Skocz do zawartości

NBA


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwym finałem był mecz GSW- Houston. Gdyby nie kontuzja CP3 wcale nie jest powiedziane, że Wojownicy zagraliby o mistrzostwo. Mam nadzieję, że już niedługo nie będzie tego archaicznego podziału na Wschód i Zachód. O tytuł powinny zagrać najlepsze zespoły niezależnie od tego w jakiej występują Konferecji. Też uważam, że Curry zasłużył na MVP. W ostateczności mogli ten tytuł przyznać dwóm zawodnikom Durantowi i Kurze. Teraz niestety wszystko wskazuje na kolejną telenowelę z Lebronem w roli głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że te plany zostaną zrealizowane. Postawa Jamesa coraz bardziej mnie irytuje. Powinien zostać w Cavs i przebudować tę ekipę. Tylko czy to możliwe. Kto przejmie przepłaconych(ponoć na prośbę Króla) JR Smitha i TT? Jak głoszą plotki, to przez Jamesa Irving odszedł do Bostonu, bo nie chciał uczestniczyć w melanżach i wolał spędzać czas z rodziną. James może pójść wszędzie tam, gdzie mają realną szansę na mistrza, ale raczej zostanie na Wschodzie. Może Filadelfia albo Toronto? Choć niewykluczone jest też LA Lakers czy nawet Spurs. Houston zależy czy podpiszą maxa z Paulem. Mogą nie mieć możliwości zatrudnienia Lebrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwym finałem był mecz GSW- Houston. Gdyby nie kontuzja CP3 wcale nie jest powiedziane, że Wojownicy zagraliby o mistrzostwo. Mam nadzieję, że już niedługo nie będzie tego archaicznego podziału na Wschód i Zachód. O tytuł powinny zagrać najlepsze zespoły niezależnie od tego w jakiej występują Konferecji. Też uważam, że Curry zasłużył na MVP. W ostateczności mogli ten tytuł przyznać dwóm zawodnikom Durantowi i Kurze. Teraz niestety wszystko wskazuje na kolejną telenowelę z Lebronem w roli głównej.

Bo  Houston   zwolniło   gre  i mają taką samą broń  jak Warriors   czyli trójki.  A GSW  uwielbia   run and   gun.

 

Dla mnie te finały  to dno  wodorosty i  tona mułu.  Nie wiem czy było coś gorszego.   Najwięksi  przegrani   to JR  Swish   Kyle Korver  oraz   George Hill   . Szczególnie ten 3  nic nie pokazał kompletnie.

Widać kim był  Kyrie.  

 

Curry co pokazał  po za rzucaniem   trójek? Właśnie dlatego nie wygra nigdy MVP.   Co pokazał  KD?  ano  triple  double   . Wystarczy by wygrać  MVP.   Curry zaliczył   kosmiczny mecz nr 3    1-10 z 3.  Ładował  na potęge bo ma immunitet u Kerra.

Mam nadzieję, że te plany zostaną zrealizowane. Postawa Jamesa coraz bardziej mnie irytuje. Powinien zostać w Cavs i przebudować tę ekipę. Tylko czy to możliwe. Kto przejmie przepłaconych(ponoć na prośbę Króla) JR Smitha i TT? Jak głoszą plotki, to przez Jamesa Irving odszedł do Bostonu, bo nie chciał uczestniczyć w melanżach i wolał spędzać czas z rodziną. James może pójść wszędzie tam, gdzie mają realną szansę na mistrza, ale raczej zostanie na Wschodzie. Może Filadelfia albo Toronto? Choć niewykluczone jest też LA Lakers czy nawet Spurs. Houston zależy czy podpiszą maxa z Paulem. Mogą nie mieć możliwości zatrudnienia Lebrona.

Zadownicy  także musza się zgodzić.

 

James zostać w Cavs   ?  Z kim ma grać?  Przecież oni nie mają  miejsca w salary cap wcale. Kto będzie chciał  JRa    Thomsona?   a ci młodzi  jak Clarkson   czy Nance  są jeszcze za małodzi na finały.

 

Każdy wie  że James  ma ego jak pewien pilkarz z pewnej drużyny to wie każdy.  No i jest irytujące to jak ESPN  liże  4 litery  Jamesowi. No ale jest powód.  Zamiata statystykami  każdego.

 

76est są za młodzi by rywalizować do 4 zwycieśtwo z mocnymi ekipami i są jeszcze nie równi.  W meczu nr 3 z Bostonem prowadzili  27 pktami   ale Boston zaliczył  wielki run i skończyło się na 4-1.

 

Toronto  i tak pozbędą się kogoś z dwójki   Derozan  Lowry .

 

Lakers?   oni na razie nie mają  ławki  jednak w 2019 roku będą kandydatami. 

 

Mówi się o głównie właśnie 3    76ers   Houston  i  SPurs.  

 

Jeśli chodzi o Spurs  to najpierw to oni muszą  naprawić sytuacje z Kawhim.  Gdyby został i podpisał maxa to  nie odbędzie się bez trada i to nie jednego.

 

A tak gra Leona w obronie

 

 

Weź  teraz połącz to z Lebronem   i  wyjdzie duet rodem  Pippen  MJ.

 

 

Skład  fantasy który jest w stanie zatrzymać  GSW

 

Kyrie   Lebron  Leonard  Davis  Oladipo     no i jakaś ławka   Ginobili  Gobert  Tony Allen  J. Brown   J. Tatum.  Zawodników w druzynie jest więcej ale i tak gra się góra 8/10 podczas meczy.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się.    Lenard  chce do Lakers.  W gre wchodzi jeszcze  Boston i 76ers .Nie wiadomo jeszcze jakich  wolnych agentów podpiszą Lakersi w nadchodzących sezonie ale to nie będzie jeszcze kandydat na majstra. Natomiast jeśli GSW  przechwyci  Trevora Arize  to GSW  z obecnym składzie  i    Spurs bez Leonarda  to liga będzie 1 stronna na 4-5 mistrzostw pod GSW.

 

 

 

Ciężko mi będzie patrzyć na znienawidzonych Lakers z Leonardem z składzie.

 

On i Kyrie  to moi ulubieni zawodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ktoś ocenić jak z graniem Marcina w przyszłym sezonie?

Nie jestem ostatnimi czasy na bieżąco z NBA, ale tam chyba na środkowym gra DeAndre Jordan?

DeAndre Jordan najprawdopodobniej zostanie wytransferowany do innego klubu albo sam zrezygnuje z ostatniego roku kontraktu w Clippers i podpisze z Dallas Mavericks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ławka?    Sam Bronisław   i  Leonard  niczego nie pogra.  Chociaż niby Bronisław ma podać  decyzje do 4 lipca.  A co jak zostanie w Cavs?  :D

 

W 1 art  podali   Kyrie<=> Leonard.    No wtedy to mogą pograć  już  o finał.    A cały skład ograny w playoffach więc już  wiedzą jak nie grać  tego co zagrali w meczu nr 7 z Cavs.

 

Ale to wszystko to na razie  filozofowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencja Wschodnia znowu została osłabiona- jedyna nadzieja w Celtach, bo jakoś w Filadelfię nie wierzę, a Cavs będą mieli problemy z awansem do play off. Jak najszybciej powinien być zlikwidowany ten podział na konferencje, bo tak naprawdę teraz walka o mistrza rozstrzygnie się na Zachodzie- GSW, Houston, OKC i teraz Lakers. Ciekawe kogo jeszcze ściągnie Magic? Najbardziej prawdopodobne to Kuzyn i Leonard. Oby Canal+ przedłużył prawa, bo sezon zapowiada się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demarcus Cousins za 5 mln podpisal roczny kontrakt z Golden State Warriors.

Takze ten liga zaorana. Wszyscy czekali jakiego to potwora nie stworzy Lebron a tu zonk Warriors dodali kolejn bestie do skladu na rok.

Jesli bedzie zdrowy to Warriors pozamiatali.

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak odnajdzie się w GSW i przede wszystkim jak zagra po kontuzji. Cała piątka All Starów, tego chyba nie było w historii koszykówki. Tak jak podejrzewano podpisze kontrakt na rok, żeby się odbudować, ale chyba nikt nie przewidywał, że trafi do GSW. Dla mnie jedyny słuszny ruch Lakers, to ogrywanie młodzieży pod okiem Lebrona i czekanie rok na Leonarda. Szkoda handlować choćby Ingramem za gościa, który za rok będzie wolnym agentem. Rondo w Lakers, fajny ruch z ich strony. Ciekawe czy to oznacza chęć handlowania Ballem? Oby nie.

EDIT

5 All Starów było w Celtach w latach 75/76, wszystko już było jak się okazuje.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że kiedyś  Payton  Malone  Oneal  grali w 1 klubie i zostali pozamiatani przez Pistons. 

 

 

Boogie  będzie grać  dopiero grudzień styczneń.  Musieli kogoś  podpisać  bo  McGee poszedł do LA.   A tam   Bronisław   Lance  dmuchający   taki odpowiednik  Balloteliego    emeryt  Rondo  i dawny  kompan  Frye   no i jest  Izajash.

W nadchodzącym sezonie  playoff będzie ale czy finał to wątpie. Jaki tam mają salary   ile wolnego   czy będzie jeszcze 1 FA  w tym sezonie czy w następnym?

 

Boogie  dużo lepszy od McGee bo to jest taki odpowiednik  Anthonego Davisa   też potrafi  zebrać  20 piłek   rzucać seriami za 3  . No i nie będzie się regularnie frustrował  bo będzie wygrywać.

 

Kevin podpisał  tylko 1+1   i to jest ciekawe.   Wyobraź  sobie  że  Kevin  za rok odrzuca przedłużenie to +1    i wchodzi na rynek wolnych agentów i przechodzi o  LAL.   Kevin i Lebron.  Tutaj już  GSW  byli by do pyknięcia.

Tak  w ogóle  to jest  komiczna sytuacja.  Lakers  trener  to Walton  który  ma 2 mistrzostwa jako zawodnik. 2009 i 10.  Następnie  był w GSW  asystentem i  tzw  tymczasowym  trenerem GSW . Mieli serie wygranych bliscy pobicia Miami Heat .

Ma pierścien jako  pół  trener   GSW. No  i tereaz  będzie z Lebronem.  Jestem ciekaw czy będzie się dał manipulować  jak  Lue.

 

 

Houston  ciekawie   Ariza poszedł do Suns     . Capela nadal cisza.  Houston osłabili się  bez Arizy.

 

Ja chce zobaczyć   Boston w pełnym składzie z GSW.   Kyrie  Hayward  i młodzi.

 

Teraz jedyny  news to co z Kawhi . Jeśłi nie zostanie wytransferowany  to może przesiedzieć  cały sezon.  Mówi się teraz o Clippersach.  Tylko że tam nikogo nie ma już.  Przyszedł  DJ i Bradley tam jest przebudowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też liczę na Celtów, ale nie wiadomo jak po koszmarnej kontuzji będzie grał Hayward i czy przez niego minut nie stracą Tatum lub Brown. Ja bym tam widział jeszcze Brooka Lopeza, bo słabo wyglądają ich wysocy. Ja wiem, że to nie jest najlepszy obrońca, ale fajnie gra w ataku i na pewno jest lepszy niż Monroe. Ciekawe kogo jeszcze zakontraktują Lakers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...