Skocz do zawartości

radzioksp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co wy już wszystkie filmy widzieliście,że wam się ramówka nie podoba? Polsat ma bardzo dużo fajnych filmów,szczególnie komedii.Mogą

pokazywać w tym kanale wszystkie filmy które pokazali na głównym Polsacie,który nadaje już bardzo długo więc filmów nie braknie.Nie oceniajmy filmów według roku produkcji.To,

że N ma te nowe,wcale nie znaczy że są lepsze,coraz więcej grafiki komputerowej i tylko krew, walka itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich może nie widzieliśmy, ale polsatowskie "hity" zaczynają się od lat 80-tych. Kto tego nie widział choć raz? Chyba tylko młodzież... Poza "Surferem z Nicei" (2005 rok) nie widzę tam interesujących pozycji. A koledzy wyżej mają rację - Polsat mógłby skupić się na kinie azjatyckim, w tym np. ostatnio bardzo popularnych bollywoodzkich produkcjach. Takie filmy na pewno można ściągnąć za małe pieniądze i to w miarę nowe. Praktycznie w Polsce brakuje filmów spoza USA i Wielkiej Brytanii, a częściowo także Kanady, Rosji, Francji czy Niemiec. Widzieliście ostatnio jakiś rumuński film? Albo węgierski? A może czeski, słowacki, ukraiński, chorwacki? Te kraje też kręcą dobre produkcje, tak jak z polskich filmów moglibyście śmiało polecić parę najnowszych - np. Wesele z 2004 r. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na brak filmów z wymienionych krajów nie ma co narzekać. Nie jest ich za dużo, ale jest na czym oko zawiesić. Polecam Ale Kino! i filmy "Zło" czy "Kontrolerzy". Ale nie odbiegając od tematu wątku, ramówka jest słaba. Poprawka, jest bardzo słaba. Nie wierzę w to, żeby się rozkręcili. Liczycie na 16:9? Ja nie. Większość starych filmów, jak i niektóre nowe leciały na Polsacie w 4:3, na dodatek pewnie na Polsacie Film pozycje będą przerywane reklamami, za takie oglądanie czegokolwiek podziękuję, zostanę przy kanałach premium na wyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Film - program na niedzielę (3 dzień nadawania)

 

 

05:15

Zza kamery...

 

11:00

Narzeczona dla księcia

Film fantastyczny

USA 1987

wyk.: Peter Falk, Fred Savage, Cary Elwes

 

13:00

Buddy, siatkarz

Film komediowy

Kanada 2003

wyk.: Katija Pevec, Jake D. Smith, Tyler Boissonnault

 

 

15:00

Sanitariusze

Film komediowy

USA 1988

wyk.: George Newbern, Christopher McDonald, John P. Ryan

 

 

17:00

Drugie dno

Film thriller

Luksemburg 2000

wyk.: Gordon Currie, James West, Marjo Baayen

 

 

18:45

Za drzwiami sypialni

Film obyczajowy

USA 2001

wyk.: Tom Wilkinson, Sissy Spacek, Marisa Tomei

 

 

21:00

Używane samochody

Film komediowy

USA 1980

wyk.: Jack Warden, Frank McRae, Gerritt Graham

 

 

 

23:20

Powrót do życia

Film obyczajowy

USA 2005

wyk.: Jenna Elfman, Randall Batinkoff, Samantha Mathi

 

01:00

Zza kamery ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna ramówka, wiadomo ze Polsat FILM nie celował w poziom Canal+FILM ale na pewno bardzo wiele osob bedzie go oglądało, szczegolnie ze nie placi sie za niego dodatkowego abonamentu, nie oszukujmy sie bo swiat nie opiera sie na samych premierach, co roku na święta KEWINY SAME W DOMU mają dobrą oglądalność mimo ze kazdy juz je widział ze 2 razy to ludzie nadal to oglądają... dobry kanał będzie.

 

bedzie dostepny w Pakiecie Familijnym czy tylko w Relax Mix ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze nie wiadomo w jakim pakiecie będzie, ale patrząc po ramówce można sądzić że zasili on pakiet familijny. Też zgadzam się z tobą, że w miarę fajna ramówka, przecież to nie jest żaden kanał Premium, nie ma co liczyć na extra filmy.

Brakuje w pakiecie familijnym takiego kanału, mogliby go tam wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę dobry kanał , nie ma co narzekać . Jeżeli będą puszczali dobre filmy , które można oglądać bez końca (jakoś zawsze lubię oglądać np. Kevina w święta itp.) to nie będzie tak źle . Mogą też puszczać filmy dawno nie emitowane na głównym Polsacie , bo nie wydaje mi się , aby ciągle powtarzali takie same filmy w kółko , ciągle przecież dochodzą jakieś nowsze itd. , a przecież mamy ograniczoną ilość godzin (na dzień 24 itd) :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat FILM ma potencjał na dobry kanał, nie ma aspiracji na kanał premium i dodatkowo płatny, ale wlasnie celuje w taką nisze na rynku której potrzeba.

 

Podobają mi sie tematyczne wieczory, kazdego dnia tygodnia albo horror, albo komedia itp. Nawet jesli by puszczali, niby stare, ale dobre filmy z Polsatu sprzed paru lat to przecież i tak by było co oglądać, dla nich niskie koszta a dla milionów ludzi fajny nowy kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wg ciebie mają oglądać posiadacze wyłącznie anten siatkowych? Wiesz ilu ich jeszcze jest? Jak się nia ma co się lubi to sie lubi co się ma. Ja niestety wymiękłem już przy piątej powtórce i od kilku lat już tego nie oglądam. Chyba tylko Sami Swoi byli częściej emitowani niz Kevin ale ten film to starsza produkcja więc jeszcze Kevin może zdobyć palmę pierwszeństwa. Wszystko przed nami. Uprzedzam od razu oponentów że Kloss, Czterej Pancerni i Jak rozpętałem II wojnę światową to seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poniedziałek już ramówka całkiem całkiem (no może bez tych :arrow::D )

:arrow:11:00 Upiór w campusie, komediowy USA 1989

13:00 Kosmaty snowboardzista, komediowy Kanada 2003

:arrow:15:00 Magiczne pałeczki, muzyczny RFN 1987

17:00 Wyścig szczurów, komediowy Kanada 2001

19:00 Kowboje i idioci, kryminalny USA 2002

21:00 Powrót do życia, obyczajowy USA 2005

23:00 Anioł stróż, sensacyjny USA 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli miałbym do wyboru TCM i HBO to chyba wybrałbym... TCM. Wolę obejrzeć jakiś "normalny" film niż obecnie produkowaną masowo sieczkę (nie mówię, że obecnie nie kręci się dobrych filmów) z strzelaninami i zabójstwami.

 

Praktycznie w Polsce brakuje filmów spoza USA i Wielkiej Brytanii, a częściowo także Kanady, Rosji, Francji czy Niemiec. Widzieliście ostatnio jakiś rumuński film? Albo węgierski? A może czeski, słowacki, ukraiński, chorwacki? Te kraje też kręcą dobre produkcje, tak jak z polskich filmów moglibyście śmiało polecić parę najnowszych - np. Wesele z 2004 r. 8)

A Zone Europa to co? Filmy z Wietnamu tam lecą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie w Polsce brakuje filmów spoza USA i Wielkiej Brytanii, a częściowo także Kanady, Rosji, Francji czy Niemiec. Widzieliście ostatnio jakiś rumuński film? Albo węgierski? A może czeski, słowacki, ukraiński, chorwacki? Te kraje też kręcą dobre produkcje, tak jak z polskich filmów moglibyście śmiało polecić parę najnowszych - np. Wesele z 2004 r. 8)

Pewnie, że widziałem filmy z Rosji, Francji, Niemiec czy Rumunii na antenie polskich stacji. Głównie C+. Trzeba tylko chęci by je znaleźć.

 

1. "Wygnanie"- Rosja

2. "Fala", "Miłość z przedszkola"- Niemcy

3. "W skórze węża", "Po prostu razem", "Męstwo i honor", "Podróż czerwonego balonika", "Niebo nad Paryżem"- Francja

4. "Niedźwiadek", "Obsługiwałem angielskiego króla", "Piękność w opałach" - Czechy

5. "4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni"- Rumunia

 

Z Kanady też się znajdą. Choćby "Blue State" z 2007 r. na nFilamch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam do Was Ogromną prośbe :) czy ktoś moż nagrać start Polsatu Film i Wrzucić na YouTube :) bo ja nie mam Karty Cyfrowej do PC a Komórka w naprawie :/ Przepraszam że od was Wymagam Tak dużej rzeczy ale za wrzucenie startu Polsatu Film byłbym naprawdę Bardzo wdzięczny :). Z góry Dziękuje :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem narzekania. Wiadomo, że Polsat nie ma umów z wytwórniami ale w przyszłości może mieć i wtedy kanał zyska na atrakcyjności. Są kanały takie jak Hallmark czy TV 1000, które nie emitują nowości i cieszą się dużą popularnością. Nie wiem skąd taki ciąg na kanały filmowe premium, są już dwa kanały Canal +, trzy HBO i dwa nFilm. O tym czy film jest dobry nie decyduje to czy jest nowy. Jest nowy kanał i chyba lepiej, że jest niż miałoby go nie być. Nie będę miał do niego dostępu ale im większa konkurencja tym większy wybór. Jeśli będą robić gniota jak Filmax to długo na rynku nie pobędzie. Na to się jednak nie zapowiada. Życzę kanałowi jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...