Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, sailor91 napisał:

Ja bym zrobił z TVP3 kanał stricte misyjny jako pewną przeciwwagę dla TVP1 i TVP2. Programy edukacyjne, dokumenty, kultura, stare filmy i seriale, do tego jakieś rarytasy z bogatych archiwów TVP.

Z tego co wiem, to na podobnej zasadzie działa niedawno utworzona "Trojka" na Słowacji (kanał chyba utworzyła publiczna telewizja na Słowacji) - widziałem niedawno ramówkę tego kanału, i w niej były np archiwalne wiadomości, starsze filmy, seriale - po części nawet i można ten kanał porównać do polskich TVP Kultura, TVP Historia. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukjan napisał:

Ja chcę całodniowe regiony.

Przerabialiśmy ten wątek tutaj kilkanaście razy... to nie jest kwestia, że ktoś chce. Bo do tego trzeba po pierwsze inwestycji finansowych, a po drugie koncepcji, w jaki sposób zagwarantować ofertę programową na całodniowe pasmo lokalne. I to w sumie też nawet ważniejsze, same finanse przy braku koncepcji za wiele nie dadzą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukjan napisał:

Mają miliard 800 mln

 

1 godzinę temu, lukjan napisał:

Modernizacja sprzętu i nowe programy.

Odnośnie dotacji, rekompensata przyznana jest za okres 2 lat. Było o tym w temacie TVP. Odnośnie modernizacji abyś nie musiał szukać.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jbd-za-3-1-mln-zl-zajmie-sie-modernizacja-tvp-polonia-do-hd-i-regionalizacja-tvp-wilno

Czyli modernizacja 1 kanału to ok.3 mln x16 ośrodków. Dolicz sobie do tego remont studia x 16 i sprzęt w terenie x16.

To tak ogólnie. Ponadto trzeba opłacić pracowników ośrodków, za darmo tam nie pracują, plus inne bieżące opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Redakcja "Kroniki" telewizji TVP3 Kraków w muzyczny sposób opowiada o swojej pracy i zachęca do zostania w domu.
https://krakow.tvp.pl/47837536/zostan-w-domu-ogladaj-kronike

Pisałem już o tym w innym miejscu ale napisze też i tutaj gdyż takie inicjatywy się chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...