Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnim teledyskiem wyemitowanym na antenie stacji jest utwór którym VIVA zaczynała swoje nadawanie, czyli ''Zu Geil Fur Diese Welt'' Die Fantastischen Vier. Przed tym były wspomnienia gwiazd VIVY (piosenkarzy i prezenterów).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loona nie wymieniła Węgier, ale za to jeśli dobrze usłyszałem, to wymieniła Hiszpanię XD

 

Kultowy kanał kończy nadawanie w Niemczech - od miesiąca są wyświetlane (prawie) wszystkie historyczne wersje logo, jest Final Countdown, specjalne pasma i specjalny program pożegnalny, zadbano o to co jakie piosenki zostały puszczone jako ostatnie, plansza pożegnalna. A w Polsce? Na tydzień przed zaczęli puszczać jakiś 10-sekundowy ident o zmianie, o 6:00 wszedł MTV Music jeszcze ze starym logo i oprawą, a na nowe trzeba było czekać 6 godzin.

 

Swoją drogą - nie wiem jak to wyglądało na co dzień o 14:00, ale dziś pod koniec VIVA FOREVER - The Show trójkąt po prawej przygotował się do pokazania co bedzie następne - i pusto, to było smutne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a zawsze myślałem że to ja jestem sentymentalny, ale czytając wpisy forumowiczów, to chyba się jednak myliłem. ;-) Pierwszy raz uczestniczyłem w ostatniej drodze kanału tv, i muszę przyznać że to, doprawdy traumatyczne przeżycie. :cry: Dziękuję wszystkim żałobnikom za obecność, i proszę o uczczenie pamięci  nieboszczki Vivy symboliczną minutą ciszy  :brawo:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...