Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Viva należy do mtv networks a mtv net. należy do viacomu teraz viva germany jest żałosna pomyśleć że jeszcze rok temu ten kanał nie był taki lipny : ale wtedy była planet viva spezial , viva live no i nie tyle tych seriali i programów z mtv . Były ale w mniejszych dawkach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał, to już nie to samo, co było jeszcze 2 lata temu :/ te seriale od stycznia dobiją Vivę De :(

Ten kanal raczej juz duzo wczesniej sie popsul. Super byl to kanal od poczatku istnienia wiec pod koniec 1993 roku do 2004 gdy przejol Viacom,potem coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co teraz jest fajne w viva germany to get the clip naszczęście czołówki nie zmienili jakiś ślad po starej vivie z 2010 ogólnie teraz viva to dno pod względem ramówki oprawy i loga masakraaaaa zdjeli nawet viva live ja niewiem czy tam jeszcze prezenterzy sie pojawiają na antenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA w Niemczech teraz nadaje programy MTV i Nickelodeon, myślę że również w Polsce możemy się spodziewać takich zmian, choć Polska VIVA emituje MTV Cribs, Moje supersłodkie urodziny i MTV Pudelek (na Węgierskiej VIVIE również są programy MTV i Nickelodeon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Comet'y rozdane.

Wspomnę tylko, że m.in. "Lena", wygrała Comet'e, z teledyskiem "Taken By A Stranger", moim zdaniem zasłużyła na nagrodę. Ogólnie impreza podobała mi się średnio, za mało było gości z zagranicy, prawie sami Niemcy występowali, o wiele lepiej podobała mi się polska wersja "Viva Comet Poland 2011".

 

Nie mogło się obejść bez usterek, na początku przez minutę zawiesił się obraz na Vivie De i Vivie Ö, później rozciągnięto obraz do 4:3 na Vivie De (na Vivie Ö 16:9), następnie znikło logo i napis "Viva Comet 2011 LIVE"(lecz po 10 min. się z powrotem pojawił), na obydwu stacjach i pojawiło się dopiero po dobrej godzinie emisji, więc przez pierwszą godzinę nie było logo na ekranie

Cała gala przedłużyła się do 22:31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Szczeże mówiąc po zobaczeniu niemieckiej vivy to się rozczarowałem reklam to tam leci chyba jeszcze więcej niż w polsce a i programow nie muzycznych jest za dużo aby tyle ze jest 16/9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na VIVIE DE zawsze leciało więcej reklam, niż na PL, temu się nie dziwie.

Tych serial naćpali w ramówce od 01.01.2011, kiedy MTV DE zakodowali, z VIVY DE zrobili MTV2. Ja na VIVIE tylko oglądam NEU, nic więcej wartego uwagi tam nie zauważyłem, przez ostatnie pół roku.

VIACOM wszystko zniszczy, prędzej, czy później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...