Skocz do zawartości

Problem dekodowania HD Cyfry przez moduł w GI-S 980


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam kartę w module Cyfry ( smarDTV ) - uruchamiając tuner na kanale SD moduł nie dekoduje programów HD z Cyfry poza MTV HD. Jak już jakoś wejdę w listę ustawień listy i namieszam tak, by chodziło HD, albo zabotuje na kanale HD z pakietu Cyfry - nie dekodują się z kolei kanały SD...Zabawa w kotka i myszkę. W tunerze znajduje się również moduł CP w górnym slocie.

 

Druga opcja : Karta w module ( moduł CP wyciągnięty z tunera ) - obojętnie który slot - nie ma dekodowania kanałów NatGeo HD, Animal Planet HD, Eurosport HD oraz Canal Plus Film HD. Odpala tylko MTVNHD.

 

Trzecia opcja : Karta Cyfry bezpośrednio w czytniku ( moduł CP w tunerze ) - odpalają z kolei wszystkie cztery kanały HD poza MTVNHD, jak wyciągnę moduł Polsatu wskakuje to MTV HD :) No i oczywiście CP blokujeAXN, TVN24, Turbo oraz Discovery i Discovery Science. Nie blokuje TVN oraz Discovery ID. Gdy wyjmę moduł Polsatu wówczas rusza już wszystko z Cyfry w samym czytniku.

 

Wiem, że GI informował o kłopotach duetu Cyfra/ Polsat w modelu 980 proponując dla takiego celu model 900, wybrałem mimo wszystko GI-S 980 licząc na rozwiązanie problemu przez moduł Cyfry ( owszem, na kanałach SD z pakietu Cyfry i Polsatu współpraca idealna)

 

Czy oddać po prostu moduł i przygotować się na to, że jeśli zachce mi się oglądania AXN, TVN24 czy

Discovery lub Discovery Science to będę musiał wypychać po prostu moduł Polsatu ze slotu ? :)

A może to jednak wada samego modułu Cyfry, że nie bardzo chce odkodowywać SD i HD po przeskakiwaniu na kanały ?

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...