Skocz do zawartości

DVB-T w Lubelskim


kamileq950
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lublin dvb t będzie miał chyba z Piask, mój znajomy co pracuje w tvp mówił że jeszcze na Raabego mają też nadawać. Chełm zapewne trochę później bo z początku pokrycie ma być na poziomie tylko 40 procent. Zobaczymy jak to będzie, nasze województwo jak zwykle omijane, a na zachodzie już sobie testują dvb t :-\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na ile moc anteny DVB-T będzie ustawiony, zależy jakie jest ukształtowanie terenu, myślę, że przy dobrym ustawieniu anteny powinieneś załapać sygnał z Zamościa.

 

Patrzę na zasięg z Leżajska, ma podobne ukształtowanie terenu jak u nas i zasięg przedstawia się następująco:

http://www.dvbt.ovh.org/lezajsk.html

 

Więc raczej problemów dużych nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

@Martini

 

Wiem, że Siedlce startują na końcu. Dlatego pytam czy istnieć będzie możliwość złapania sygnału z Lublina czy Dęblina? Co do aktualności harmonogramu to nie wiem jak jest. Możliwe, że są obsuwy (nawet całkiem duże), ale nowego harmonogramu pomimo to nie ma, więc obowiązuje stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast pytanie o piękne miasto Biała Podlaska. Według harmonogramu, sygnał pojawi się w Białej dopiero w lipcu 2011, gdyż wtedy startuje nadajnik w Siedlcach. Czy jest według Was szansa na złapanie sygnału wcześniej, gdzieś z okolicy?

Biała Podlaska jest na liście MUX 3

* 2010.03.24: 60 - Nowa częstotliwość DVB-T TVP (MUX-3) (Biała Podlaska *Warszawska*), ERP 5 kW, pol. V,

.

Wygląda że możesz mieć szanse wcześniej bo to jest nowy zapis na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja akurat mieszkam w zasięgu działania nadajnika RTCN Tarnawatka. Według harmonogramu sygnał miał być dostępny najpóźniej 31.03.2010 r. ale póki co, nic nie ma. Co prawda na dole jest adnotacja, iż termin będzie opóźniony, ale nie napisali niestety, o ile. Ciekawe czy w tym roku w powiecie tomaszowskim będziemy mieli możliwość cieszenia się z DVB-T, chociaż z pierwszego MUXU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...