Skocz do zawartości

Odbior TNT SAT w Polsce


wsw70
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Karta TNT SAT -15 Euro i ci przyslą w cenie za darmo do Polskk pod wskazany adres.
Płatnosc polską kartą bez problemu. Bank przelicza euro na złotowki i sciąga z konta. Mi wyszło 68 zł - karta ważna 4 lata.
Dekoder na linux i działa z Astry 19,2E cała paczka TNT SAT.

Edytowane przez Mr. Orbita
Offtopic, TNT Sat ma swój wątek, przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta TNT SAT -15 Euro i ci przyslą w cenie za darmo do Polskk pod wskazany adres.

Płatnosc polską kartą bez problemu. Bank przelicza euro na złotowki i sciąga z konta. Mi wyszło 68 zł - karta ważna 4 lata.

Dekoder na linux i działa z Astry 19,2E cała paczka TNT SAT.

Nie mam linuxa, ale mój tunerek z takimi "cyferkami" i "literkami" powinien sobię poradzić . :mrgreen:

 

Tylko właśnie się obawiam, że znowu coś wprowadzą niefajnego do swojego systemu kodowania… :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio była przerwa dłuższa i znaleźli rozwiązanie więc czego się obawiać :)

Poza tym cena 65 zł za kartę ważną 4 lata to jak za darmo za dostęp do podstawowej oferty kanałów francuskich.

Francuzi ( i nie tylko ) też używają we własnych dekoderach a nie dedykowanych więc w ciemię bici nie są.

W najgorszym przypadki pozostanie używanie w dedykowanych modułach CI+

Nawet jak pooglądasz przez parę miesięcy w każdym roku przez 4 lata to i tak wydatek znikomy jest.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ryzyko w przypadku TNT Sat jest niewielkie. Moim zdaniem rozwiązanie 15 euro za 4 lata jest o wiele lepsze niż np. ok. 60 euro za Tivusat bez ograniczenia czasowego. Oczywiście, że nikt nie zagwarantuje, że to będzie działać bez problemu przez 4 lata, ale kto zagwarantuje działanie Tivusat przez 16 lat?:)

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To są tylko domysły autora artykułu a trzeba też czytać to co zostało napisane w oświadczeniu Canal+

 

Cytat z artykułu na w/w stronie

 

"Zmiana ta nie wpłynie jednak na odbiór bezpłatnych kanałów oferowanych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, które bez zmian będą dostępne jak dotychczas po 14 stycznia 2017"

 

Oferta Canal+ a TNT Sat to dwie różne oferty.

 

Cały pakiet TNT Sat jest oferowany w ramach naziemnej cyfrowej a karty są dla tych co mają problem z odbiorem naziemnej i odbierają te kanały z satelity.

 

Poza tym @SatExpert 15 Euro = 69 zł to żaden pieniądz tym bardziej że karta ważna 4 lata i kartę za free wysyłają do Polski.

Więc czym się przejmować.

Najlepiej każdy by chciał za darmo. To i tak taniej niż w polskiej odmianie TNK SD / HD.

 

Za pół roku czy rok zawsze się coś może zmienić w tej kwestii znów :) więc sobie będzie karta leżała i czekała na lepsze czasy

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Czy w Polsce dostępny jest jakiś oficjalny dekoder TNT Sat? Wolałbym skorzystać z rozwiązania oficjalnego, żeby maksymalnie uprościć proces konfiguracji (i nie obawiać się, że coś przestanie działać). Tutaj jest dostępna lista urządzeń: 

http://www.tntsat.tv/tnt-sat-decodeur-materiel-installation/choisir-decodeur-tv-tnt-sat.htm

 

Jednocześnie chciałem zapytać czy karty TNT Sat mają jakąś datę ważności do kiedy trzeba ją aktywować. W sprzedaży są tzw. V5 i V6, nie wiem czym się różnią.

Edytowane przez Piaer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz: http://www.hollex.pl/karty-pay-tv/fransat-tnt-sat/2688-tnt-sat-dekoder-vega-hd-karta. Karta teoretycznie się aktywuje na 4 lata, ale z kartami V5 przychodził list, żeby je aktywować do końca 2016. Ponieważ mi się karta na początku stycznia 2017 aktywowała na te 4 lata, to zakładam, że istnieje możliwość, że te karty mogą zostać wyłączone na początku 2021 roku.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję tomkep. Linkowane urządzenie jest sprowadzane, a to mogę zrobić sam w dużo niższej cenie. Myślałem, że jakieś dekodery normalnie sprzedawane w Polsce będą kompatybilne, ale wygooglowalem z 20 z listy i żadnego nie znalazłem w polskiej dystrybucji.

 

Jeżeli chodzi o karty, to z tego co rozumiem, jest czas na aktywację po którym karta aktywuje się sama na 4 lata.

 

Jest jakaś istotna różnica między kartami v5 i v6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są karty z Viaccess 5.0 jak i karty z Viaccess 6.0. Nie ma czegoś takiego jak TNT Sat 6. Czytnik uniwersalny nie radzi sobie z kartami 5.0 i 6.0. Oscam albo tuner TNT Sat trzeba mieć.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie ma czegoś takiego jak TNT Sat 6

 

Z opisu na stronie :

 

NEW OFFICIAL TNTSAT 6 viaccess 5.0 HD compatible PC card

Validity of four years once inserted into your device.

 

Nowa oficjalna HD TNTSAT 6 Viaccess 5.0 kompatybilna karta PC

Ważność cztery lata po włożeniu do urządzenia.

 

 

Na ebay : http://www.ebay.pl/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=TNT+SAT&_sacat=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...