Skocz do zawartości

gi s 890 hd


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Witam. Mam poważny problem po wgraniu ostatniego legalnego softu:( ominąłem ostatni punkt, aby zostawic liste transponderów. Teraz po wyłączeniu tunka z sieci zawsze się sam wlacza:( (powinien do czuwania) i wyświetla sie napis DEFAULT DATABASE nie czyta też karty Tnk, muszę ją wyjac i wlożyc. Zrobiłem kopie zapasową kanalow i spróbowałem ustawienia fabryczne, myślałem, że będzie ok. Niestety:( po odtworzeniu pamięci... "Lista pusta" i nadal napis DEFAULT DATABASE

Proszę o pomoc:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak stary wgrasz soft. Jeżeli orginalny bodajże z 2008 z października to trochę do tego czasu się "paramerty" transponderów pozmieniały tzn niektóre przeszły na DVB-S2 lub zmieniły FEC. Ja mam soft z kwietnia 2010 czyli wiele zmian byś nie robił no ale zawsze coś sie zmienia choćby ostatnia zmiana FEC przez C+ i CP :) Liste jak nie zgrałeś na pendriva to niestety układasz od nowa :/ wiem co to za ból szczególnie jak sie ma ulubione kanały z wielu satelit. Jak chcesz to mogę ci podesłać moją listę na PW. Mam ustawione na ok 10 satelit, C+ i CP a potem ją sobie przerobisz :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie. Wgrywając soft tuner zrobi to za ciebie.

2. Jeżeli pomijasz ostatni punkt i tuner ci nie śmiga to już chyba sam powinieneś zrozumieć że trzeba użyć tego punktu dla świętego spokoju.

No cóż z listą pobawisz się od nowa lub ściągniesz ją z jakiegoś innego forum :) .

Tak apropo to jaki soft wgrywasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin81, pisałeś, że masz soft z kwietnia tego roku, to bądź taki dobry i podaj mi jakieś dane na jego temat. Po co mam wgrywać stary, i tak straciłem wszystkie dane z satelit, a miałem pół orbity na nim. A pamięć zapasowa w tunerze jest uszkodzona na 100% zamiast przywracać liste to ją usuwa :( Ustawiałem pewnego dnia satelity, a dokładnie "zezy" miałem tuner wyłączony, wszystko ustawiłem, wracam do domu, wlaczam tuner i widze napis "Default Database Error" i wszystkie kanały poszły :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...