Skocz do zawartości

Telewizja na Ukrainie


jao
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, że te Espreso TV jest jakoś wspierane przez TVN, bo gdzieś kiedyś widziałem jakiś podobny wpis? :)

Przecież pogram Espreso TV współtworzy członek rady nadzorczej TVN – Michał Broniatowski. Zajmuje się emisją w serwisie YouTube i pozyskiwaniem pieniędzy. Kiedyś był zaproszony jako komentator do Loży prasowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Na Ukrainie działa Vivat TV, jest też obecny w Polsce na Smart TV (u mnie Samsung). Ma 300 kanałów (nie pamiętam ile było u mnie, tak jest na stronie), przez miesiąc jest darmo, potem filtrowanie po MAC i plansza. Nie wiem jak z płatnym dostępem w PL, lub ew jak ktoś kumaty potrafi zmienić adres MAC w TV....

Cena 165 Hrywien czyli +-25zł, mnóstwo sportu itp Jak ktoś ma Smart TV może spróbować. 

Ciekawe jak wygląda to w przystawkach typu dongle, tam podmienić MAC chyba łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pogram Espreso TV współtworzy członek rady nadzorczej TVN – Michał Broniatowski. Zajmuje się emisją w serwisie YouTube i pozyskiwaniem pieniędzy. Kiedyś był zaproszony jako komentator do Loży prasowej.

Przecież wszyscy to wiedzą i przecież tylko zwyczajnie zapytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Kolejny kanał ogólnotematyczny na Ukrainie, ИНТЕР, nadaje swój program w formacie 16/9:

 

c7b9ee404361.png

 

Przypomnę tylko, że na początku września ubr. ukraińskie bojówki nacjonalistyczne zaatakowały siedzibę tej stacji:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pierwszy poniedziałek miesiąca, więc Chochoły mogły mieć przerwę konserwacyjną.

 

To się nazywa bardziej "profilaktika", czyli przerwa techniczna. Takie coś mają też rosyjskie kanały (wielka garść ich) i (nie wiem czy naprawdę) białoruskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Od paru dni NLO TV nadaje przez satelitę Eutelsat 9E. Być może sygnał tylko tymczasowo niekodowany, ale dzisiaj ma być transmisja meczu Juventus-Tottenham. Dobrze byłoby mieć FTA wtorkowe mecze z Ligi Mistrzów, jako uzupełnienie ZDF i TVP1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...