jest tylko zawieszenie, zablokowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ktoś musiał zgłosić. Nic tam nie miałem. Jedyne prywatne dane to stary prepaid i mail. Założyłem FB dla informacji. Coraz więcej stron nie ma kanałów RSS i by być na bieżąco z ich zawartością trzeba mieć FB i je lajkować. Teraz muszę sobie przypominać co polubiłem bo nie zrobiłem kopii ustawień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...