Skocz do zawartości

Co tam ciekawego na tej pozycji?


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe są CTC (12,719H 9000 3/4) i ukraiński Pro VSE (12,727H 3333 3/4). Oba mają charakter ogólny - filmy, seriale, różnej maści programy rozrywkowe. Na 16E CTC jest kanałem mołdawskim, ale jego ramówka w znacznej części jest identyczna z wersją obowiązującą w Rosji. Poza tym, mnóstwo kanałów muzycznych z lokalną muzyką krajów byłej Jugosławii i bułgarskim folklorem - co kto lubi ;) Jeśli chodzi o sport, czasami warto rzucić okiem na bułgarski BNT Sat (11,014V 27500 3/4). Mamy też dwie odmiany Fashion TV - na rynek czeski i kraje byłej Jugosławii. Ciekawe pozycje filmowe nadają albański Vizion Plus (11,283H 27500 5/6) i wspomniany wyżej czarnogórski Atlas TV (12,600V, 6771 1/2). Atlas TV puszcza też od czasu do czasu sport, jest jeszcze macedoński Sitel (12,726V 30000 3/4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

witam

mam pytanie które dotyczy kanałów muzycznych.czy kanał planeta. tv jest fta? przez jakiś czas lyngsat podawał ze kanał nadaje fta

chciałem dziś "pokręcic" antena dlatego pytam.

inne kanały muzyczne z tego satelity nadają z dobra jakoscia i muzyka podobna jak na planeta tv? tzn teledyski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety pojawił się problem,nie mogę odebrać sygnału z eutelsata 16 "bo jeśli ustawie główny konwerter na hotbirda to "na zezie" odbieram tylko astre czyli 19 stopni,konwertery dotykają siebie i nie można nic zrobić,chyba jedynym rozwiązaniem są konwertery o mniejszej średnicy. obecnie mam cztery konwertery golden interstar. z astry chciałem nawet zrezygnować ale to też nie rozwiązuje problemu.

na probe ustawiłem główny konwerter na siriusa 5 stopni na zezie hotbird 13,pomyślałem ze może wtedy "zlapie" 16 stopni ale tez odebrałem tylko astre 19 i znowu konwertery dotykają siebie.

bronex odbierasz też hotbirda na zezie? czy masz obrotnice?, może główny konwerter ustawić na 16? i "zezować" na hotbirda

dojście do konwerterów jest bardzo utrudnione za każdym razem muszę "nurkowac" :wink: do konwerterów a poniżej już przepaść .

jeśli chodzi o konwertery golden interstar to najlepszy jest ten w szarej obudowie pierwsza wersja,teraz są w białej obudowie .na tym szarym mogę odebrać nawet astre 28 a główny na siriusa.antena 90 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Macie jakiś domowy sposób na trafienie w 16E? Nigdy nie ustawiałem czaszy na tę pozycję i tak, hobbystycznie wczoraj chciałem zerknąć co tam znajdę. Problem w tym że nic nie znalazłem. FREQ z TP wziąłem z satkuriera (gazetowego) z tego miesiąca. czasza Hirshman150 z LNB Inverto Black. Antenkę mam w ogrodzie, więc se siadłem za nią i kręcę. Podpiąłem miernik SF9100 lecz nawet po widmie trafić nie mogłem. Istnieje ta pozycja jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Na E16A, 10.930GHz/h (SR 27.500, FEC 3/4) wystartowala nowa rumunska paczka. Wlaczone zostale nastepujace kanaly: Realitatea TV, Prima TV, Kiss TV, Pro TV, Acasa TV, Sport.ro, Prom Cinema, Kanal D Romania, Antena 1, GSP TV i National TV.

 

A oto moje pytanko: czy moglby ktos napisac, czy te kanaly sa odkodowane?

 

Prima TV i Kiss TV znam z Intelsata na 45°E i dodam, ze Kiss TV bedzie w sam raz dla fanow musicTV. Dosc dobrze zrobiony kanal rumunski i chyba w Rumunii bardzo popularny, podobnie jak Prima TV. Mysle, ze Prima TV nalezy nawet do Niemcow, poniewaz uzywa podobnego layoutu do ProSieben i tego sameg sloganu - We love to entertain You!

 

Pozdrawiam! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...