Skocz do zawartości

Karta TP/Orange w innym tunerze/module?


knigen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są teraz w Orange dekodery C+ ale tylko przy aneksach, i wtedy są 2 umowy - z Orange na neta, telefonię, a z C+ na telewizję...

A szkoda - na razie nie mam tej umowy z C+ i jakby była awaria WHD to dostanę drugiego WHD...

 

I tak marzec 2023 i najprawdopodobniej pa pa Orange. Przez to że konkurencyjne, lokalne firmy już światłowód u nas położyły, a Orange nadal ma tylko linie miedziane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z tym jest z wciskaniem WHD, bo jak kończyła mi się umowa z Orange-chciałem przejść na nowe pakiety  Love z Samsungiem 4K . A oni z uporem maniaka twierdzili że nie ma takiej możliwości-choć świałowody już były położone  w mojej lokalizacji. Mogłem tylko zostać przy starym sprzęcie, co było istnym kuriozum  :D Bez żalu z mojej strony zmieniłem więc operatora na bardziej normalnego.

Żeby było jeszcze śmieszniej Po 3 miesiącach od rozwiązania umowy zadzwonili do mnie z Orange z pytaniem czy nie chcę dekodera 4K ? :D

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli byś odkupił dekoder czy żebyś do nich wrócił?

 

Jakby mi chcieli po końcu umowy sprzedać ten dekoder, to podziękuję, bardzo chętnie zapakuję i wywiozę do salonu. To [beep] nawet do FTA się nie nadaje. Szybciej FTAsy odbiorę podpinając antenę bezpośrednio do mojego TV z tunerem DVB-S/S2 i tam wgrywając te kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder był w dzierżawie-nawet nie miałem propozycji jego kupna. Chciałem to oddać i przy okazji przedłużyć umowę na nowych warunkach z nowym sprzętem ale spotkałem się z silnym oporem materii. Tak się dba o wieloletnich klientów-w Orange/TP byłem ponad 10 lat. Po Orange zostało mi jedynie gniazdo abonenckie ze ..światłowodem. :D I cała masa nieprzyjemnych doświadczeń.

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi WHD 80 po prostu wcisnęli i kazali SHD 85 zwrócić. SHD nie używałem bo był badziewny, ale jakbym wcześniej zajrzał do tego tematu to bym białą kartę wykorzystał do odbioru bez białasa... a wymusili wymianę i dupa.

LB2.0 też mi zabrali i dali FunBoxa 2.0, którego po 3 tygodniach trzeba było wymienić bo wadliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Czy ktos wie jak wyciagnac boxkey i deskey z WHD80? 

Moja czarna karta przestala dzialac na oscam z dostepnymi w necie boxkey (014Dxxxxx) i deskey (22D6xxxxx). Zablokowane?

Dziala natomiast dalej (AU tez) w CI SMIT CAM ACS 5.0 viaccess orca = nie zostala zabita. Niestety moj enigma 2 receiver nie ma CI = chcialbym dalej przez oscam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...