Skocz do zawartości

Odbior TNT SAT w Polsce


wsw70
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jedno jest pewne skoro na pewno na tym działało i nagle się skończyło, a uprawnienia na pewno są aktualne to na tym sprzęcie jakim jest ariva więcej nic nie zdziałasz, bo ten tuner pod względem możliwości konfiguracji to tandeta. Być może coś "zamieszali" i wymagany jest teraz dodatkowy klucz którego i tak ariva nie obsłuży. Czy od tego sprzedawcy kupiłeś kartę nie było zalecanego sprzętu dla tej karty ? Skoro karta jest do 2016 roku to wypadałoby coś zrobić żeby karta zaczęła działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym zaczęli coś grzebać w kartach a konkretnie ECMach, bo jak pewnie niektórzy wiedzą do odbioru TNT SAT (nawet HD) niestety nie potrzeba oryginalnej karty operatora, więc ten próbuje załatać wszelkie dziury i rykoszetem obrywa się posiadaczom normalnych kart.

 

Tak jak mówi kolega lukasz81 na Arivie masz pewnie małe szanse na naprawę tego stanu rzeczy, ale na jakimś OSCAMie przy odpowiedniej konfiguracji opłacona karta powinna zadziałać.

Ewentualnie (wątpię czy to coś da) spróbować wgrać ten soft do Arivy 250 na którym działa Orange PL. (do tej zmienionej długości ECM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Kupiłem sobie ostatnio kartę TNTSAT u dostawcy: https://secure.tntsat.tv/deja-equipe-tn ... nt-sat.htm. Karta Viaccess, provider id 030B00, karta działa w oscamie, ale trzeba się naszukać kluczy parujących. Kanały HD (przynajmniej te, które próbowałem) również chodzą.

Nie zauważyłem żadnych EMM-ów. Karta najwyraźniej aktywuje się podobnie do kart HD+, na pierwszym ECMie.

Dla fanów francuskiego ciekawa opcja za 15 euro na 4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 15 euro z wysyłką.

Problemu nie robią. Trzeba tylko inteligentnie wypełnić formularz:

  • Podać francuski numer telefonu i poprawnie podać jego typ (przydaje się numer do ambasady polskiej we Francji)
  • Nie ma pola na podanie kraju wysyłki. Ja wpisałem "Pologne" chyba zaraz za miastem.
  • Kod podałem jako pięć cyfr BEZ myślnika.

Karta przyszła chyba po niecałym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Gdyby były tam kanały muzyczne to byłoby wyśmienicie.

Może nie bezpośrednio muzyczne, ale NRJ12, D17, Numero23, M6 to kanały na których można trafić na muzykę/programy muzyczne. Zwykle są to jakieś pasma, koncerty.

Również zamówiłem tą kartę. Niestety nie udało mi się jej wczoraj uruchomić, mój tuner do dm800se. Proszę o pomoc w konfiguracji.

Musisz pokombinować z Oscamem. Przeszukaj internet, będzie tam konfiguracja TNTSat dla oscama. Sama karta raczej nigdy nie rusza od kopa w E2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zamówiłem tą kartę. Niestety nie udało mi się jej wczoraj uruchomić, mój tuner do dm800se. Proszę o pomoc w konfiguracji.

 

 

...Musisz pokombinować z Oscamem. Przeszukaj internet, będzie tam konfiguracja TNTSat dla oscama. Sama karta raczej nigdy nie rusza od kopa w E2.

Sama konfiguracja nie jest trudna, największy kłopot sprawia znalezienie aktualnych (taka mała podpowiedź) aeskeys a bez tego karta nie zaświeci. Oczywiście w poszukiwaniach bardzo pomaga Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta. Może Paypal też jest, ale jakiś francuski bo są dwa inne kolorki, ale nie kojarzę ich. Jest na bank Visa i MasterCard. Wszystko trwa może kilka sekund. Musiałem korzystać z IE ponieważ na FF i CH nie pokazywał się komunikat z potwierdzeniem adresu, bo dla nich wydaje się dziwny ;)  Na maila od razu potwierdzenie, 7 dni musisz czekać.

Edytowane przez bartolinos
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...